Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
3.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Χύστες, καλήν εσπέραν. Καπέλο

Να μην σας τα πολυλογώ, η κριτική αυτή δεν είναι τίποτε άλλο από ένα «ΦΟΛΑ-ALERT».

Η άνωθεν των μετρίων αναστήματος και εμφανίσεως εκδιδόμενη που εργάζεται σε τούτον εδώ τον οίκο και φέρει υπέροχους ευμεγέθεις μαστούς καθώς και το «καλλιτεχνικό» ψευδώνυμο «Νταϊάνα», μάλλον νομίζει ότι μαζί με το ψευδώνυμο της απέδωσαν και κάποιον τίτλο ευγενείας (οι οποίοι όμως δεν αναγνωρίζονται στην Ελλάδα, με βάση το Σύνταγμα Σπασίκλας ). Ως εκ τούτου, η εν λόγω πόρνη έχει μάλλον διαμορφώσει την ψευδή πεποίθηση ότι δύναται να επιλέγει τους πελάτες της (πράγμα που δυστυχώς για εκείνη δεν ισχύει). Πιθανώς όμως να είναι και από εκείνες τις γυναίκες που δεν αρέσκονται στην πρωινή συνουσία, οπότε μάλλον θα πρέπει να κόψει την πρωϊνή… βάρδια Μαλακία , και να γαμιέται πλέον μόνο μεσημέρι, απόγευμα, και βράδυ. Διότι ακόμη και μια πρωινή Μαλακία θα ήταν σίγουρα καλύτερη από ένα στραβό χύσιμο μέσα στο ψωνισμένο μουνί της. Κεφάλι σε τοίχο!

Η τσατσά ούτε που ενδιαφέρθηκε να με ρωτήσει αν έμεινα ευχαριστημένος κατά την αποχώρησή μου. Θυμός

Ήταν από τις λίγες φορές που τα φλόκια υπερίσχυσαν της διαισθήσεώς μου. Money Mouth Τουλάχιστον άδειασαν λιγάκι οι σπερματοδόχες κύστες μου. Περαστικά μου. Εμμμμ

Το δέκα στο parking επειδή πήγα με τα πόδια, και βεβαίως επειδή δεν πρέπει ποτέ να χάνουμε το humor μας. Γλώσσα

Αυτά από εμένα. Υγειαίνετε, και μακριά από φόλες, διότι το κυανό παράβολο ενοικιαζόμενης σαρκικής ηδονής βγαίνει πολύ δύσκολα στις ημέρες μας. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 05, 2018
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
analjunkie
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.636
Πόντοι:
1.086
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Επιρρεπής, professorx, Andrew256 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Αυγούστου, 2018
Από τις μεγαλύτερες φόλες που έχω πάρει στην πολυετή καριέρα μου ως μπουρδελοεπισκέπτης!
C
Cavalaris
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1