Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 92 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
οταν την τιναζεις 3η φορα λενε οτι πας για μαλακια,οταν γαμας την ιδια πουτανα 4 βδομαδες συνεχομενες τι σημαινειΧμμμ;
Οπως καταλαβατε θα γραψω μια κριτικη για τεσσερις.
την κοπελα την γνωριζουν οι πιο πολλοι οποτε δεν χρειαζονται και πολλες συστασεις ξανθια μιλφ με ωραιο σωμα και κωλο χμ ετσι και ετσι.
πρωτη τεταρτη:
μπαινω στον οικο και μου παρουσιαζει η τσατσα την αννα δινω το μπλε εισητηριο περναω στο δωμα.επειτα απο λιγη αναμονη ακουω τα πορνοτακουνα και ανοιγει η πορτα.μπαινει η αννα με ενα χαμογελο και αρχιζει τα δικα της μου τον κανει 100αρι και περνα καποτα και να σου το κλαρινο μαστορισσα η κυρια και δωστου να το δουλευει για κανα 5λεπτο.την στηνω στα τεσσερα και να το σφυροκοπημα χωρις ιχνος κλεψιματος εκει ισα ισα που γουσταρε αφου γυρνουσε και μου εκανε και κατι σκηνικα με την γλωσσα.την βαζω απο κατω και παλι τα ιδια να μου βγαζει την γλωσσα και να μου λεει να την γαμισω πιο δυνατα.επειδη δεν βολευομουνα Χμμμ; την ξαναβαζω στα τεσσερα και δωστου που με βρηκαν και τα ζουμια.αφου τελειωσα ειχαμε λιγο σοσιαλ οπως μου ειπε δεν με θυμαται απο καπου και οτι αν με ειχε γνωρισει οπουδηποτε θα με θυμοταν σιγουρα (ειμαι και ομορφοπαιδο χεχεχε) της ειπα οτι πρωτη φορα συναντιομαστε.φιλιθηκαμε σταυρωτα και ανανεωσαμε το ραντεβου μας.Καπέλοχρονος πανω απο 15λεπτο
δευτερη τεταρτη:
μπαινω στον οικο και μου παρουσιαζει η τσατσα την αννα δινω το μπλε εισητηριο περναω στο δωμα.επειτα απο λιγη αναμονη ακουω τα πορνοτακουνα και ανοιγει η πορτα.μπαινει η αννα με ενα χαμογελο και αρχιζει τα δικα της μου τον κανει 100αρι και περνα καποτα και να σου το κλαρινο μαστορισσα η κυρια και δωστου να το δουλευει για κανα 5λεπτο στα ορθια,της λεω να την παρω στα ορθια και μου στηνετε και ξεκιναει ενα πολυ ωραιο και δυνατο γαμιση οπου η αννα δεν εκλεψε καθολου αντιθετως φαινοταν να το καταευχαριστιεται,συνεχεια στο κρεββατι με πιπα και γαμιση στα 4 οπου το τελος ηρθε δυνατα.λιγο σοσιαλ ευχαριστιες,φιλακια σταυρωτα και ανανεωση για νεο ραντεβου.Καπέλοχρονος πανω απο 15λεπτο
τριτη τεταρτη:μπορει να ηταν και πεμπτη δεν θα κολησουμε στις μερες
μπαινω στον οικο αυτη την φορα δεν μου παρουσιασε η τσατσα τιποτα την ρωτησα αν ηταν η αννα και εδωσα απο μονος μου το παραβολο.επειτα απο λιγη αναμονη ακουω τα πορνοτακουνα και ανοιγει η πορτα.μπαινει η αννα με ενα χαμογελο με χαιρεταει και της δηλωνω οτι εχω ερθει με ασχημους σκοπους,μου ψιθυριζει κατι στο αυτιΝτροπή και ξεκιναει ο αγωνας με καταληξη μετα απο κανα 25λεπτο ανελεητου γαμισιου και την τσατσα να φωναζει και να υψωνει την μουσικη 3-4 φορες να μην μπορω να παρω τα ποδια μου αλλα να εχω ενα χαμογελο σαν αυτοΜεγάλο χαμόγελο.επικο γαμιση με την αννα να τα δινει και να τα παιρνει ολα.στην δε προτροπη μου να σταματησουμε για να μην εχει καποιο θεμα με την τσατσα η απαντηση της ηταν να συνεχιζω να την γαμαω και να μην με νοιαζει αφου αυτη ξερει καλυτερα οταν περναει καλα...ειμαι και μεγαλος μπηχτης ο Γερο-μύστηςΚαπέλοχρονος ανω των 25 λεπτων.......yessssssssssΝαι!Ναι!Ναι!
τεταρτη τεταρτη:
μπαινω στον οικο σαν αγαπουληςΈρωτας και δινω το 20αρικο δεν ρωτησα την τσατσα αν ηταν η αννα αφου το ηξερα και μπαινω στο δωμα οπου μετα απο λιγο ηρθε και η αννα αφου μιλησαμε και ειπαμε καποια δικα μας-ειμαστε πλεον γνωστοι-ξεκινησε το σεξ το οποιο ηταν για αλλη μια φορα παρα πολυ καλο και τιμιο.δεν χρειαζονται πλεον πολλα να πω μαλλον εχει γινει στανταρακι μου αφου οι υπηρεσιες της ειναι αρκετα καλεςΚαπέλο
πεμπτη τεταρτη:
δεν εχει εφυγε διακοπεςΛύπηΛύπηΛύπη τα λεμε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
jumaru
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
129
Πόντοι:
296
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Πρυτανης, HONDACRV, mela33 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Αυγούστου, 2018
Φινο μωρό η Αννα σταθερη σαν Γερμανικη Μηχανή σε αποδοση
Άσχημος σκοπός, ψίθυροι?? Πηρες κουλουρι μεγαλε?? Ναι!
02 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τυπε οχι δεν ειμαι φαν του κουλουριου με ιεροδουλες,οπως και των φιλιων στο στομα αλλα και των ακαποτων τσιμπουκιων.εννοουσα πολυ δυνατου και βρωμικου γαμισιου στο οποιο η κοπελα πηρε αριστα σε συμμετοχηΜατάκι
02 Αυγούστου, 2018
Την πέμπτη φορά πήγαινε με λουλούδια κ βέρες.
03 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

οψομεθα τυπεΚαπέλο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4