Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 7 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ήμουν μεταξύ Milana και Margarita(είναι αδερφές)και είπα να διαλέξω την λιγότερο όμορφη, την Μαργαρίτα μιας και έχει καλύτερες κριτικές και πολύ συχνά μου τυχαίνει να προσφέρουν καλύτερες υπηρεσίες οι λιγότερο όμορφες κοπέλες.Επίσης είναι η 1η της μέρα οπότε ήλπιζα να ήταν φρέσκια, με διάθεση και ξεκούραστη.

Η Μαργαρίτα είναι 24 ετών κατά δήλωση της με βελούδινο δέρμα, πειραγμένα χείλη ρωφού λες και έχει μόνιμα duckface, εφηβικό προγούλι και μικρά εφηβικά στήθη από αυτά που δεν ξεχωρίζουν ακόμη από το υπόλοιπο σώμα.Έχει μεγάλη λεκάνη χωρίς ωραίες καμπύλες αλλά πολύ σφιχτό σώμα.
Ανοίγω την πόρτα και μπαίνει μέσα χωρίς να χαιρετήσει ψάχνοντας να αφήσει τα πράγματα της , αφού το κάνει έρχεται να μου κάνει χειραψία λες και ήρθε για συνέντευξηΧμμμ;!! Παραγγέλνω ποτά και αυτή πάει για μπάνιο. Βγαίνει με τα εσώρουχα της και κάθεται σε απόσταση στο κρεβάτι και μου μιλάει για κάτι μαλακίες (τον καλόγερο και τα έπιπλα του δωματίου), ναι ναι ναι της λέω και της κάνω νεύμα να έρθει πιο κοντά.Πλησιάζει και προσπαθεί να ανοίξει κουβέντα σχετικά με το που μένω κτλ κτλ με εμφανή διάθεση να χασομερήσει γιατί τα αγγλικά της είναι πολύ βασικά!Εκεί της λέω πολλά είπαμε, "έλα λίγο εδώ" και πάω να την φιλήσω και κάνει την 1η γκριμάτσα λες και κάνει μεγάλη αγγαρεία! Λίγα φιλιά με τα πειραγμένα χείλη της που είχαν περίεργη αίσθηση λες και φίλαγα ρωφό και κατεβαίνει για τσιμπούκι. Το τσιμπούκι της ήταν αδιάφορο και της ζητάω λίγη οπτική επαφή γιατί με ανάβει, σταματάει λίγο με κοιτάζει σκεπτική και λέει 'ΟΧΙ', ούτε ο Μεταξάς δεν είπε τέτοιο όχι!!!!!!!!!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! Εκεί χαλάστηκα πολύ και λέω είναι δυνατόν??Την γυρίζω λοιπόν για να την γλείψω και αφού της δίνω μερικά φιλιά και κατεβαίνω προς τα κάτω την βλέπω να κάνει roll eyes με ύφος...έπαθα σοκ! Δεν μου έχει ξανατύχει αυτό ποτέ...όχι απλά μου έπεσε με αυτό που είδα, καλά που δεν κρύφτηκε και μέσα!Το έκανε μερικές φορές ακόμα όταν ανέβαινα να τη φιλήσω και μου είχε ισοπεδώσει τη διάθεση. Προσπάθησε με τσιμπούκι να μου τον σηκώσει αλλά της εξήγησα ότι είναι εγκεφαλικό και χρειάζομαι φιλιά, πάθος και να μην είναι τόσο κρύα. Εκεί δυσανασχέτησε και λέω μέσα μου αν μου πει μαλακία φεύγει τώρα! Ευτυχώς δεν το έκανε και ήρθε πάνω μου με φιλιά και τριψίματα και σύντομα καυλώσαμε πάλι!Προφυλακτικό και εναλλαγή σε ιεραποστολικό, cowgirl που ήταν πολύ δραστήρια και τέλος με αυτήν στα μπρούμυτα όπου και επήλθε η κατάθεση!Αφού τελείωσα ξαφνικά ήταν πιο πρόσχαρη, με αστεία, πειράγματα και θετική διάθεση.
Λίγο πριν φύγει την ρώτησα τι έφταιξε και ήταν τόσο κρύα και αδιάφορη, αν ήμουν εγώ ή είχε κακή μέρα ή ξέρω εγώ τι, αφού ήταν η 1η της μέρα πίσω στη δουλειά.Το βλέμμα της άλλαξε από χαμογελαστό και ευδιάθετο και δεν θέλησε να απαντήσει.Ήρθε το ταξί της, χαιρετηθήκαμε με ένα πεταχτό φιλί στα χείλη και είπαμε αντίο, για ΠΑΝΤΑ εννοείται!
Μετά τα ανεπανάληπτα ραντεβού με την Θεά του σεξ ΜίλαΠροσκύνημα, τώρα μου έτυχε το χειρότερο ραντεβού της πορνοκαριέρας μου και έπεσα απότομα!Δεν έχω ξανα-αντιμετωπίσει τέτοια συμπεριφορά.Αγγαρεία και roll eyes με άσχημο ύφος, προσπάθεια να χασομερήσει...

Να προσέχετε τις κακοτοπιές και να γαμάτε καλά συναγωνιστές!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 01, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
683
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pilotgr, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, spipis71 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Αυγούστου, 2018
το ιδιο επαθα με μιλανα, [τωρα εμαθα απο σενα οτι ειναι αδερφες] και στην συμπεριφορα απαραδεκτες...την εγλυφα και κατα λαθος την κοιταξα και την ειδα να εχει εναν μορφασμο σαν να τρωει πατσα !!!!της λεω τι συμβαινει και μου λεει δεν ειμαι παγωτο !!!! εχω συναντησει τετοιες συμπεριφορες και δεν το καταλαβαινω...γιατι παιρνουν λεφτα αφου δεν εχουν ορεξη να γαμηθουν ?Καπέλο
02 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γράψε κριτική να μείνει αδερφέ ..
Ήθελα να την συναντήσω την Milana..
Ευτυχώς με έσωσες ! Καπέλο
T
Titlover69
02 Αυγούστου, 2018
Μακριά από τις φόλες!! Σιγά την γκόμενα κιόλας που έχει τέτοιο τουπέ...Θέλουν τα λεφτά χωρίς να γαμηθούν...
02 Αυγούστου, 2018
Παιδιά εχω γράψει κριτική για την Milana και είδα ότι την διαβάσατε (αλλοι πριν την συναντήσουν και αλλοι μετά)!
Έχουν την ίδια συμπεριφορά και οι δυο τους, είναι απαράδεκτες και γουστάρουν να φέρνουν τους πελάτες σε αβολη θέση!
Για την Milana που εχω προσωπική άποψη (δις) εχω την χειρότερη εντύπωση για τον χαρακτήρα της! Σε προσβάλει στα ίσια και σε κοιτάζει με ένα απαξιωτικό βλέμμα σαν τον ξεφτίλα που πληρώνει για να γαμησει!! Οι γκριμάτσες της είναι τόσο ελεεινές που πραγματι σου φεύγει η όρεξη να συνεχίσεις ότι κανείς!!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4