Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 37 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρόσφατη συνάντηση με την κοπέλα μετά από πολύ εύκολη επικοινωνία με το γραφείο. Την Bianca την είχα συναντήσει ξανά πριν ενάμιση με δύο χρόνια και θυμόμουν ότι είχα περάσει πολύ καλά, oπότε αποφάσισα να την ξαναπάρω τώρα πού επέστρεψε.

Ψηλή κοπέλα περίπου στο 1.70 χωρίς τακούνια με ωραίο και σφιχτό σώμα. Από τις γυναίκες πού αν ντυθούν προκλητικά κλέβουν την παράσταση, κανονική φρεγάτα !! Μεγάλο χαμόγελο Θα ήθελα να επισημάνω σε όσους την είχαν πάρει παλιότερα στην πρώτη της θητεία στο συγκεκριμένο γραφείο ότι ο σωματότυπος της έχει αλλάξει λίγο σε σχέση με αυτό πού εγώ θυμόμουν. Δεν έχει πια αυτό μοντελέ και πολύ αδύνατο σώμα πού είχε παλιά, το σώμα της είναι πιο γυναικείο - πιο θηλυκό, τα οπίσθια της πιο τουρλωτά, μέχρι και το στήθος της το βρήκα πιο μεγάλο αλλά και σφιχτό ταυτόχρονα. Θα έλεγα ότι οι καινούριες φωτογραφίες είναι αρκετά ακριβείς και καλά έκανε το πρακτορείο και δεν χρησιμοποίησε τις παλιές. Προσοχή δεν λέω ότι η κοπέλα έχει περιττά κιλά!! Για το πρόσωπο της έχουν γραφτεί μερικά αρνητικά τα οποία εγώ τα θεωρώ υπερβολές, το πρόσωπο της είναι πάνω από τον μέσω όρο αλλά έχει μια άγρια ομορφιά πού σε πολλούς μπορεί να μην αρέσει. Περί ορέξεως ... κολοκυθόπιτα. Επίσης είναι πολύ ευχάριστος και επικοινωνιακός άνθρωπος και αν της φερθείς σωστά δεν υπάρχει περίπτωση να μην περάσεις καλά.

Στα προκαταρκτικά γλωσοφίλα στο φουλ τα οποία επιδιώκει και η ίδια και ένα από τα καλύτερα DT πού μου έχουν κάνει τον τελευταίο καιρό με την σχετική περιποίηση της γύρο περιοχής. Δεν νομίζω ότι στον συγκεκριμένο τομέα θα αφήσει κανένα παραπονούμενο. Μετά από μια τέτοια διαστημική πίπα δεν μπορούσα να μην ανταποδώσω και ασχολήθηκα και εγώ με το υπέροχο μουνάκι της, κάτι πού η Bianca έδειχνε να το απολαμβάνει δεόντως, γενικά από ότι κατάλαβα της αρέσουν και αυτής τα παιχνίδια της γλώσσας.

Στο κυρίως πιάτο είχαμε 2 γύρους με εναλλαγή στάσεων με καλύτερη την Bianca από πάνω μου σε στάση reverse cow με θέα αυτά τα θαυμάσια τουρλωτά οπίσθια Ναι! Η δε τεχνική της σε όλες τις στάσεις ήταν άψογη και τα στησίματα της θα τα ζήλευαν πολλές μινιόν κοπέλες, όταν δε σταμάταγα εγώ άρχιζε αυτή να κοπανιέται πάνω μου. Επίσης μου έκανε εντύπωση το πόσο στενή είναι. Οι δε προσπάθειες της στο δεύτερο γύρο να με κάνει να τελειώσω με στοματικό ήταν αξιέπαινες και δείχνουν το πόσο φιλότιμη είναι σαν άτομο. Bianca κούκλα μου σε ευχαριστώ για την υπομονή σου... Προσκύνημα

Στο μεσοδιάστημα μεταξύ πρώτου και δεύτερου γύρου ρίξαμε πολύ γέλιο καθότι και εγώ αλλά και η Bianca είμαστε πολύ καλαμπουρτζήδες. Τα δε Ελληνικά της είναι πια αρκετά καλά, άλλο ένα σημείο διαφοράς από την πρώτη μας συνάντηση στην οποία είχαμε αναγκαστεί να χρησιμοποιήσουμε την Αγγλική. Όσον αναφορά την καθαριότητα της παίρνει άριστα, κουβαλάει δε μαζί της την τσάντα του σπορτ μπίλι με ένα κάρο πράγματα μέσα, στοματικά διαλύματα, μωρομάντηλα κλπ Συστήνετε ανεπιφύλακτα γιατί αφού πέρασα καλά εγώ πού έχω φοβερό φετίχ με τις πολύ μινιόν και αδύνατες κοπέλες θεωρώ ότι είναι αδύνατον κάποιος άλλος με πιο νορμάλ γούστα να κλάψει τα λευτά του.

Θα προσπαθήσω να την ξαναφωνάξω για να δοκιμάσω και αυτό το εξαιρετικό κωλαράκι το οποίο μου ξέφυγε, η κοπέλα ήταν θετική σε αυτό το ενδεχόμενο - μάλιστα μου είπε ότι το γουστάρει πολύ, εγώ όμως δεν το τίμησα την επόμενη φορά δεν θα μου γλυτώσει...

Ωραία πλοία οι φρεγάτες, συνδυάζουν την ευκινησία μιας πυραβλάκατου με την δύναμη πυρός ενός αντιτορπιλικού!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
spipis71
Ανώτατος
Εγγραφή:
16 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
13.598
Πόντοι:
17.346
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Karelis69, delipas, Dimitris-k και 37 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Αυγούστου, 2018
Καπέλο μπράβο Πίπη καπετάνιε.. την κουμανταρισες την φρεγάτα μια χαρά Ναι!Ναι!Ναι!
15 Αυγούστου, 2018
Ευφάνταστος τίτλος! Μεγάλο χαμόγελο
Ωραία και κατατοπιστική η κριτική σου spipis71
Εύγε!
Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2