Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 99 10
Μασατζίδικα 181806
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Κατέβηκα Συγγρού για μια δουλειά και μπήκα στο site να δω τι έχει εκεί κοντά. Το πιο κοντινό ήταν αυτό και είπα να πάω μιας και δεν έχω πάει ποτέ σε μασατζίδικο φάση. Με το που μπήκα με καλώς όρισε μια κυρία ευγενική μεγάλης ηλικίας. Μου πρόσφερε νερό το οποίο δεν ήταν καν δροσερό και μου παρουσίασε τις 3 κοπέλες. Διάλεξα την Όλγα γιατί ήταν πιο ωραία από τις άλλες, αλλά όχι και μουνάρα. Η κοπέλα είναι ψηλή, γύρω στα 34, αδύνατη με νορμάλ καμπύλες, έχει 2αρι βυζί, μαυρισματάκι, μελαχρινή με ίσιο μαλλί και κάπως άγριο πρόσωπο σκυλέ. Εγώ ήθελα δύο εκτονώσεις και η κυρία μου είπε να πάρω το πρόγραμμα της μίας ώρας στα 80 ευρώ. Μπήκα στο δωμάτιο το οποίο έχει ένα μασαζοκρέβατο, έναν καναπέ, σφραγισμένη πετσέτα, σφραγισμένες παντόφλες και ντουζιέρα. Έκανα ένα ντουζ και μετά από λίγο μπήκε η Όλγα μέσα. Μου είπε να ξαπλώσω για μασάζ χωρίς κάποια προκαταρκτικά. Φορούσε μόνο ένα λευκό στριγκάκι οταν μπήκε. Είχα τσεκάρει και την ώρα που μπήκε για να ξέρω τι παίζει. Άρχισε ένα καλό μασάζ από την μέση και κάτω με εμένα μπρούμυτα. Ανά διαστήματα την χουφτωνα τα πόδια που ήταν ελαφρος αξυριστα και το μικρό κωλαράκι της. Ύστερα γύρισα και της έβγαλα στο στριγκάκι και έπαιξα για λίγο με το ξυρισμένο μουνάκι της. Την έγλυψα λίγο στα βυζιά και εκείνη έπαιζε με τον πούτσο μου. Ξεκίνησε μια αερόπιπα με χέρι και περισσότερο μου τον έπαιζε γρήγορα για να χύσω. Την έφερα σε 69 και άρχισα να γλύφω το ωραίο και καθαρό μουνάκι της, ενώ αυτή συνέχιζε την αερόπιπα. Μετά μου πέρασε προφυλακτικό και της είπα να έρθει πάνω μου. Ακολούθησε Μεταξουργειότικο γρήγορο γαμήσι χωρίς φωνές, χωρίς πάθος, νόμιζα ότι όντως γαμάω στο Μεταξουργείο με 10 ευρώ! Φιλιά στο στόμα απλά αμέτοχη με ανοιχτό το στόμα. Την έβαλα στο καναπέ στα τέσσερα και έχυσα την πρώτη δόση. Ύστερα μπήκα για ντουζ και αυτή έφυγε από το δωμάτιο και γύρισε μετά από λίγο. Νόμιζα ότι όταν πληρώνεις για μια ώρα κάθεται μαζί σου και δεν βγαίνει από το δωμάτιο Χμμμ;Money Mouth! Με ρώτησε αν θέλω μασάζ και της είπα μετά, γιατί ήθελα να προχωρήσω στον δεύτερο γύρο. Την έβαλα να μου κάνει πίπα, αλλά δεν ξετρελάθηκα και την έβαλα να ξαπλώσει για να γλύψω μουνάκι μπας και πάρει μπρος. Εγλυφα, έβαζα δάχτυλο αλλά τίποτα, αμέτοχη! Έβαλα καπότα ύστερα και ξεκινήσαμε τον δεύτερο γύρο στο ίδιο μονότονο μοτίβο. Μόλις έχυσα βγήκε από το δωμάτιο χωρίς να πει τίποτα και είχαν περάσει μόνο 40 λεπτάMoney Mouth! Έκανα μπάνιο και περίμενα 10 λεπτά σαν τον μαλάκα γιατί νόμιζα για έρθει να μου κάνει μασάζ μέχρι να κλείσει η ώρα! Τελικά μπήκε μέσα και μου λέει ακόμα εδώ είσαι? Της λέω έχουμε και άλλο χρόνο και μου λέει 2 φορές finish και τέλος! Α έτσι είστε λέω από μέσα μου! Πάρτε τα ρχιδια μου και δεν ξαναπάω Γαμήσου
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 03, 2018
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Όλγα
H
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Lascivo79, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ΧΧΧ-Man και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού