Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 15 10
Call-Girls 16144
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συνάντηση πρόσφατη, ολίγων ημερών.
Εμφανησιακά η κορασίδα πολύ κοντά στις φώτο. το κορμί εξαιρετικό με στήθος μικρό αλλά σφριγηλό.
Κώλος επίσης πολύ καλοσχηματισμένος και σφικτός. Πόδι εξαιρετικό. Μέχρι εδώ όλα καλά.
Από κει και πέρα ότι λέει ο τίτλος. Εγω τη ζέσταινα κι αυτή μου....πάγωνε. Α ρε Μητροπάνο τζάμπα το έγραφες το τραγούδι.
Ίσως δεν είμαι αρκετά μαλλιαρός. Δεν κάνω για ρώσσικη αρκούδα αλλά δεν συστήθηκα ως τέτοια. Πάντως ζέστη είχε, η εποχή βλέπεις.
Λοιπόν
Φιλί με γλώσσα δεν έχει.
Πολλά πολλά στο παιχνίδι δεν έχει.
Συμμετοχή φιλική στην καλύτερη. Guest star η κοπέλα.
Μετά το μισάωρο άρχισα να την λυπάμαι. Είχε το βλέμμα "τι σου κάνω μικρό κορίτσι και με παιδεύεις?". Θυμήθηκα όλες τις ιστορίες/παραμύθια που άκουγα μικρός, το κοριτσάκι με τα σπίρτα ειδικά που θυμίζει και ρωσσία λόγω καιρικών συνθηκων πολύ με συγκίνησε. Αποφάσισα να απαλύνω το μαρτύριο και της είπα για στοματικό να τελειώνει η σεπτή τελετή. Τον φύσαγε αρκετή ώρα γεγονός που τρίγκαρε κάτι μέσα μου (είναι αλήθεια ότι ψάχνω air condition γιατί το υπάρχον είναι στα τελευταία του), και κάπου εκεί μεταξύ ψύξης και ηδονής αλά igloo έσταξα κι εγώ ότι μπορούσα.
Σιβηριανές καταστάσεις.
Η μόνη περίπτωση που είδα κάποια ανταπόκριση εκ μέρους της ήταν στην αρχή που την έγλυψα για κανα 10λεπτο.
Τέλος πάντων είναι μια όμορφη κοπέλα που έχεις (και δεν έχεις) στο κρεβάτι σου.
Ας διάβαζα τις κριτικές, έχουν γραφτεί αρκετά !!!
Καλά μπάνια...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, kaavlas, alpula και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουλίου, 2018
Λύπη A ρε John κρίμα το κορμί Λύπη σαν την ιστορία της κοκκινοσκουφίτσας Money Mouth
30 Ιουλίου, 2018
Με 10 ευρώ παραπάνω έπαιρνες Κατερίνα 20 και σου ρούφαγε και το μεδούλι!!Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
30 Ιουλίου, 2018
Όπως τα λες k. Dirty...
Τις καλημέρες μου.

Αναστάσιε έχεις δίκιο κι έχω και καιρό να συναντήσω τη μικρή...
J
john100
30 Ιουλίου, 2018
Τα είχα γράψει John! Καπέλο Δεν πειράζει... πάμε παρακάτω...Ναι!
4 φορές την είχα συναντήσει... τίτλος κριτικής «Κρίμα το κορμί» Κεφάλι σε τοίχο!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4