Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 5 10
Call-Girls 6725
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για να εξηγήσω τον τίτλο, το "ευχαριστώ" πάει στους συναγωνιστές που εμπιστευτεί το γραφείο το παρελθόν (αρκετοί) ή είχαν επισκεφθεί την εν λόγω κορασίδα πριν από εμένα (Βασ. Μπαρ.) και με κατατόπισαν με τις κριτικές τους. Συνάντηση, λοιπόν, με την Αρίνα την τελευταία στιγμή με λίγο χρόνο στη διάθεσή μου. Η συνενόηση με το γραφείο και την πολύ ευγενική Νικόλ, εκπληκτικά εύκολη και ακριβής. Πρώτο καλό σημάδι, λέω μέσα μου. Το ξενοδοχείο, αξιοπρεπέστατο και καθαρό, καμία σχέση με εκείνα τα πεθαμένα της Συγγρού με το μπάνιο που δε χωράς να γυρίσεις.
Το κορίτσι, μου άνοιξε μπανιαρισμένη, άρχισε να με χαϊδεύει κατευθείαν, χωρίς την αμηχανία που συνήθως διακρίνει τις πρώτες στιγμές της εισόδου στο δωμάτιο (που καταλήγει με την κοπέλα να ζητάει τα λεφτά κι εμάς να ξενερώνουμε..). Η Αρίνα το πήγε χαλαρά, χάϊδεψε, στήθηκε, έδειξε διάθεση για παιχνίδι και πήρε και τον οβολό της σχετικά άμεσα, χωρις δισταγμούς. Εϊχα αρχίσει να είμαι σίγουρος πως θα είναι ένα αν μη τι άλλο χαλαρωτικό μισάωρο. Είχα και την αβάντα εάν χρειαστεί να το κάνω μία ώρα, αφού είχα ρωτήσει το γραφείο και μου αποκρίθηκαν θετικά. Το γραφείο πραγματικά ήταν απίστευτα καλή περίπτωση και είναι η πρώτη φορά που το παίρνω. Θα το ξαναπροτιμήσω.Σπασίκλας

Η εμφάνιση της Αρίνας, όπως έχει γράψει κι ο Βασίλης νωρίτερα, είναι κοριτσιού της διπλανής πόρτας. Ήρεμη, μετρίου αναστήματος, όμορφο δέρμα και απαλό, καλό, στητό βυζί και πολύ πολύ ωραία στησίματα και παιχνίδια. Στη διάθεση για συμμετοχή η κοπέλα παίρνει 10' κι αυτό συνήθως, η συμμετοχή, είναι που σε κάνει να πεις..Άξιζε τα λεφτά της 100%.

Το κορίτσι κάνει ό,τι του πεις. Τα άγγλικά της είναι πολύ μέτρια, αλλά συνεννοείσαι στα βασικά. Την άφησα να παίρνει μια πολύ αισθησιακή, όψι τόσο βαθιά, αλλά με πολλή αγάπη πίπα για πάνω από 20 λεπτά και δεν είπε κουβέντα, ίσα ίσα που έδειχνε να το απολαμβάνει.

Εϊναι καθαρή, μυρίζει ωραία, φιλάει αισθησιακά κι αν την πας σιγά σιγά ανοίγει όλο και περισσότερο σαν μπουμπούκι (στόμα, πόδια, κώλο, όλα γενικά Έρωτας)

Εάν μπορώ να γίνω λίγο ψείρας και να πω κάτι που θα μπορούσε να βελτιώσει, θα έλεγα ότι μου φαίνεται αδιανόητο, κορίτσια που κάνουν αυτήν τη δουλειά να μην έχουν χέρια και πόδια μανικιουραρισμένα και στην εντέλεια...δηλαδή εάν όχι αυτές, ποιος;;

Πάντως εγώ πέρασα θαυμάσια, το μισάωρο ήταν αρκετό (αν και δεν το περίμενα, ήμουν σίγουρος ότι θα πάρω παράταση)..πάντα τέτοια!
Αυτά από εμέ..και πάλι ευχαριστώ! Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 01, 2018
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
monogamous
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
751
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 OUROBOROS, pannap, ANALoga και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Αυγούστου, 2018
δυστυχως το κορίτσι το χασαμε και δεν εμβανιστηκε ξανα ,,,,,,
16 Αυγούστου, 2018
Είσαι σίγουρος βρε φίλε ότι πήγες με την ίδια κοπέλα που πήγε και ο Βασίλης; Χμμμ;Χμμμ;
Ο Βασίλης λέει: Είχε απομείνει ελάχιστος χρόνος και συζητήσαμε για λίγο σε φιλικό κλίμα μίας και μιλά πολύ καλά αγγλικά...
και εσύ γράφεις: Τα άγγλικά της είναι πολύ μέτρια, αλλά συνεννοείσαι στα βασικά. Χμμμ;
Η μπέρδεψες την κοπέλα... Η δεν ξέρεις αγγλικά. Καπέλο
27 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για εμένα τα ελληνικά είναι δεύτερη γλώσσα, συνεπώς τα πάντα είναι σχετικά..Καπέλο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3