Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
H Carolina ειναι μια ΟΑΣΗ στην ερημο των κοριτσιων-κομοδινων, αυτων που σιχαινονται τη δουλια που κανουν και το δειχνουν απροκαλυπτα, αυτων που ερχονται για μια αρπαχτη, και γενικα αυτων που δε δινουν ουτε μια ρανιδα απο την ψυχη και το πνευμα τους στις συνευρεσεις.
Δυστυχως εχω περασει πολλες συνεδριες με αυτες τις κοπελες, αλλα και παλι αυτο ειναι ενα occupational hazard !
Σημερα ομως η τυχη μου χαμογελασε.. και το χαμογελο της Carolina ειναι ζεστο και αληθινο, γι αυτην η συνευρεση ηταν ΠΡΟΔΙΑΓΕΓΡΑΜΜΕΝΗ να ειναι fun.
Η κοπελα εχει τον ενθουσιασμο της ηλικιας της, την εμπιστοσυνη στη κορμαρα της και ατενιζει το μελλον με αισιοδοξια. Η σταση αυτη κανει το προσωπο της μακραν ωραιοτερο απο τις φωτο και σε συνδιασμο με το σωμε της βγαζει τρομερο VFM.
Το κορμι της ειναι αψεγαδιαστο, φιδισιο.. Εβαλα 8 για τα tatoos .. κ γιατι εχει μικρο βυζακι 1 με 1,5 , αλλα κ παλι σε αυτο το σωματοτυπο αμα βρεις και με 3αρια ... παντρευεσαι !
Δυστυχως η πιπα ειναι του γυμνασιου (ουτε καν λυκειου), ομως ενθουσιαστηκε οταν της εδειχνα πως το θελω και ηταν υπακουη και προσπαθησε, εκανε δε μεγαλη προοδο. Μη βιαστειτε να ονειρευτειτε deepthroat και λοιπα, τα ορια ειναι πολυ πιο πισω, αλλωστε μου ειπε "I am not a proffessional"...
Ποσο καυλα ειναι αυτη η φραση για τους GFE-ακηδες σα κι εμενα... ιεραποστολικα μπηκα μεσα της σιγα σιγα, σαν την ιεροτελεστια του ξεπαρθενιασματος της γκομενας μου. Σε καθε χιλιοστο ενιωθα το στενο μουνακι της να ανοιγει σιγα σιγα και να με αγκαλιαζει ενω μικρες κραυγουλες εβγαιναν ολο και πιο συχνα. Απο κει και επειτα ηταν ενας βασανιστικος αγωνας κοντρα στην προωρη εξπερματωση. Η Carolina ειχε σφιξει τα ποδια της στα πλευρα μου , θυμιζοντας μου καψουρο-γαμησια απο κολλημενες γκομενες στα 20 μου... ειχε βεντουζαρει τα χειλη της στα δικα μου και με κλειστα ματια, δε ξεχωριζε καθολου απο μη πληρωμενο ερωτα.
Δεν ειχα μυαλο για να αλλαξω στασεις κλπ , απλα το εζησα και εχυσα φωναζοντας.
Μετα το τελος κουρνιασε πλαι μου συνεχιζοντας να με αποσπα απο τη πραγματικοτητα και μειναμε ετσι κανα 10λεπτο χαιδευοντας ο ενας τον αλλο. Το σοσιαλ της καλο και τα αγγλικα της επισης για τη περισταση.
Οταν επεστρεψε απο το μπανιο, βλεποντας την να περπατα μου σηκωθηκε αβιαστα και την τραβηξα στο κρεβατι που επεσε γελωντας και ξεροντας τι θα συμβει.. Και εγω ηξερα επισης οτι το ονειρο θα τελειωσει συντομα.
Την εγλυψα ενδελεχως διαπιστονοντας οτι ειναι πολυ ευαισθητη (δαχτυλο ΝΟ). Μπηκα μεσα της απο το πλαι και αλλαξα οσες στασεις μπορουσα, εκανα τα παντα που ηθελα.. αυτη με ακολουθουσε παντα με συμμετοχη και το νεανικο της ενθουσιασμο. Τελειωσα με αυτην cowgirl απο πανω σκυμμενη φιλωντας με λαχανιασμενα ... επιτελους μετα απο τοσο ξοδεμα στα ακυρα ειμαι και παλι πλουσιοτερος !

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
mamasan
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
2.038
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Leon k, hornyasfuck, HoneyVoskos και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Αυγούστου, 2018
"I am not a proffessional"...

Do u know that the money you demand is for a pro ?

Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
T
Titlover69
review reaction 1 review reaction 3 papaphilips, hornyasfuck
01 Μαρτίου, 2024
@mamasan
Θα θέλαμε να γράφεις συχνότερα!
review reaction 1 Johnny Red2, hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2