Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με γνώμονα ένα παλιό ρητό λέει ότι: οι ψηλές γυναίκες είναι για πασαρέλα και οι κοντές για κρεβάτι επέλεξα την Jasmine για να περάσω μία ώρα ευχάριστα και ηδονικά… Είδα τις φωτογραφίες της και μου άρεσε και σαν πρόσωπο και σαν σώμα!...
Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα και η κοπέλα με πέντε μόνο λεπτά καθυστέρηση ήταν έξω από την πόρτα του ξενοδοχείου μου… Πρόκειται για νεαρή Ρωσιδούλα το πολύ 25 ετών με καστανά μάτια και μαλλιά πρόσχαρη και χαμογελαστή…
Στην συνεννόηση τα βρήκα λίγο σκούρα γιατί τα Ρωσικά δεν τα κατέχω και η Jasmine δεν κατέχει τα αγγλικά (πολύ λίγα πράγματα) παρόλα αυτά βγάλαμε κάποια συνεννόηση…
Μετά από ένα γρήγορο ντουζάκι ήρθε η ώρα να απολαύσω το μικροκαμωμένο νεανικό κορμάκι της… Βελούδινη επιδερμίδα, στήθος Ν2 στητό και μουνάκι αποτριχωμένο επιμελώς έτοιμο για γλύψιμο!... Πρώτη καθιερωμένη στάση το 69 το οποίο δείχνει να το απολαμβάνει και να συμμετέχει... Καλή στην πίπα της με μαλάξεις δυνατά ρουφήγματα στο πουτσοκέφαλο και βαθύ λαρύγγι με μπόλικο σάλιο... Η πρώτη εκσπερμάτωση ήρθε σχετικά νωρίς πλημμυρίζοντας το στοματάκι της με σπέρμα το οποίο ρούφηξε μέχρι την τελευταία σταγόνα !... δέκα λεπτά υποχρεωτικό διάλειμμα (για να πάρω δυνάμεις) και στη συνέχεια ντούζ για την ιδρωτίλα , πίπα στα όρθια και ξεκινά ο δεύτερος γύρος με εναέριο γαμήσι για να γυμνάσω και τους μυς π.χ δικέφαλους, τετρακέφαλους, ραχιαίους κ.τ.λ. Αν και την ταλαιπώρησα μέχρι να χύσω την δεύτερη φορά ήταν υπομονετική και ακολουθούσε στις διάφορες στάσεις που μου έρχονταν στο μυαλό... Η δεύτερη εκσπερμάτωση ήταν και η ποιο έντονη, τελείωσα με ρίγη μέσα της (στο λάστιχο) σε ιεραποστολική στάση και όταν έπεσα ξερός δίπλα της απόλαυσα μία χαλαρωτική αποχαιρετιστήρια πιπούλα !...
Η συνάντηση με την Jasmine μου άφησε καλές εντυπώσεις και αναμνήσεις... Είναι πολύ γλυκιά, χαμογελαστή με βελούδινη επιδερμίδα, όμορφα στητά βυζάκια ,καλή πίπα και κάνει ότι μπορεί για να περάσεις καλά!... Θα ξανασυναντούσα την Jasmine ευχαρίστως !...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, GALLAS, Wat69 και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού