Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 42 10
Sex Studio 105453
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Στη βαρδια ηταν 2 κοπελες, η Ευα και η Λαουρα. Ωραια μιλφαρα και η Λαουρα με γυμνασμενο αλλα παρατημενο σωμα και πολυ φιλικη στο σαλονι, αλλα η Ευα ειχε στοχοποιηθει απο τις φωτος. Ειναι οπως στις φωτος, ηταν αβαφτη κι ομως ομορφη. Στο σωμα εχει πεσει λιγο επεξεργασια αφου εχει φυγει ενα τατου στην κοιλια και η χαλαρωση που υπαρχει, η οποια δεν χαλαει, ειναι λιγη. Η κοπελα ειναι ψηλη με ποδαρες και πλαστικα βυζια τουμπανο!
Ημουν λεει ο πρωτος της πελατης την πρωτη της μερα.
Πηρα αυταρχικο και μπηκα, ηρθε υστερα απο λιγο και της ειπα να τα βγαλει ολα, φοραγε μεχρι και καλσον (καλοκαιριατικα). Αρχισαμε με βαθια γλωσσοφιλα, επιανε τον πουτσο μου και αρχισε να χαιδευει τα διδυμα. Ασχοληθηκα με τις βυζαρες, ωραια σιλικονατα περηφανα βυζια, λιγο σκληρα αλλα τοσο στητα που δεν με χαλασε καθολου! Ισως να εχει πειραξει και λιγο χειλακια το μωρο. Στα γλωσσοφιλα παντως ειναι πολυ γενναιοδωρη! Αρχισε να μου χαιδευει τον κωλο, οποτε της ζητησα να μου καρφωσει ενα δαχτυλο. Τον εκανε πολυ καλα και τα γλωσσοφιλα συνεχιζονταν...μετα εγλυψε τα διδυμα με παρα πολυ καλη τεχνικη ενω συνεχιζε το δαχτυλιασμα. Αλλαξαμε σταση να γλυψω λιγο ποδια, επαιξε και μια ποδομαλακια οπου οι πατουσες της ηταν ονειρικη εικονα στο κουτουπιε και μετα παλι δαχτυλο με ισπανικη, αυτη απο πανω. Πολυ καλα τα βυζια στην ισπανικη, να προσθεσω οτι εχει και ωραιες ρωγες. Μετα βαλαμε το στραπ. Επεσα στο πατωμα στα 4 και ηρθε απο πισω. Βρηκε τρυπα ευκολα κι αρχισε να πηδαει γρηγορα και βαθια. Κρατηθηκα να μην χυσω στην πρωτη σταση, αν και ημουν κοντα, αλλα μειναμε για λιγη ωρα να με πηδαει ετσι. Μετα ανεβηκαμε στο κρεβατι. Της ειπα να ανεβει ορθια και μου εχωσε το ποδι στο στομα. Ωραια ποδαρα, μακρια και λεπτη αλλα πλατια, με φλεβες, πολυ ομορφη γαμπα... Δυστυχως ειχε πατησει κατω πιο πριν οποτε ημουν πολυ επιφυλακτικος, εγλυψα πελμα και φλεβες κυριως. Μετα με γαμησε ιεραποστολικα. Οι βυζαρες ορθιες και αυτη εδειξε αφοσιωμενη στο να με πηδαει. Οταν τελειωσα πηδαγε για λιγο ακομα, μετα μου ειπε οτι ερεθιζοταν το μουνι της και ηθελε να συνεχισει κι αλλο... Εδειξε αναμενη!
Χαιρετηθηκαμε εγκαρδιως, ελπιζω να την ξαναδω.
Το μονο που με χαλασε ηταν που δεν κανει γλυφοκωλι.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εύα
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81, mad_max, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού