Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 50 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από μια αγγελία που είδα για το εν λογω ίδρυμα ειπα να παω να δοκιμάσω την Άντζελα γιατί η άλλη στην υποδοχή είναι τρανς (νομιζω)30 ευρώ και για τις δύο..πληρώνω και μπαίνω να ετοιμαστώ σε 5 λεπτά έρχεται η Άντζελα η οποία είναι συμπαθής gilf αδύνατη ωραίο σώμα για την ηλικία τις λίγα φιλάκια και μου λέει να ξαπλώσω.πιπα ακα.το κακό είναι ότι δεν ρώτησε καν πως θέλω και εκεί μου έρχεται στο μυαλό η αγγελία που έχουν φωτο άκα γαμησια και κρεμπιεδες Money Mouth η πίπα τις πολύ καλή και γλύψιμο στα μπαλάκια για αρκετη ωρα της είπα να ανέβει από πάνω και πήγε να μου βάλει προφυλακτικό μου λέει έλα εσύ να μού σκίσεις την μήτρα μ'αρέσει πισωκολητο.μετα την έβαλα να σηκώσει τα πόδια και τις το κάρφωνα για ωρα ειχαν περασει κανα 20 λεπτο μου λέει μην αγχώνεσαι δεν φευγεις αν δεν τελείωσες.μετα απο λίγο τελείωσα στο στόμα τις τα πείρε Όλα και τα έφτυσε στον νιπτήρα. Εδω θελω να επισημάνω οτι την ρωτησα για την αγγελια με τους κρεμπιεδες και μου ειπε αυτά είναι με γνωστούς πελάτες Χρόνια που τους ξέρειΜαλακίακαι όταν είναι κλειστό το μαγαζί περνούν τηλ και έρχονται σπίτι που έχουν κοντά στον σταθμο αττικη.παρεπιπτοντος είπα σε έναν φίλο μου αυτό με τους πελάτες τους παλιούς κάνει μόνο ακάποτα.και την άλλη μέρα πήγε και την κρεμπιεδασε.Μαλακίακαι τον είδε πρώτη φορά.Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άντζελα
f21
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
3.475
Πόντοι:
3.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, panagos7, ser2000 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Αυγούστου, 2018
Μπράβο φίλε κι ας ανώτερα, αυτή γλύφει κώλους δεξιά κι αριστερά κι ύστερα πιπώνει εσένα ακάποτα Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1