Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 17 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γεια χαρανταν συντροφια της πορνοτσαρκας , ειχα καιρο να γραψω κριτικη, γενικα φετος δεν επισκευτηκα και πολλες επαγγελματιες αλλα αυτο το μωρο με τρελανε και ειπα να ενημερωσω τον κοσμο και να πω την αποψη μου. Ειμουν μεταξυ Μιλας και Κεττυς απο το γραφειο αλλα επειδη οι καιροι ειναι δυσκολοι επελεξα Μιλα που ειχε ολες τις κριτικες της αριστες και λιγο καλυτερη τιμη, μειωνοντας ετσι το ρισκο να πεταχτουν λεφτα σε ενα κακο ραντεβου. Ειμαι λιγο απαιτητικος οταν πληρωνω για σεξ γιατι τα τελευταια χρονια με παει αρκετα καλα και εξω με τις θνητες αλλα παντα ωραιες γυναικες , οποτε σαν λατρης του σπορ παντα κυνηγαω το συνδιασμο μουναρα-καλες υπηρεσιες.
Λοιπον 1ον η Μιλα ειναι Μουναρα με Μ κεφαλαιο , η κωλαρα της φυσικη μια και ειπε οτι δεν γυμναζεται αλλα φαινεται κιολας στο αγγιγμα του κορμιου της παιρνει 9 τουλαχιστον και γενικα το σωμα και οι αναλογιες της ειναι κοντα στο τελειο για τα γουστα μου . Προσωπο στρογγυλο και λιγο μεγαλο που αν και κανονικα δεν ειναι το στυλ που μ αρεσει στις γυναικες η Μιλα ειναι τοσο ομορφη με πανεμορφες ματαρες και χειλαρες που μοιαζουν φυσικες (και ισως να μην ειναι) που την κανει αμεσως ερωτευσιμη Ματάκι ! Σιγουρα πιο γλυκεια και ομορφη απο της φωτογραφιες στο σαητ .
2ον Επικοινωνια οκ καλη μιας και μιλαει μετρια προς καλα αγγλικα ,στην αρχη ηταν λιγο μαγκωμενη αλλα επειδη ειμουν χαλαρος πεταγα αστειακια και κοπλιμεντα ελυσε γρηγορα ,γενικα ολοι ξερουμε οτι οι Ρωσσιδες των γραφειων συνηθως δεν μιλανε γρι και τα πραγματα στην επικοινωνια ειναι δυσκολα , η συγκεκριμενη επειδη μιλαει και προσπαθει, για την κατηγορια θα ελεγα ειναι παρα πολυ οκ , το πιο ενδιαφερον θεμα που συζητησαμε ηταν για τα ταττου μας μιας και αυτη εχει ενα πανθηρα στον ωμο που μαλλον εκανε μικρη για την αλητεια μιας και εχει ξεφτυσει και ειναι κλασσικο σχεδιο το οποιο εχουν οι μισοι Πανθηρες Πανιωνιοι (Πανιωναρα μια ζωη !) κανονικα δεν θεωρειτε ωραιο και σεξυ αλλα εγω λογο πανθηρα γουσταρα ! Της εμαθα και λιγο ελληνικη μυθολογια μιας και τα ταττου μου ειναι ενα συμπλεγμα νυμφων και του Πανα και του Διονυσου τα οποια βρηκε πολυ ενδιαφερον και σεξυ , μαλιστα γκουγκλαρε πραγμτα συμφωνα με τις πληροφοριες που της εδωσα για να εχει να διαβαζει μετα.
3ον Στον αγωνα μιλαμε για δυναμιτης , η γκομενα ειναι μεγαλη καυλα γιατι συνδιαζει σκιλλ-ορεξη-εξωτερικη εμφανιση , τσιμπουκι θεικο τουμπανο ,αληθοφανεις κραυγουλεςς και ψιλοτρεμουλο οταν και εγω κατεβηκα να γευτω το μουνακι της, ωραια στησιματα στο σεξ εδειχνε να το απολαμβανει κανονικα , καθαρη ενεργη τα παντα ολα , τοσο καυλα που και τις 2 φορες εχυσα μεσα στην καποτα πανω στην πραξη ευτυχως οχι υπερβολικα γρηγορα , πεξανε και οι 4 κλασσικες στασεις και αποκορυφομα ηταν το δευτερο τελειωμα σε στυλ ιεραποστολικου αλλα οχι ακριβως μιας και ειχε σηκωσει τις ποδαρες πανω ανοιχτες και ειχε κολλησει τα χειλια τις στις ρωγες μου γλυφοντας τες εναλλαξ και τις 2 με παθος , α ξεχασα να πω οτι επεξε και καλο ισπανικο στον πρωτο γυρο.
Γενικοτερα τελειωνοντας να πω οτι το ολο πακετο της Μιλα δηλαδη σερβις-εμφανιση(ΝΑΡΑΜΟΥΥΥΥ) συν το incall που γλυτωνεις και το 20αρικακι του ξενοδοχειου κανει τη φαση φουλ vfm και μου δημιουργει αρκετα λιγοτερες τυψεις για τα λεφτα που ξοδευω στις τανες . Αυτα απο μενα να γαματε καλα και καλο υπολοιπον καλοκαιριου !

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 29, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
173
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 james034, mobydickj, THV και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού