Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100701
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Στο άκουσμα ότι άνοιξε νέο μασατζίδικο με πιπινορόστερ, αφού έκανε ένα σχετικό research, αποφάσισα να περάσω μια βόλτα. Πολύ ωραίος χώρος, ολοκαίνουριος που σε προδιαθέτει θετικά. Για την Άννα πήγαινα, το μούναρο της ομάδας (την είχα τιμήσει σε άλλο μασατζίδικο με εξαιρετικές εντυπώσεις), αλλά πήρα τα παπαράκια μου γιατί είχε ήδη σχολάσει. Κεφάλι σε τοίχο! Από τις άλλες κοπέλες που είδα αυτή μου άρεσε περισσότερο ήταν η Ειρήνη. Συμπαθητικό πρόσωπο, μέτριο ύψος, μικρό στήθος, στρογγυλή, υπέροχη κωλάρα. Δεν γαμιέται λέω, ήρθα που ήρθα ας μην φύγω άπραγος. Μπαίνω σε δωμάτιο το οποίο διαθέτει ρυθμιζόμενο φωτισμό, ντουζιέρα, το μασαζοκρέβατο και καναπέ που γίνεται κρεβάτι. Αράζω κανα δεκάλεπτο και αναμένω.

Αφού μπαίνει και λέμε ψιλομαλακίες να σπάσει ο πάγος, βγάζει τη ρόμπα και μένει με τα εσώρουχα. Αρχίζει ένα μασάζ για χρυσό βατόμουρο, αλλά το υπομένω μιας και την είχα βρει προς το παρόν μπρούμητα. Ξέρει ότι το δυνατό της σημείο είναι ο κώλος της και τον πλασάρει καλά σε όλη τη διάρκεια της συνεδρίας. Στα του του αγώνος πολύ μέτρια πράγματα. Διεκπεραιωτικό σεξ χωρίς κάτι να σου μένει. Αυτό που ίσως έχω λίγο να θυμάμαι είναι το στήσιμο της κωλάρας της στα τέσσερα καθώς κάνει σπάσιμο μέσης Γκάλη και απολαμβάνεις τη θέα. Κατάθεση εντός λάστιχου, μπανάκι και γειά σας.

Συμπερασματικά, πολύ μέτρια πράγματα. Άνοστο ραντεβού με μια κοπέλα μου ενώ δείχνει καπάτσα και τσαχπίνα, στο "μασάζ" δεν λέει και πολλά. Καπέλο

Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.811
Πόντοι:
1.076
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, black crow, Masazonomaxos

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Αυγούστου, 2018
Μπράβο αγαπητέ για την κριτική σχετικά με την πολυδιαφημιζόμενη Ειρήνη. Να μπαίνουν κάποια πράμματα στη θέση τους.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1