Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 100 10
Call-Girls 113936
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η συνάντηση έγινε πριν λίγες μέρες σε δικό μου χώρο. Η συνεννόηση πολύ εύκολη με 3 sms.
Η Adelina νομίζω ότι είναι ο ορισμός του κοντοπούτανου όπως θα έχουν καταλάβει και οι περισσότεροι που έχουν διαβάσει τις κριτικές της. Ύψος κάτω από 1.60, με γυμνασμένο σώμα, χειλάρες, μπουτάρες, κωλάρα και σιλικονάτες βυζάρες. Την έχω πάρει 3 φορές, την μία μαζί με την Annia ( σε ένα απολαυστικό duo, ε ρε τι καλά περνούσαμε, χα χα!!) και έχω περάσει καλά πάντα μαζί της. Ενδείκνυται και για μεγάλα ραντεβού καθώς θα βρεις πράγματα να πεις και φυσικά να ...κάνεις.
Μπόλικα προκαταρκτικά, παθιάρικα γλωσόφιλλα, πολύ καλά στησίματα, ωραίο χορταστικό πήδημα με πολλές στάσεις ( στα 4 και reverse cow είναι must), πίπα ...ζουμερή και χορταστική (όλο μέσα στο στόμα), χύνεις όπου γουδτάρεις, παίρνει αρκετές πρωτοβουλίες, χρησιμοποιεί και τον δονητή της στην κλειτοριδούλα της, καλό social στο ενδιάμεσο, χαρούμενο και καυλιάρικο πλάσμα, ανοίγεται όσο περνάει η ώρα και περνάς πραγματικά καλά. Πολύ καθαρή, σε σημείο ...μανίας.
Κυρίως GFE, οπότε αγαπούληδες ορμήστε. Μπορεί να ανεβάσει ρυθμούς, αλλά δεν είναι το φόρτε της. Δεν είναι Δήμητρα, ούτε Αλεξία. Εμένα με διέλυσε πάντως! Χα χα.
Το μόνο αρνητικό που θα έλεγα, είναι ότι στην αρχή για κάνα δεκάλεπτο ήταν κάπως απόμακρη και τυπική και μετά πήρε μπρος. Τώρα τι να πω; Μπορεί να είναι και χούι, μπορεί να σκέφτεται τα δικά της, μπορεί να έφταιγε το προηγούμενο ραντεβού, που να ξέρεις. Πάντως μετά όλα καλά. Μπορεί απλά να θέλει ζέσταμα!
Φυσικά και εγκρίνεται, δεν τίθεται θέμα!! Πρόκειται για μια πολύ αξιόλογη και τίμια επιλογή. Δεν είναι του 9, αλλά δεν πέφτει κάτω από 7,5 σε τίποτα.
Η τιμή είναι καλή και η επικοινωνία πολύ εύκολη...
Επενδύστε άφοβα..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 01, 2018
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Aragorn135
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
11.403
Πόντοι:
10.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Διαγραμμένο μέλος 172222, αβγδεζ και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού