Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 107 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στον εν λόγω οίκο μετά από πολύ καιρό, σήμερα νωρίς το πρωί. Είδα τη milf Βίκυ, όχι κάτι ιδιαίτερο εμφανησιακά, ξανθιά ψιλογεματούλα, κανονικό ανάστημα και βυζί, και σχετικά γυμνασμένο σώμα για την ηλικία της. Δεν την είχα ξαναπάρει, και επειδή για κάποιο άγνωστο λόγο μου έκανε κλικ, είπα να τη δοκιμάσω.
Στο δωμάτιο μπήκε χαμογελαστή, και μου έπιασε αμέσως την κουβέντα, αφού μιλάει πολύ καλά Ελληνικά. Με το που έκατσε δίπλα μου, αμέσως χίμηξα να ρουφήξω τις ρώγες της. Αυτή ανταποκρίθηκε και άρχισε να με φιλάει στο λαιμό, και στη συνέχεια στο στήθος. Μου πιπίλησε για αρκετή ώρα τις ρώγες, ενώ την ίδια στιγμή τριβόταν επάνω μου αισθησιακά Ναι!Ναι! Γενικά έβγαζε μια σεξουαλικότητα, και σε όλη τη συνεύρεση δεν έδειξε σημάδια βιασύνης.
Με ρώτησε αν θέλω καπότα στην πίπα, και αφού της απάντησα αρνητικά, τον πήρε αμέσως στο στόμα της. Κι εδώ έχουμε το εξής παράδοξο - δε μπορούσε να κάνει καλό deepthroat, το καραμέλωμα στις μπάλες ήταν ελάχιστο, κι όμως η πουτάνα με καύλωσε απίστευτα με την πίπα της ΠροσκύνημαΠροσκύνημα Δεν είχε την παραμικρή χρήση χεριού, τα δόντια της δεν τα αισθάνθηκα καθόλου, και γενικά το τσιμπούκι της ήταν πολύ απαλό και αισθησιακό. Νόμιζα ότι η πούτσα μου κολυμπούσε μέσα σε μια μεταξένια θάλασσα. Το πέρασμα από τις μπάλες ήταν ελάχιστο, αλλά σε αντίθεση με άλλες πουτάνες, δε με ένοιαξε καθόλου. Ανά συχνά διαστήματα σταματούσε την πίπα, και έγλυφε τον κορμό του πέους από το πλάι. Ναι! Εννοείται ότι δεν την γάμησα, και άδειασα το σπέρμα μου μέσα στο ζεστό της στοματάκι. Δε βιάστηκε καθόλου, περίμενε υπομονετικά μέχρι να μου μαζέψει και την τελευταία σταγόνα, και μόνο όταν σταμάτησα να μουγκρίζω σαν τον τράγο και να έχω σπασμούς, σηκώθηκε με το χαμόγελο στα χείλη (και τα χύσια στο στόμα), και τα έφτυσε στο νιπτύρα. ΚαπέλοΚαπέλο
Μου έπιασε πάλι την κουβέντα, και με αποχαιρέτησε με μια αγκαλιά και ένα φιλί στο μάγουλο. Καπέλο
Δεν είναι κάτι ιδιαίτερο εμφανησιακά, δεν κάνει deepthroat ή γλειφοκωλάδα, αλλά πραγματικά η πίπα της είναι σαν μετάξι. Ήταν πολύ αισθησιακή κατά τη διάρκεια όλης της συνεύρεσης, και είχε άψογη συμπεριφορά, ως γνήσια Ρωσίδα milf Προσκύνημα Δε μετάνιωσα καθόλου που τη δοκίμασα, και νομίζω ότι είναι must για όλους τους milf-άκηδες Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βίκυ
brujeria69
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
3.797
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 coscoras, bane4444, wert04 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού