Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 440 10
Μασατζίδικα 642203
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Είναι η πρώτη μου κριτική ενώ είμαι αρκετό καιρό μέλος.
Ο λόγος που γράφω είναι για να προστατεύσω αν και αντιλαμβάνομαι ότι όποιος κι αν το προσπαθήσει, όταν σε κάποιον έχει "καρφωθεί" κάτι ή κάποια δεν την γλυτώνει.
Δεν έχω παρασυρθεί από κριτικές και ούτε θα ήθελα να παρασύρω κανέναν. Είμαι αποκλειστικά πελάτης του 3ου και έχω σχεδόν "δοκιμάσει" όλες τις κυρίες.
Το απωθημένο μου λοιπόν ήταν η "Αγάπη".
Κάθε φορά με καύλωνε το σαλονάρισμά της και κάθε φορά κάτι μου έλεγε "όχι". Όταν όμως δεν μπορείς να συναντήσεις ούτε Αλέσια, ούτε Μαρίνα, ούτε Τζέσικα, έρχεται η στιγμή να καταλάβεις ότι τελικά το ένστικτό σου δεν λάθαινε και όση κι αν είναι η καύλα, οφείλεις ως "έμπειρος" να μην παρασύρεσαι.
Κακή εμπειρία... Ας όψεται η πολλή δουλειά του 3ου. Απλώς κλαίω 60€.
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αγάπη
peloma
Μέγας
Εγγραφή:
3 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
21.169
Πόντοι:
4.936
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tawara, Rocco85, flynow

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουλίου, 2018
Δεν μας εξηγησες ρε παιχτη ομως για ποιο λογο η συναντηση δεν ηταν καθολου καλη Χμμμ;, καλο ειναι αφου μπηκες στον κοπο να γραψεις κριτικη να εξηγησεις τι πως και γιατι ωστε να ενημερωσεις πιο σωστα.
31 Ιουλίου, 2018
Έχω γράψει κριτική για Αγάπη και όπως είπα τότε(κριτική) δεν έχει καμιά σχέση με κοπέλες όπως Μαρίνα, Τζέσικα, Αλέσια, Λέυλα.
31 Ιουλίου, 2018
Θα υπερθεματίσω στην κριτική του ''peloma'', έστω κι' αν δεν εξήγησε αναλυτικά τί δεν του άρεσε. Θέλω καιρό να γράψω κριτική για την Αγάπη, αλλά δεν προλάβαινα. Το έχω ξαναπεί εδώ μέσα, ότι υπάρχουν κάποιες κοπέλλες που δεν αξίζουν, αλλά κάποιοι για διάφορους λόγους τις κάνουν θεές. Όπως για την Εύα από Μάρνης που έχω γράψει παλιότερα (και μετά βγήκαν αρκετοί και μούδωσαν δίκιο), έτσι και η Αγάπη. Ας βγεί κάποιος να εξηγήσει ποιά είναι η super υπηρεσία που προσφέρει η κοπέλλα και παίρνει τέτοιες φοβερές κριτικές από κάποιους - επειδή δίνει και back door? Μήπως έχει την κορμάρα και δεν έχω δει εγώ κάτι καλά και τις δυό φορές που πήγα μαζί της (ας όψεται το αλτσχάιμερ - είχε περάσει και πόσος καιρός). Μήπως ο καλός της χαρακτήρας? Η εξήγηση που δίνω λοιπόν, είναι ότι μάλλον φτιάχνει φοβερό μουσακά και παίρνει τέτοιες καλές κριτικές.
Θα το ξαναπώ: οι περισσότεροι (μάλλον) δεν είμαστε πιτσιρικάδες εδώ μέσα. Ας προσέχουμε λοιπόν με λίγο πιό συγκρατημένες κριτικές.
Καλό καλοκαίρι.
31 Ιουλίου, 2018
Ετσι ειναι η Αγαπη δυστυχως.. Μπορει να σε απογειωσει-τρελανει... αλλα μπορει κ να σε ξεπεταξει...!!!
Εγω τις 2 πρωτες φορες που την πηρα ..παιξαμε πολυ καλη 'μπαλιτσα'... ενω την τρίτη.. ηταν λες κ εκανε αγγαρεια!!!Λύπη
Τέταρτη..απλα δεν θα υπαρξει!!!
01 Αυγούστου, 2018
Συμφωνώ απόλυτα με την κριτική .... δεν είναι τυχαίο ότι οι άλλες κοπέλες είναι συνήθως πιασμένες ( Αλισια , τζεσικα ) .... στην περίπτωση αυτή υπάρχει και ο 6ος όροφος , αξίζει τον κόπο και μια βόλτα από εκεί ...έχει κι εκεί κάποια αξιόλογα τεμάχια
02 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η καύλα της φίλε αρχίζει και τελειώνει στο σαλονάρισμά της.
Στο δωμάτιο εμφανίστηκε "άλλος άνθρωπος". Ούτε καύλα, ούτε "νάζια" (που τα κάνει στο σαλονάρισμα) και γενικώς με αντιμετώπισε σαν να μην υπήρχα. Ένα κομοδίνο δίπλα στο κρεββάτι μου. Πώς αλλιώς να το πω δεν ξέρω...
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6