Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Sex Studio 159165
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Το εν λόγω studio είναι μια απο τις ελάχιστες επιλογές που έχει κάποιος ο οποίος μένει προς Ηράκλειο, Μεταμορφωση,Λυκόβρυση κτλπ. Αρνητικό το ότι βρίσκεται σε κεντρικό δρόμο όπου μπορείς εύκολα να γίνεις αντιληπτός
ειδικά αν πας ώρα όπως εγω δηλαδη 20.30-21.00...Για πρωί ούτε λόγος!
Λοιπον όσον αφορά που ενδιαφέρουν περισσότερο:
-Χώρος επαρκώς καθαρός, οριακά απο μπουρδελο σε studio. Νιπτήρας μόνο και σφραγισμένη μικρή πετσέτα.
-Τσατσα ευγενική χωρίς ύφος
-Σήλια στον αγωνιστικό χώρο...Ήξερα βλέποντας τις βάρδιες ότι η κοπελα ήταν όλη μέρα εκεί, όποτε εν γνώση μου δεν περίμενα τρελή απόδοση. Κάποιος ανέφερε ότι η Σήλια έχει κοιλιτσα αλλά δεν είναι χοντρή. Απορω ρε παιδιά...Είπαμε υποκειμενικότητα αλλά η κοπελα είναι τουλάχιστον 10+ κιλά και εν μέρη το παραδέχεται και η ίδια. Μεγάλο στηθος, απλά αποδεκτό πρόσωπο, σώμα επιεικως μετριότατο.Εμφάνιση για 20e max, μπήκα
με το απλό προγράμμα των 50e, να φύγουν τα «χοντρά» έστω. Δυστυχώς μύριζε και τσιγαριλα :-(
Στα θετικά της ότι είχε διάθεση, ήταν πρόθυμη, καλή στο social. Αρκεστήκαμε μόνο σε στοματική φροντίδα, εγλυφε αρκετά καλα, και της τα έδωσα ολα πάνω στις βυζαρες της. Προφανώς και δεν αξίζει τα 50e όσο συμπαθητική και να είναι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 06, 2018
Όνομα κοπέλας
Σήλια
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
639
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Farinos, hana3671 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιουλίου, 2018
Φιλε μου την εχω δει να σαλοναρει αλλα δεν εχω περασει μαζι της. Ισως να εχει διαθεση στο δωματιο αλλα εμφανισιακα ειναι για 10αρικο! Κεφάλι σε τοίχο!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1