Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μολις είδα τη Σονια κατι σκίρτησε στο παντελόνι μου. Έκλεισα άμεσα ραντεβού με την ευγενέστατη τηλεφωνήτρια του γραφείου Προσκύνημα. Η κοπέλα ήρθε στην ώρα της ντυμένη απλα αλλά ήταν πολυ sexyΚουλ! Χαμογελαστή, ευγενέστατη και επικοινωνιακη σε τέτοιο βαθμό που απλα δεν υπήρχε πάγος για να σπάσει! Πρόσωπο πολυ όμορφο, κορμί λαμπάδα με απίστευτη κωλαρα και κάποια τατουαζ. Ειναι η γυναίκα που θα περάσει διπλα σου στο δρόμο και το κεφάλι σου θα γίνει σαν το κοριτσάκι απο τον εξορκιστή, στροφή 180ο για να μην την χάσεις απο τα ματια σου! Ήρθε πεντακάθαρη αλλα έκανε ντουζακι. Έκατσε διπλα μου και αμέσως έπιασε δουλειά... Φιλάει πολυ αισθησιακά. Παρόλο που ειναι καινούργια ξέρει πως να κάνει έναν άντρα να νιώσει ξεχωριστος. Τον πήρε στο στόμα της με μαεστρία. Αργή βασανιστική βαθιά πίπα. Η γλώσσα της εξερεύνησε και το τελευταίο χιλιοστό του πουτσου μου καρφωνοντας με στα ματια... Σκέτη καυλα! Δεν κρατιόμουν αλλο. Ξάπλωσε και ανέβηκα απο πανω. Το μουνακι της στενό αλλα φιλόξενο και υγρό. Συμμετοχή τόσο αληθοφανής που δεν ήμουν σίγουρος αν ήταν γκομενα μου. Κραυγουλες που δυνάμωναν σιγά σιγα όσο ανεβαζα στροφές, μπόλικα φιλία, χάδια αγκαλιές έλιωσα... Την γύρισα μπρούμυτα για να χαρώ την κωλαρα της. Ενώ ξεκινήσαμε μαλακα και ήρεμα σε αυτή τη στάση έφαγε γερο σκίσιμο και γούσταρε. Τουρλωνε την κωλαρα για να τον φάει όλο μεσαΝαι!. Μολις έχυσα γύρισε με φίλησε και με αγκάλιασε ζεστα. Κάναμε ντουζακι και ήπιαμε ενα καφε. Στο σοσιαλ ειναι πολυ καλή. Ειναι ωραίο τυπακι και χάρηκα τη συζήτηση μαζι της. Δεν άργησε όμως να μπ ξαναγίνει πέτρα. Πιπουλα και αγριο σκίσιμο στα όρθια μπροστά στον καθρεφτη και μετα στα 4 που κόλαση... Πέρασα τόσο καλα που ανανεωσα ήδη το ραντεβού μας! Να γαματε καλα μύστες Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.966
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, Sproxe Garsia, LanciaRallye037 και 33 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Αυγούστου, 2018
δεν προλαβε να βγει και χωθηκες αμεσως νεε μου.πως τα καταφερνεις?αν και μου εμειναν μερικες απορειες στην κριτικη,θα σε ρωτησω με π.μ,μου αρεσε το σκηνικο.
01 Αυγούστου, 2018
Άντε, και καλούς απογόνους.
P
px75
01 Αυγούστου, 2018
Ωραίος ρε παίχτη. Είναι κάποια γνωστή, όπως είχε γράψει το γραφείο;
01 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Px75 Έρωτας Ελπίζω να γίνεις κουμπάρος με ολα τα δικαιώματα του κουμπάρου φυσικά
02 Αυγούστου, 2018
Αν ειναι κάποια γνωστή πες με ΠΜ να την πάρω, ποιο πολύ γνωστή άγνωστη την κόβω...
P
peperoniathens
02 Αυγούστου, 2018
Φίλε πολύ καλή και με επιχειρήματα κριτική..με προβληματισες λίγο με αυτό το “σαν γκομενα μου»..σε λίγο θα σου έλεγε να πάτε και για ποτό εκτος δουλειάς τόσο γλαφυρά που το λες..εγώ προτιμω τα πιο επαγγελματικά ραντεβού προσωπικά
02 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι φάση, γιατι καιγομαστε να Κατσικογάμης ανθυποcelebrities ξαφνικά?
22 Σεπτεμβρίου, 2018
Κι εμένα μου αρέσει απο τις φώτος αλλά δεν βλέπω πρόσωπο και τα 200 τα σκέφτομαι λιγάκι.
Στείλτε μου κι εμένα ενα PM βρε παιδιά με λίγο info.
Ευχαριστώ
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8