Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 239 10
Sex Studio 327284
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
επισκεψη στο οικο της αριστοτελους με στοχευση την ζανετ και εχοντας διαβασει πολυ καλα σχολια.
παρκαρισμα σχεδον απο εξω και εισοδος στο μαγαζι οπου η ευγενικη υπηρεσια μου εξηγησε τα προγραμματα μεχρι να βγει η ζανετ και να δωσω αμεσως το αντιτιμο για απλο αφου αυτο που ειδα ηταν πραγματικα κατι πολυ εντυπωσιακο.
ανεβαινω στο δωματιο και επειτα απο λιγο φθανει και η ζανετ οπου ακολουθουν οι συστασεις γνωριμιας.πραγματικα η κοπελα ειναι πολυ εντυπωσιακη με πολυ ωραιο σωμα,με βυζαρες και τσιμπουκοχειλαρες.
χωρις να κανει πολλα πολλα εχω γινει κατοσταρης,μου περναει σκουφο και εναρξη μαχης με εμενα ορθιο και αυτη γονατιστη μπροστα στον καθρεφτη να δινει μαθηματα πεοθηλασμου-πριν παω στην ελις ολα αυτα γιατι μετα απο αυτη ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα-με μπουκωματα βαθια,χτυπηματα στο προσωπο,φτυσιματα και γενικα ενα ωραιο μπουκωμα που αν αφηνομουνα λιγο θα ειχαμε προωρο τελος Καπέλο.
εναρξη με αυτη στα τεσσερα οπου η κωλαρα της ειναι το κατι αλλο,με εμενα σχεδον αφηνιασμενο να βαραω και να γαμαω σαν μην υπαρχει αυριο και αυτη να βοηθαει με την σταση της αλλα και με την ενεργη συμετοχη της τοσο με τις κινησεις αφου η κωλαρα της πολλες φορες καρφωνοταν πανω στην πουτσα μου δημιουργωντας μια αλυσιδωτη κινηση τρεμουλιασματος-κυμματισμου του δερματος που με το χτυπημα των δυο μου χεριων ταυτοχρονα στα κωλομερια της ηταν λες και απελευθερωνοταν ανασα εκστασης και ηδονης που εσκαγε μπροστα μου οσο και με τις ποτε χαμηλοφωνες και ποτε δυνατες κραυγες της.
επειτα περασα εγω απο πανω με αυτη να ανοιγει τα ποδια της και να την καρφωνω ετσι οπως γουσταρω δυνατα και γρηγορα για αρκετη ωρα μεχρι που κουραστηκα να πιστωνιαζω και απο μονη της εμφανως καυλωμενη μου ζητησε να καθισει απο πανω αφου πρωτα μου εκανε ενα ολιγολεπτο τσιμπουκι.
εναρξη λοιπον με την ζανετ απο πανω που πραγματικα εδωσε μεγαλη μαχη ποτε με αργους,ποτε με γρηγορους ρυθμος,με τριψιματα και εμφανη σημαδια καυλωμενης γκομενας η οποια σε μια στιγμη εφερε τα ποδια της πανω στο στηθος μου οπου τριφτηκε για λιγο και καρφωθηκε οσο πιο βαθια το καυλι μου μεσα της και εφτασε το τελος.αφου χαλαρωσαμε μιλησαμε λιγο οπου η κοπελα μου ειπε οτι περασε πολυ ωραια,με φιλησε στο μαγουλο και ανανεωσαμε το ραντεβου μας.χρονος σιγουρα ανω των 25 λεπτων χωρις η τσατσα να ενοχλησει.
φευγοντας απο τον οικο και αφου ειχα ωραιες εικονες στο πορνομυαλο μου σταματησα να φαω για να παρω δυναμεις.
δεν ειμαι σιγουρος αν η τριτη μπυρα με εκανε να ξεκινησω να σκεφτομαι οτι ο μοναχικος δρομος του πορνου που εχω μπει θα με οδηγησει καπου ή ειναι κατι παροδικο.πληρωσα και ειπα δεν γαμιεται την αλλη εβδομαδα θα γαμισω την παρις και την μεθεπομενη την κινκυ κατερινα και τοτε θα δω που βρισκομαιΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Zanet
jumaru
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
129
Πόντοι:
296
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Studio Αριστοτέλους 6, Maniakos613, nikosnikolas1 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού