Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 487283
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
ΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςβραδυ προ δυο μηνων ισως και παραπανω και ενω ειμαι ετοιμος να εκραγω απο τις καβλες λεω να παω στον εν λογω οικο για την συγκεκριμενη κορασιδαΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
φτανω παρκαρω και μπαινω στον οικο,η τσατσα μου παρουσιαζει την φολα εε την κοπελα και εχοντας δει τις φωτο με την στολη αεροσυνοδου και εχοντας κανει σαν γνησιος πορνος τους καταλληλους συνειρμους λεω να μπω αν και το ενστικτο μου μου ελεγε μην αφου κατι επιασε στην ατμοσφαιρα,τελος παντων ακουγοντας το κατω κεφαλι που ειχε βγαλει ποδια και προχωρουσε δινω το παραβολο και μπαινω στο κατω δωμα.
επειτα απο λιγη αναμονη ερχεται η φολα εεε η κοπελα-κοιτα που αποτυπωθηκε ως φολα η φολα εεε κοπελα- και αρχιζει τα δικα της ολα καλα και αφου πεφτουμε στο κρεββατι γυρναει και μου λεει γιατι δεν πηρες με την ισπανικη να στον βαλω στα βυζια μουΘυμόςξεκινανε τα καμπανακια και τα κοκκινα αλερτ της φολας που ερχοταν αλλα επειδη ειμαι ευγενικος-να μαλακα- της απανταω οτι για πρωτη φορα ηθελα κατι απλο ωστε να δω την χημεια μας και αναλογα την επομενη να το δουμε.
ξεκιναει μια αδιαφορη πιπα με σκουφο παντα και επειτα απο λιγο της ζηταω να ερθει απο πανω,ανεβαινει και δινει ρυθμο και με το που παω να ξεκινησω λιγο πιο δυνατα αρχιζει τα μη και δεν μπορω,ποναω,ειμαι ανοιχτη στην αρχη αλλα μεσα στενευει και εσυ τον εχεις μεγαλο και τωρα ξεκινησα την δουλεια και ειναι αρχη ακομα και παιρνω κατι φαρμακα και εχω πρηστει και ολες τις δακρυβρεχτες μαλακιεςΜαλακίαΜαλακία
οση ωρα μου τα ελεγε εγω ειχα αρχισει να κλαιω ηδη το πενηναρικο και προσπαθουσα με υπομονη να σωσω οτι σωνεται αφου δεν ηθελα να δημιουργησω φασαρια μια και δεν θα εβρισκα και το δικιο μου.της λεω πως θελει να το παμε και μου στηνεται στα τεσσερα της τον βαζω και με το που αρχιζω να πιστωνιαζω ξεκιναει τα τελειωνε,με πονας,τον εχεις μεγαλο και δεν μου εχει ξανατυχει κατι τετοιο και διαφορες τετοιες πιπες.της λεω αν σταματησεις να μιλας θα τελειωσω οσο πιο γρηγορα μπορω και την γραπωνω απο τα κωλομερια και ξεκιναω επειτα απο καναδυο λεπτα μου ξεγλιστρεια και μου λεει τελος δεν μπορω με ξεσκισες ποναω,υποφερω-σας μιλαω ειλικρινα παραλιγο να πιστεψω οτι ειμαι ο mandingo σε λευκη εκδοση-,αφαιρω την καποτα εκνευρισμενος και χωρις να της πω κατι η φολα μου τον πιανει μου το παιζει και τον χτυπα στα βυζια της κατι μου κανει με τα νυχια της στα αρχιδια και μου φευγουν τα φλοκια,χαμογελαει και αρχιζει το σοσιαλ του τυπου να ξαναρθεις αλλα πιο αργα στην βαρδια γιατι την εχεις μεγαλη και να παρεις και μεγαλυτερο προγραμμα και διαφορες τετοιες πιπες και παει να με φιλησει τραβιεμαι και απλα παω να ντυθω χωρις να της απαντησω καν σε οτι ελεγε.
συνοψη:φολα μεγαλη που απλα δεν θελει να παιρνεις απλο προγραμμα για να σε φολιαζει στα μεγαλα.
λεει ψεματα περι πονου και μεγεθους για να σε κανει να την λυπηθεις με το μαγγανοπηγαδο που εχει παιρνει ολοκληρω κουβα.
υγ1 η τσατσα εξαφανισμενη απο το κουζινακι οπως και η φολα με τα νευρα που ειχα μπορει και να τους καντηλιαζα αλλα ευτυχως γιατι ποιος ξερει που θα μπλεκαμε.
υγ2 καλα να παθω γιατι λιγο πριν ειχα περασει απο το 132 και δεν μπηκα με μαντοναΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! και ο πορνοδιαβολος με τιμωρησε.
αυτα καλα γαμησιαΚαπέλο
υγ3 ερχεται κρητικη για ζανεταρα και αδιαφορη paris

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Πάμελα
jumaru
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
129
Πόντοι:
296
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mauros gatos(1), sisax87, kwstasxat και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Αυγούστου, 2018
Πιστευω οτι τον εχεις μεγαλο κι επεσεσς στην παμελα....τουλαχιστον στο πηγε στο ηπιο με δακρυβεχτες δικαιολογιες.....Μην εκθειαζεις καμια απο τις κοπελες.....ουτε κι την ζανετ ,ουτε την παρις.....αμα επεφτες στην αννα-μαρια και στην τζοβανα ,εκει να δεις φολες....ακου φολα....μαθαμε κι την λεξη φολα....ανεβαστε λιγο το επιπεδο των λεξεων....δεν θα κατεβαινουμε στο επιπεδων των κοπελιων....καλως η κακως εμεις πληρωνουμε....[αρακαλω τον διαχειριστη να αναρτησει την κριτικη μου προς ενημερωση ολων....




1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1