Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 196 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πριν αρκετά χρόνια πήγαινα συχνά στη Μπάρμπορα, στο Φ71 άνω.

Στο πέρασμα των χρόνων, η αλητεία του site ανακάλυψε την Μπάρμπορα.
Οι λεμέδες συναγωνιστές έγραφαν με σαρκασμό τους τρόπους με τους οποίους την έχυναν σε κάθε τρύπα της.

Πέρναγε ο καιρός και μήνα με το μήνα η Μπάρμπορα πάχαινε και αδυνάτιζε αλληλοδιαδοχικά.
Τότε εμφανίστηκαν κάποια αλητήρια σχόλια που ανέφεραν υποψίες για βαρέα ΣΜΝ.
Τότε διέκοψα τις επισκέψεις μου για μεγάλο διάστημα, κυρίως λόγω της απειλής των ΣΜΝ, παρά το ότι είναι γνωστό ότι κάποιοι διαδίδουν ψευδείς δυσφημιστικές ειδήσεις, θεωρώντας ότι έτσι κρατάνε για τον εαυτό τους τους γλυκούς καρπούς της αμαρτίας.

Τώρα πια πηγαίνω σε εκείνη μόνο Κυριακές.
Κυριακές, γιατί η Μπάρμπορα έχει κάποιου είδους μεταφυσική θέση στη συνείδησή μου, σχεδόν θρησκευτική.
Στο ημίφως του μπουρδέλου τρεμοσβήνει το μοιραίο και σκοτεινό χαμόγελό της.
Φιλώ αυτό το καταχυμένο στόμα, μεταλαμβάνω των αχράντων μυστηρίων.
Όπως το κουτάλι της Θείας Κοινωνίας που βγαίνει από τα σάπια δόντια του πορνόγερου και μπαίνει στο αθώο στοματάκι του βρέφους.
Ο γέρος πριν πάει να μεταλάβει, είχε πάει στο μπουρδέλο και είχε ρουφήξει τα μουνόζουμα της Μπάρμπορας, που πάντα εμπεριέχουν και ψωλοχύματα.
Το μουνί και το δισκοπότηρο είναι συγκοινωνούντα δοχεία.

Το τσιμπούκι της Μπάρμπορας είναι το καλύτερο που μου έχει χαρίσει η ζωή.
Με αποφασιστικό τρόπο, μου δίνει οδηγία να μην κινούμαι καθόλου.
Ακολουθεί ένα ρυθμό, που όσο περνάει η ώρα τον μεταβάλλει με ένα μαγικό τρόπο που μόνο εκείνη ξέρει.
Το στόμα της φερμάρει σφιχτά πάνω στη βάλανο, νιώθω τις νευρικές μου απολήξεις να με γρατζουνάνε από μέσα, νιώθω το αναπόφευκτο χύσιμο να πλησιάζει γοργά.
Αν αντιληφθεί ότι δεν είμαι αρκετά χαρμάνης για να τη χύσω στο στόμα, το γυρίζει στο 69 χωρίς να με ρωτήσει. Θέλω δε θέλω, χώνει το θρυλικό μουνί της στη μάπα μου.
Τότε συνήθως χύνω ακαριαία.

Ανακατεμένα συναισθήματα, αισθήσεις και μνήμες παροχετεύτηκαν από τον εγκέφαλο στο νωτιαίο μυελό, κι από εκεί στη σπερματοδόχο κύστη.
Η εκσπερμάτωση ήταν βίαιη, μακρά και πολύ γλυκιά.

Ενώ ήμουν σε μετασυνουσιακή χαύνωση, εκείνη ήρθε πάλι στο δωμάτιο, προσφέροντάς μου συσκευασμένα γλυκίσματα και προστάζοντάς με να σταματήσω τις πουτάνες και να πηγαίνω αποκλειστικά και μόνο σε εκείνη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Οξαποδω
Ανώτερος
Εγγραφή:
19 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
11.239
Πόντοι:
9.477
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 SKEF, olddog, koutavoulias και 44 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιουλίου, 2018
Εξαιρετικά λιτό, λαμπρά αφηγηματικό, εξόχως βλάσφημο.
01 Αυγούστου, 2018
+1 μόνο και μόνο για την μεγάλη κουβέντα που είπες Το μουνί και το δισκοπότηρο είναι συγκοινωνούντα δοχεία.
12 Αυγούστου, 2018
Βλασφημο μεν ,εκλασα στο γελιο δε...ευγε!Κατι μου λεει ότι την βρισκει ιδιαιτερα μαζι σου κατι που είναι ένα παρασημο για εσενα.
12 Αυγούστου, 2018
Το μουνί και το δισκοπότηρο είναι συγκοινωνούντα δοχεία.
PV
Peter Van Norden
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4