Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 221 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
τυποι για την μουνα δεν θα πω πολλα οσοι την εχουν δει ξερουν ουκρανικο ατι ξανθο με τσιμποκοχειλαρες
οι υπηρεσιες της ακομα και στο απλο αριστες Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
στο δια ταυτα τωρα αναμονη στο δωματιο που η κοπελα εδωσε πονο σε αλλον συναγωνιστη για μισαωρο+ αλλα.........τι να πω ο τιτλος τα λεει ολα αξιζε.... η γυναικαρα μπορει να σε τελειωσει οποτε θελει αυτη,εγω καταφερα να αντεξω κανα 20λεπτο και την ωρα που εφευγα τα ποδια μου τρεμαν.μπαινει στο δωμα και ξεκινα κατι ουκρανικα και με την κωλαρα της να μου τον τριβει και να μου τον κανει πετρα στο δυτερολεπτο.περασμα σκουφου και εκει που ειμα ξαπλωμενος και δινει πονο με την γλωσσα της να κανει διπλες(οι μυστες που εχουν παει μαζι της καταλαβαινουν)και ενω εχω το χερι μου στην μουνα της κανει μια και σηκωνεται σχεδον κατακορυφα και μου τον καταπινει........χαθηκα εχασα το φως μου ενα νερο πνιγομαι οχι αυτη που ειναι μπουκωμενη αλλα εγω,στεκεται ξανα στο κρεββατι κατι μου λεει στα ουκρανικα και παλι κατακορυφο μιλαμε χαθηκα φευγαν σαλια μου τον εφτυνε και ελεγε διαφορα στα ουκρανικα μιλαμε για πιπα υ-περ-πα-ρα-γω-γη.
επειδη το εργο το εβλεπα να ερχεται της λεω να την γαμισω και καθεται απο πανω,βοηθεια μας,αντι να την πιστονιαζω με πιστονιαζε αυτη μιλαμε για τρελο γαμιση η τυπισσα ειχε τρελαθει την γυρναω εγω απο πανω και συνεχιζω να δινω πονο και εκει αυτη παλι να μου γαμαει το γαμισηΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα μπραβο της.πιπα παλι και γυρναει να κατσει στα τεσσερα ε εδω λεμε καλημερα ζωη με σημα την ελις η γκομενα με εστειλε για ρεκτιφιε σε μια στιγμη νομιζα οτι θα μεινω εκει.χτυπηματα-φωνες-φτυσιματα τι αλλο να ζητησει κανεις και μετα απο λιγο ηρθε το τελος.λιγο σοσιαλ που η κοπελα μου ειπε τα δικα της και με ρωτησε διαφορα για εμενα φιλακια,ευχαριστιες και ανανεωση του ραντεβουΓλώσσα
υγ η γκομενα ειναι τρελη με την καλη εννοια εχει την δυνατοτητα να στον δωσει στο χερι να ναι καλα....να μας γαμαειΚαπέλο
υγ2 η κοπελα κανει τα παντα αλλα επειδη εγω δεν τις θελω ολες τις υπηρεσιες που δινει δεν εχω συμπληρωση τι κανει αλλωστε οι μυστες γνωριζουνΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλις
jumaru
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
129
Πόντοι:
296
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΔΑΜΟΣ, LanciaRallye037, mad_max και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Αυγούστου, 2019
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα...Τώρα διάβασα την κριτική....Δηλαδή, αν δεν έκανε όλα αυτά πόσο, τι βαθμολογία, θαβαζες;;;;-20;;;Χαααχαχαχα...Άσε μας ρε τύπε..
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1