Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αφου δεν βρήκα κατι καλό στo πιπινου 118 ανηφορισα στη φιλιππιδου γνωριζοντας οτι ειναιτο Μαρακι,και αφου ειχα διαβάσει καλες κριτικές από τους συναγωνιστές
Πηγα μετα τη δουλειά εχοντας καταθέσει το προηγουμενο βράδυ, περνωντας πριν δυο ωρες ενα σιαλις των 5ml
Με υποδεχτικε η ευγενικη υπηρεσία και αφου μιλήσαμε περι ανεμων και ζεστης μου ανέφερε τις αρετες της Μαρίας ενω η Μαρια καθισε δίπλα μου χουφτωνοντας με,
χωρις να ακουσω τι υπηρεσίες προσφερει το κοριτσι "με επεισες " λεω και δινω το αντίτιμο
Απο εμφάνιση η Μαρία ειναι ενα συμπαθητικό κορίτσι,εχει ωραια οπισθια ομορφα μικρα βιζακια,σφιχτό σώμα μονο στη κοιλιά παρατηρησα καποια χαλάρωση που δεν χαλαει το συνολο,πρωσοπο συμπαθητικό οχι κατι ιδιαίτερο μπηκε στο δωμάτιο γεματη ενεργεια ευχάριστη με καλη διάθεση
με βρηκε ξάπλα να τη περιμένω,της ειπα ότι είχα δυσκολη μέρα και ταχω πεξει "θα σε φτιαξω εγω αγαπη μου" λεει "αυτο δε θες αυτο θα σε φτιαξει" και μου δειχνει το μουνακι της
Ξαπλωνει διπλα μου μου δίνει να απολαυσω τα βιζακια της χαιδευω το μουνακι της και ο πουτσος αρχιζει να ζωντανεύει,φιλάκια στο λαιμό στο στηθος στα χειλη (γλωσοφιλα δεν δόθηκαν παρ ολο που ημουν θετικός χωρις να πιεσω)
Το μωρο αρχιζει να με γλύφει στις ρωγες παντου κανει πολυ καλη χρηση της γλώσσας και σιγα σιγα φτανει στο πουτσο,γλυφει κεφαλι,κορμό,φτανει στα αρχιδια τα γλυφει τα ρουφάει,σαλιωνει και ξεκιναει πιπα στην αρχή με χέρι, μετα χωρις χερι,βαθια υγρη,με ηχους να βγαίνουν απ το λαρύγγι της
Κατα τη διάρκεια χαιδευα και εβαζα δαχτυλο στο μουνακι της
Απόρησα που οταν πήγα να τη γλυψω δεν με άφησε μου ειπε "δεν κανει θα με τσουζει μετα και δεν θα μπορω να δουλεψω" παρ ολο που εχω διαβάσει ότι κανει 69, δεν με πειραξε ομως καποιος λογος θα υπήρχε
Μετα με ρωτησε πως θέλω ,τη βαζω απο πάνω τον παίρνει καλά μεσα της με αισθηση του κολπου καλη στην αρχη μετρια στη συνεχεια,
αρχίζει το κούνημα πανω κατω κυκλικά τριψιματα με πολυ καλη κινηση της λεκάνης ποτε ποτε εσκυβε προς το μερος μου για φιλακια και να γλυψιμο τα βιζακια της
Με δικη της πρωτοβουλία γύρισε σε πισωκολητο στηθηκε καλα μπηκα και απολαμβανα τη θεα απο το καθρέφτη,ηταν η καλυτερη σταση αφου τα έδινα ολα σε γρυγορο ρυθμο,με το μωρο να φωναζει,αν δεν ειχα αδειασει τη προηγούμενη μερα θα ειχα τελειωσει
Στη συνεχεια τη γυρισα ανάσκελα εδω δεν ειχα καλη αίσθηση ουτε το στησημο με βόλευε
Προσπαθήσαμε λίγο αλά γυρίσαμε παλι στα τέσσερα
ξεκίνησα σε πιο αργούς ρυθμούς λόγω κούρασης ενω ο υδρωτας έτρεχε,η στηση λογω σιαλις ηταν καλή αλά άγνωστο ποτε θα τελειωνα,πιο πολυ ερεθιζομουν με την εικονα στο καθρευτη γιατι η αισθηση ειχε μειωθει
Τοτε ανελαβε το μαρακι να δωσει λύση,μου λει ξάπλωσε ,αραζω βγαζει το προφυλαχτικο και ξεκινάει μια πιπα ενω τη δαχτυλιαζα βαζοντας ολη της τη τέχνη, σε δυο τρια λεπτά το σπέρμα ανέβηκε και βγήκε με φορα και σε ποσότητα που μου εδωσε ενα πολυ ιδιαίτερο και εντονο οργασμο, μολις που προλαβε να τον βγάλει και να τρεξει στο χερι της
Μετα χωρις να βιάζεται μιλήσαμε λιγο της λεω "ωραια με τελείωσες αλλά )σε κουρασα?""οχι μου λεει καθόλου αυτο δεν ειναι τίποτα"
Συμπέρασμα το Μαρακι ιδρωνει το στριγκακι,εχει θετική αυρα εργάζεται για να περασεις καλα,δεν σε αφήνει παραπονεμενο ειναι φιλότιμη,εχει υπομονή καλη διάθεση δεν βιάζεται
αν με πλακωνε και στα γλωσοφιλα και είχε περισσότερο πάθος εκτος της τεχνικης που την κατέχει πολυ καλά θα εβαζα 10 στη συμετοχη υπηρεσίες .τιλεω επαγγελματίας ειναι η κοπέλα μη τα θελω και ολα δικα μου...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 01, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαρία
jimadams71
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
872
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 macan, Επιρρεπής, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού