Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 134 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χρωστώ μία κριτική για τη Χριστίνα πριν την θερινή ραστώνη. Και κάποιες ακόμη τις επόμενες μέρες.

Στα ζάλισε ο πελάτης σου Γερο-μύστης , ο προιστάμενός σου Γερο-μύστης , ο λογιστής σου Γερο-μύστης , η εφορία Γερο-μύστης , ο ασφαλιστής σου Γερο-μύστης , η γκόμενά σου Μαλακία , σε πέθανε στη μουρμούρα η γυναίκα σου Κεφάλι σε τοίχο! ? Θέλεις να περάσεις ευχάριστα σαν άνθρωπος με ένα άτομο θετικής ενέργειας, καλλιεργημένο και να σκίσεις τα σεντόνια από το πήδημα? Τότε βάλε στο διαπασών το κομμάτι των Blondie Προσκύνημα “Call me” σήκωσε το ακουστικό και κάλεσε τη Χριστίνα πρωί, μεσάνυχτα, μεσημέρι Καπέλο

«Color me your color, baby
Color me your car
Color me your color, darling
I know who you are
Come up off your color chart
I know where you're comin' from
Call me (call me) on the line
Call me, call me any, anytime
Call me (call me) my love
You can call me any day or night
Call me»

Το σύνολο της Χριστίνας θα σε σώσει Έρωτας . Είναι ο Dirty69 προμότορας? Όχι, απλά παραθέτω σε περίληψη την αύρα της εμπειρίας μου, μια και τις λεπτομέρειες τις έχουν καλύψει δεκάδες κριτικές. Αρα όσοι θέλετε μπορείτε να αγνοήσετε τα επόμενα. Καπέλο

Στην απόλυτη καταστροφή ή πυρηνικό όλεθρο 2 είδη του ζωικού βασιλείου θα επιζήσουν Κουλ . Ο άνθρωπος γιατί μπορεί και αλλάζει το περιβάλλον του και οι κατσαρίδες Money Mouth γιατί προσαρμόζονται σε οποιοδήποτε περιβάλλον. Ο Dirty69 εκείνη την ημέρα του κατακλυσμού όπου έδινε την εντύπωση ότι ήρθε το τέλος, δεν είχε αποφασίσει αν ήταν άνθρωπος ή κατσαρίδα Χμμμ; . Θα προσαρμοζόταν στον μηδενισμό του κατακλυσμού ή θα άλλαζε κάτι προς το καλύτερο? Η δις απεσταγμένη σε χάλκινα καζάνια Elyx Absolut Vodka γλίστρησε από το χέρι του και αποφάσισε για μία ακόμη φορά να αφήσει λιγότερα Γαμήσου στους επιγόνους του ανήψια, μικροξαδέρφια κτλ και να φάει ένα μέρος των χρημάτων του στα κορίτσια – και πάλι Κεφάλι σε τοίχο! .

Ηθελα βαρβάτο σεξ Κατσικογάμης χωρίς πειραματισμούς, και κακοτοπιές, αυτές που έπαιρνα ήταν Μύκονο, Βουλγαρία, Μόσχα, Τίρανα, στη μαμά τους Κεφάλι σε τοίχο! , στον άντρα τους, η Χριστίνα ήταν η μόνη λογική λύση για εγγυημένο σεξ χωρίς Russian Google Translate.

Η κοπέλα έφθασε στο >1 ώρας ραντεβού. Σπασίκλας

ΔΕΝ μου αρέσει η βαθμολογία που έβαλα στην Χριστίνα διότι δείχνει μόνο τα επιμέρους στοιχεία και όχι το σύνολο.

Το σύνολο είναι η ταμίας στην τράπεζα, η δασκάλα , η ταξιδιωτική σου πράκτορας με τις DD βυζάρες Γλώσσα σε βαθύ ντεκολτέ με κοντό φόρεμα όπου η πρώτη σκέψη είναι «Αρον άρον έσκισον αυτήν»…. Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

- Φορούσε το ίδιο κόκκινο φόρεμα όπως στις φωτό
- Οι peep toe γόβες/πλατφόρμες δεν χρειαζόντουσαν έξτρα ύψος, κάτι πιο κλασσικό θα την διευκόλυνε στο λίκνισμα και περπάτημα. Εμμμμ
- Ο κώλος της είναι σχεδιασμένος με διαβήτη, σκληρός. ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
- Η κωλοτρυπίδα δεκτική σε δάκτυλα ανοίγει με μερικές μαλάξεις, δακτυλοσκοπήσεις.
- Τα βυζιά στρογγυλά DD η βαρύτητα τα έλκει τόσο όσο να φτάσουν δεξιά – αριστερά του πέους Ναι!.
- Η μέση λεπτή – της χαρίζει.
- Πρόσωπο φωτεινό, θετικό με χαμόγελο. Εχει κάποιες γωνίες σε μήκος.
- Τα μάτια καστανά, ελληνικά επιδιώκει την οπτική επαφή.
- Η πίπα είναι τέτοια ώστε να τον κάνει ρόπαλο του μπέηζμπωλ. Θα τρυπούσα και τοίχο.
- 69 με δάκτυλα και άλλα.
- Σεξ συνεχόμενο για 35-40 λεπτά, μπάτσες στα οπίσθια, μπατσάκια στα μάγουλα, έως εκεί.
- ΖΕΙ για το σεξ, εκμεταλλευτείτε το. Γλώσσα
- Βάλτε AC/DC αλλιώς οι φωνές της ΔΕΝ Κεφάλι σε τοίχο! καλύπτονται.


Υπάρχουν παρουσιάστριες/ντίβες/τραγουδίστριες/μοντέλες υπεράνω οι οποίες σου λένε : «τόσα μου λείπουν για τους λογαριασμούς αν μου τα δώσεις φύγαμε».

Η Χριστίνα αν το ραντεβού κρατήσει λιγότερο Γερο-μύστης προτείνει να επιστρέψει χρήματα … άσε δε που δεν γίνεται καμία αναφορά σε αυτά πριν την σεξοδρομία…

Αυτά και γαμάτε σκληρά θα μας φάνε Κεφάλι σε τοίχο! οι κατσαρίδες…. Money MouthMoney MouthMoney Mouth

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Dirty69
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
13 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
7.213
Πόντοι:
23.470
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, TurboLover, Adhemar και 55 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουλίου, 2018
Ροπαλο; Ω, τι κομπλα μου ριξατε τωρα,Κεφάλι σε τοίχο! μια επιλογη μονο μου μενει. Να δοκιμασω και εγω με την πρωτη ευκαιρια, μπας και μου γινει σπιρτοξυλοΜεγάλο χαμόγελο
30 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

+1 μονο και μονο για την Elyx...
30 Ιουλίου, 2018
Κουλ έτσι και σε πιάσει στο στόμα της δε γλυτώνεις ... "κωλοκατάσταση" κύριε κωλόγερε Μεγάλο χαμόγελο
30 Ιουλίου, 2018
φιλε μου κατι πινεις και σε πειραζει. Ρωτα ενα γιατρο
30 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γερο-μύστης " eau de vie " Έρωτας Καπέλο
31 Ιουλίου, 2018
Τι μαθαινει κανεις Ματάκι
αγαπητε Dirty ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
E
Excalibur
04 Αυγούστου, 2018
Η Χριστιναρα ειναι φωτια....συμφωνω 100% με τη κριτικη !! Η απολυτη καυλαΝαι!Ναι!Ναι!
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7