Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 63 10
Sex Studio 186437
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ηταν η πρωτη μου επισκεψη στο χωρο μετα την αλλαγη της διεθυνσης. Η κοπελα ηταν στο δωματιο, οποτε συζητησα με την υπηρεσια στο σαλονι αρκετα. Ειχα ξαναδει την κοπελα και ειχε στοχοποιηθει, οποτε περασα για αυταρχικο.
Προκειται για μια κοπελα λεπτη και σχετικα ψηλη, κοντα στο 1,70. Φοραγε και παπουτσια με σολα (τα οποια προσωπικα δεν μου αρεσουν), οποτε ανεβαινε πολυ το υψος. Εχει ομορφο προσωπο, μικρο στητο στηθος με ωραια ρωγα, ωραια ποδια Νο 37, κωλαρα με την πιο ομορφη κωλοτρυπα που εχω δει ποτε.
Μολις τελειωσα το ντους ηρθε με τα εργαλεια. Αρχισαμε με πεταχτα φιλακια και εξερευνηση του κορμιου της. Φοραγε ωραιο αρωμα, οποτε ασχοληθηκα με την περιοχη του λαιμου και μετα κατεβηκα στο στηθος. Προχωρησα προς τα κατω βγαζοντας της το εσωρουχο, οπου ειδα την πιο ομορφη κωλοτρυπα που εχω δει οπως προειπα, δεν αντεξα να μην τη γλυψω. Αριστουργημα και πεντακαθαρη! Δεν εδειξε να ενοχλειτε καθολου που εγλυφα κι επαιζα με δαχτυλο, αλλα δεν δινει κωλο. Μετα της ζητησα να γλυψει αρχιδια, κατι που εκανε καλα αλλα ως εκει, κωλο δεν εγλυψε. Μου εβαλε δαχτυλο σιγα σιγα κι εγλυφε αρχιδια. Υστερα φορεσε το στραπ και περασαμε στη μοναδικη σταση. Ιεραποστολικο, μπηκε πολυ καλα και πηδαγε ωραια, ειναι πολυ ομορφη και το μονο που ηθελα ηταν να μου δωσει ενα φιλι. Εκεινη την ωρα πηρε πρωτοβουλια και το εκανε οποτε τελειωσα αμεσως! Η αληθεια ειναι οτι το εληξα πολυ γρηγορα, περιπου 10' ηταν η συνευρεση αλλα πολυ ωραια.
Αν η κοπελα εκανε και γλυφοκωλι θα γινοταν στανταρακι μου σιγουρα!
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 02, 2018
Όνομα κοπέλας
Έμιλυ
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81, perseas, mad_max και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού