Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη στην κρασιδα Ζανα στην 3η μεταμεσονυκτια βαρδια.
Η Ζανα ειναι μια καστανη κορασιδα με μακρυ ισιο μαλλι,ειναι κοντουλα και το κορμι της
ειναι τσουπωτο.
Εχει ομορφο κωλαρι σφιχτο και τσιτωτο, το στηθος της 2αρι στητο με ομορφες ρωγες,το προσωπο της
ομορφο που δειχνει τα 30 ετη της ηλικιας της.
Η Ζανα βγηκε στο σαλονι με ενα ροζ μαγιο και με ασπρα αθλητικα παπουτσια.
Εισοδος και μικρη αναμονη στο δωματιο οπου ηρθε η Ζανα βγαζοντας τα εσωρουχα της.
Με πλησιασε πιαστηκαμε αγκαλια και αρχισε ενα φασωμα στα ορθια με γλειψιματα στο λαιμο της
και τα βυζια της ενω χουφτωνα και τα ομορφα απαλα κωλομερια της.
Η Ζανα απο μονη της εκανε κινηση για γλωσσοφιλα τα οποια δινει χωρις περικοπες.
Ξαπλωσα στο κρεβατι και η Ζανα αρπαξε το καυλι μου και το εχωσε ακαποτα στο στομα της
δε με ρωτησε καν αν ηθελα καποτα μπας και γλιτωσει και η ιδια ενα γυμνο τσιμπουκι,φαινεται
να της αρεσει το γυμνο κρεας μεσα στο στομα της.
Η πιπα της καλη με διαφορους ρυθμους, αλλοτε γρηγορο και αλλοτε αργο τσιμπουκωμα με γλειψιμο
εξωτερικα του κορμου και πιπιλισμα πουτσοκεφαλου.
Στην πιπα δεν ηταν βιαστικη και σταματησε μετα απο 2-3 λεπτα.
Την εστησα στα τεσσερα και της εριξα ενα δυνατο σφυροκοπημα με τα τσουπωτα κωλομερια της
να παλλονται και εφαγαν και απο μια δυνατη χαστουκα το καθενα.
Γυρισμα σε κανονικη σταση οπου αγκαλιαστηκαμε και αρχισαμε τα δυνατα γλωσσοφιλα και τα χαϊδεματα.
Τον εφαγε δυνατα και σε αυτη τη σταση χωρις διαμαρτυριες.
Το πορνοχρονομετρο στο μυαλο μου θα ειχε γραψει περιπου 7-8 λεπτα απο την ωρα που μπηκε στο δωματιο
οταν η κορασιδα μου ειπε οτι πρεπει να τελειωσω γιατι τελειωΣε ο χρονος μου. Money Mouth
Αδιαφορησα λεγοντας ενα οκ οκ υπονοωντας οτι τη γραφω στα αρχιδια μου και συνεχισα να την γαμω μεχρι να χυσω.
Αν και αδειασα μεσα της δε με αφησε να στραγγιξω τα αρχιδια μου να τα βγαλω ολα καθως βιαζοταν να φυγει.
Ντυθηκε χαιρετηθηκαμε και εφυγε.

Συμπερασματικα η Ζανα ειναι ενα σεξι μιλφακι με καλη αποδοση στο δωματιο καλη συμμετοχη και υπηρεσιες αλλα
δειχνει σημαδια βιασυνης. Δεν ειμαστε ολοι κοκορακια να χυνουμε στο λεπτο τι να κανουμε.
Αυτη ηταν η εμπειρια μου με τη Ζανα ελπιζω να περασετε το ιδιο καλα η και καλυτερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 29, 2018
Όνομα κοπέλας
Ζάνα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.419
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού