Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 116 10
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Βράδυ Πέμπτης περιπλανώμενος πέριξ της πιάτσας Φυλής,Λιοσίων και αφού δεν παίζει τίποτα αξιόλογο κάποια στανταρακια Μιλφ διακοπαρουν πάω μια από Διδυμου22 βλέπω την Μαριάννα αδύνατη αρκετά το μόνο που με χαλάει επάνω της και την Γιολάντα μελαχρινή με κοντοκουρεμένο αγοριστικο μαλλί πιο κανονικό σώμα λέω άντε ας δοκιμάσω δίνω το 20€ο παναθεμα την ώρα και πάω δωμάτιο έρχεται μετά από λίγο η Γιολάντα χαμογελαστή φόραγε ένα ολόσωμο λευκό κολλητό με πλησιάζει αρχίζει κάποια λίγα φιλιά στο λαιμό και κατεβαίνει προς τα κάτω όπου πάει να πάρει τσιμπούκι χωρίς Καποτά δηλαδή προκαταρκτικά ελάχιστα μηδέν μιλάει μόνο Ρωσσικα την σταματάω της δείχνω να βάλει Καποτά και τη λέω να βγάλει αυτό που φορούσε με κοιτάτε σαν ηλίθια σάν νά μήν αντιλαμβανόταν τι ήθελα καλά λέω ας της τι βγάλω σιγά σιγά πάω λοιπόν να της το αφαιρέσω και ψάχνω τα βυζιά τι στο διάολο που πήγαν τα βυζιά της ήταν ανύπαρκτα πιο μικρά και από δύο αυγά τηγανητά τι σώμα της εντελώς νερουλιασμενο αγυμναστο χαλαρό τι σκατα είναι αυτά νέαρη κοπέλα εν τω μεταξύ ραγαδες στην κοιλιά και όλα αυτά τα κρύβει μια χαρά με το ολόσωμο κολλητό πού φοράει καλά λέω άστο δεν ασχολούμαι άλλο μου βάζει Καποτά και αρχίζει ένα εντελώς άτεχνο τσιμπούκι χωρίς αίσθηση την γυρίζω σε ιεραποστολικη στάση πάω να μπω μέσα της και αρχίζει να κλείνει τα πόδια της ώστε να μην έχω βαθιά διείσδυση το μουνι της είχε πολύ τζελ έχω αρχίσει να νευριάζω γιατί χαζογελαγε και με έπιασε και μένα νευρικό γέλιο έτσι λοιπόν της πιάνω τα πόδια και τα ανοίγω όσο χρειαζόταν προσπαθούσα να την γαμησω ήρεμα αυτή συνέχιζε να σφίγγεται και έτσι αφού δεν μπορούσε να κλείσει τα ποδια βάζει το χέρι της πιο πάνω από τον πουτσο μου προσπαθώντας να με φρενάρει εγώ συνέχιζα έχοντας αφαιρέσει το μαξιλάρι ώστε να μήν μπορεί να κλέβει περισσότερο ρε πουστη μου λέω τι θα γίνει ευτυχώς είχα καύλα έβαλα φαντασία και με το ζόρι εγκεφαλικά κατάφερα να τελειώσω η κοπέλα πιέστηκε στο τέλος συνέχισε να γελάει με χαιρέτησε και έφυγε.Γενιμα ήταν μια εντελώς αποτυχημένη δοκιμή η κοπέλα είναι άσχετη δεν μπορεί να κάνει σωστό σεξ προσπαθεί να κλέψει έχει που χαλαρό αγυμναστο νερουλό σώμα αδικαιολόγητο για την ηλικία της επίσης άλλο ένα άσχημο σημείο το μουνι τής έχει μια ελαφριά δυσάρεστη μυρωδιά μάλλον μύκητες σαφώς και δεν συστήνεται σε καμία περίπτωση μην πετάξετε τα φράγκα σας δεν αξίζει ό τίτλος της κριτικής ενδεικτικός λόγω του έντονου συναισθήματος απογοήτευσης μακριά χάλια μαύρα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 02, 2018
Όνομα κοπέλας
Γιολάντα
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giatros_xoris_tsinora, Peter Van Norden, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού