Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η πληθωρα κριτικων στο σαϊτ με ειχε προιδεασει για το τι περιμενα απο την Ελενα .
Σε προσφατο επαγγελματικο μου ταξιδιτον Ιουλιο στη αμαρτωλη Αθηνα μολις βρηκα την ευκαιρια καλεσα στο γραφειο της και εκλεισα ραντεβου στο ξενοδοχειο μου
Οι πολλες κριτικες δεν αφηνουν περιθωρια περαιτερω αναπτυξης. Τα εχουν πει ολα δηλαδη οι προηγουμενοι.
Γνωριζοντας βεβαια οτι τα γουστα ειναι και υποκειμενικα πρεπει να πω γιατι της το χρωσταω οτι η κοπελα ειναι VFM . Γοητευτικη, ομορφη , σεξυ , δεν σε βλεπει σαν υποχρεωση (ξεπετα κοινως) τα δινει ολα για να σε ικανοποιησει . Ηρθε στην ωρα της , ειναι ξυπνια, ειναι πολυ καλη στο να σε χαλαρωσει , αξιζει να μιλας μαζι τη και στο κρεβατι ειναι πυραυλος ‘η μαλλον σε κανει πυραυλο με τη μια. Προσφερθηκε να καλυψει ολη την ωρα με δευτερο γυρο η με μασαζ αλλα αρνηθκα λογω κουρασης (αν ειναι δυνατον)
Αξιζε το ραντεβου μαζι της θα την ξανακαλεσω μολις κατεβω παλι Αθηνα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Διαγραμμένο μέλος 128496
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
884
Πόντοι:
326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 batsos, mixaliss, anoixtiri και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Αυγούστου, 2018
Καλά ρε μάγκες, ας κάνω πάλι τον περίεργο....τις έχουμε δει τις τσόντες, πως βάζετε τέτοιες βαθμολογίες στην εμφάνιση; Έλεος.
05 Αυγούστου, 2018
Τα λεει ολα ο τιτλος ... Ετσι πρεπει να ειναι . Οτι περιμενουμε να εχουμε !!

Επαγγελματισμος λεγεται ...

Σε ευχαριστω γιαβρι μου για τον κοπο σου να γραψεις και χαιρομαι που περασες καλα ΈρωταςΈρωτας
05 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι ρε τυπε, και εγώ απορώ!
05 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Απεχει πολυ αυτο που εβλεπες σε τσοντες με το σημερα ...

Χαλαρωσε.. Χαμόγελο
05 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλε γουστα ειναι αυτα υποκειμενικα. σε καποιον αρεσουν τα μοντελα σε καποιους κανονικες γυναικες σε αλους οι μπαμπατσικες και στους μερακληδες οι χοντρουλες. Αν αυτο που βλεπεις στις φωτο ειναι αντιπροσωπευτικο ειναι αυτο που θα συναντησεις τοτε δεν υπαρχει κανενα προβλημα. Στις τσοντες φιλε μου εχω δει και εγω μερικες που τις ειδα μετα απο κοντα και τρομαξα και οχι Ελληνιδες.Την συγκεκριμενη δεν την εχω συναντησει οποτε δεν εχω αποψη.
05 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εχεις δικιο φιλε. εδω ο φιλος εχει κανει λαθος στην βαθμολογια. αντι να βαλει 10 εχει βαλει 8. ισως να μην τον αφηνε το συστημα...
05 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μπορει να ειναι απο χωριο και να μην εχει ξαναδει γυναικα
05 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γιατί πότε τη γύρισες την τσόντα με την άλλη με το κοντό μαλλί, πριν 10 χρόνια;
06 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Περιεργος εισαι τυπε.....Γερο-μύστης
06 Αυγούστου, 2018
Αμάν βγήκαν οι ιππότες της στρογγυλής τραπέζης να με φάνεΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!....Relax μάγκες, μια άποψη είπα, δεν έθιξα την αξία και την υπόσταση της πριγγίπισας Έλενας, μη με σφάξετε στο γόνατο για να την υπερασπιστείτε.
Ps υπάρχουν κάτι γιατροί, οφθαλμίατροι λέγονται, και αν δεν σας κάνουν καλά αυτοί υπάρχουν και κάτι άλλοι, ψυχίατροι λέγονται. Αν έρθουν και σας ζητήσουν να φορέσετε μια μπλούζα ανάποδα μην αντισταθείτε, καλό θα σας κάνει....Εμμμμ
16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2