Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ως άνδρας είχα και έχω μια αδυναμία. Την ακόρεστη επιθυμία μου για σέξ. Μια γυναίκα μπορούσε πάντα να παίζει με αυτή την επιθυμία του άντρα, αλλά μόλις ενέδιδε στο sex και τις ορέξεις του αρσενικού, ο άνδρας ανακτούσε και πάλι τον έλεγχο. Κι αν πάλι αρνιόταν τις ερωτικές του διαθέσεις, αυτός μπορούσε απλά να κοιτάξει αλλού. Δεν χρειάστηκε να κοιτάξω αλλού. Το τηλέφωνο, έχει αναρτηθεί σχετικό link με την αγγελία της στο νήμα της εδώ μέσα. Το είχα αποθηκευμένο πολύ καιρό. Έλεος λέω μέσα μου, ή σβήστο τελείως ή χρησιμοποιησέ το το ρημάδι. Ανταποκρίθηκε αμέσως στο κάλεσμα. Με τρία μηνύματα είχε κανονιστεί το που και πότε.

Υπάρχουν γυναίκες που ενώ πας με σκοπό να τις βάλεις εσύ κάτω και να είσαι εσύ το αφεντικό, να αντιστρέψουν την κατάσταση και οι ρόλοι να αλλάξουν; Κι όμως, υπάρχουν μερικές γυναίκες, των οποίων η δίψα για δύναμη είναι υπερβολικά έντονη, και οι οποίες, με την εμπειρία από το πέρασμα του χρόνου, με πολλή εξυπνάδα και δημιουργικότητα, ανακαλύπτουν έναν τρόπο να αντιστρέψουν αυτή τη δυναμική, δημιουργώντας μια διαρκή και αποτελεσματική μορφή δύναμης. Η δύναμη της δεν ήταν σωματική, αλλά σαγηνευτική. Δεν επιβαλλόταν με τη βία και την ισχύ, αλλά ήταν έμμεση και πανούργα. Μόλις κέρδισε το ενδιαφέρον του θύματός της με παρέσυρε μακριά από τον αρσενικό κόσμο του πολέμου, της ισχύς, και με ώθησε να περάσω περισσότερο χρόνο σε μια ουτοπική ατμόσφαιρα ειδυλλιακή και ονειρική, στο θηλυκό κόσμο, έναν κόσμο θεάματος και ηδονής. Ήταν η τέλεια στρατηγική αποπλάνησης.

Δημιούργησε έναν αισθησιακό κόσμο που πραγματικά απολάμβανε αφήνοντάς με να γίνω μέρος του. Φιλιά με γλώσσα από τα καλά. Στοματικό από το πολύ καλό που αν προσπαθήσεις να το περιγράψεις θα προσβάλλεις την τέχνη της Μαρίας σε αυτό. Έχει άλλωστε το καλό όνομα της μαστόρισσας στην συγκεκριμένη τέχνη. Δεν τόλμησα να κουνηθώ από την θέση που με είχε βάλει και το τέλος ήρθε γρήγορα στο στόμα της. Ό,τι ήθελε να πετύχει, το πέτυχε!

Αν πω ότι με χάλασε που έκατσε στην θέση του αρχηγού και έδινε αυτή το παράγγελμα αφότου μπήκε στο δωμάτιο, θα είμαι ο μεγαλύτερος ψεύτης! Μου το ανταπέδωσε όμως. Ακολούθησε φρεσκάρισμα και από τους δυο με την ίδια να κάνει σχολαστικό μπάνιο αλλά χωρίς να σπαταλήσει χρόνο. Τα είπαμε. όχι για την Θεωρία του χάους πάντως. Ξεκουράστηκα και ξεκίνησα δεύτερο γύρο. Κάτι είχε μείνει στην μέση... Ήταν η σειρά μου να κάνω παιχνίδι. Αιδοίο μυρωδάτο και με ωραία γεύση. Σεξ στα 4, ανάσκελα, από πάνω αυτή, ξανά από κάτω αυτή, αρκετά γλωσσόφιλα μέχρι να έρθει η ολοκλήρωση. ήταν ο δικός μου γύρος, που το παράγγελμα το έδινα εγώ και η Μαρία ακολουθούσε πιστά τις εντολές δίχως να δυσανασχετεί πουθενά. Όμως, ο πρώτος γύρος ήτανε που μου έχει μείνει μέσα στο μυαλό... από την ώρα που μπήκε στο δωμάτιο, μέχρι την ώρα που πέτυχε τον σκοπό της. Ήταν η τέλεια στρατηγική αποπλάνησης!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Zebu
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
25.123
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 TOMCRUISE, vltepdr, alpula και 35 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού