Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κατα την εισοδο μου στο αδειο σαλονι του οίκου η υπηρεσια αφου μιλήσαμε λίγο για το καιρό και μου είπε ότι η χριστινα ειναι σε αδεια μου παρουσιασε τα κοριτσια
την καιτη και αν θυμάμαι καλα την τζενη
δεν μου ανέφερε προγραμα και σε ερωτηση μου μου είπε τα κανουν ολα εκτος πρωκτικό
Προτίμησα τη κοντούλα καιτη εχει σφιχτο και γεμάτο σωματακι με σωστες αναλογιες μικρό στητο και τραγανο βιζακι κολαρακι τοσο οσο να θες να το φας πρόσωπο συμπαθητικό γλυκό και χαμογελαστό
Μπενωνταςστο αριστερό δωμάτιο το πρωτο που κοιταξα ηταν να δυναμώσω τα φώτα οσο και αν εψαξα μονο δυο απλους διακοπτες βρήκα οποτε τζιφος θα εμενα στο ημίφως
Ετοιμαστηκα και σε λιγο μπηκε το μωρό σηκώθηκα να το καλοσωρησω
ανταποκριθηκε αμεσα στης αγκαλιες και τα φιλια μου στα ορθια με εξέπληξε δε ευχαριστα μου μετα απο ενα μικρο δισταγμό αφέθηκε στα γλωσοφιλα μου και ανταποκριθηκε σαυτα καθ ολη τη διαρκεια του αγωνα με παθος
Λεω κσλα αρχισαμε και ξάπλωσα να απολαύσω το μουνακι του καθως σε πλαγια στασι μου επερνε πιπα χωρις προφυλακτικό αφου καθάρισε το οργανο με μωρομαντιλο
Με το κεφαλι αναμεσα στα ποδια της εδεινα φιλακια στο μουνακι της εγλυφα μπουτάκια κολαρακι το μωρακι πεντακαθαρο βελουδινη επιδερμίδα να τη φας
Η πιπα της με χερι σε καλο επίπεδο
επειδή κατα τη διάρκεια ημουν αποροφημενος με το μουνακι της δεν εδωσα ιδιαίτερη προσοχή και δεν ζητησα και γλύψιμο στα μπαλακια για να δω αντιδράσεις στο το μονο που με απετρεψε ηταν να βαλω δαχτυλο στο μουνακι της ενω εξωτερικα δεχοταν περιποίηση και μασαζ στον εξωτερικο δαχτυλιο της τρυπουλας της
Αφου περασε προφυλακτικό την εφερα πανω μου και πλακωθηκαμε στα γλωσοφιλα ενω ετριβε το μουνακι της στη πουσα μου
στη φαση αυτη τον επιασε και τον εβαλε μέσα η αίσθηση απο καλη μέχρι καθόλου ηταν μέτρια τον πηρε ολο μέσα και κατα τη διαρκεία εδειχνε απο της φωνουλες και τις ανασες της οτι το ζει αυτο που κάνει
Συνεχίσαμε έτσι αγκαλιασμενοι φιλωντας τη και τριβοντας της τη τριπουλα ειχα φτάσει στα ορια μου οποτε της λεω στοπ και πραγματι σταματάει
τη γυρναω ανασκελα
Συνεχίσαμε για λιγο ακομα με συμετοχη απο το κορίτσι άριστη και μολις εσκιψα και αρχισαμε τα γλωσοφιλα αισθανομενος και την ανασα της στο στομα αδειασα μεσα της
Συνεχίσαμε για λιγο ακόμη τα φιλιά και βγήκα
Μου προσφερε μωρομαντιλο να τον καθαρίσω και χωρις να βιάζεται μιλήσαμε λιγακι
σε ερωτηση μου απο που εισαι μου ειπε ..ρουσια ..
Μου ξαναδωσε φιλάκι και αποχώρησε
Συμπέρασμα
το κορίτσι είναι νεα και εχει όρεξη έβγαλε φρεσκαδα πάθος πολυ καλη συμετοχη
συνεννόηση στα αγγλικά επαρκής
δεν εδειξε να βιάζεται δεν ξερω τι θα εκανε αν θα περίμενε κοσμος στο σαλονι
Σωματακι πετιτ γεματουλη τοσο οσο μαρεσει σφιχτο παντου επιδερμιδα με ωραια αισθηση
Αρνητικο δεν εχω κάποιους που θελουν μοντελα μπορεί να μη τους λέει ο σωματοτυπος και οτι ειναι ενα γλυκο συνηθισμένο καθημερινο πετιτ κοριτσι
Θα τι ξανατιμησω σίγουρα παρολο που μου τι σπαει ο φωτισμος στο συγκεκριμένο οικο και δε βλεπεις καλα τι γλυφεις

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Καίτη
jimadams71
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
872
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ISINAS, HONDACRV, pskal και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Σεπτεμβρίου, 2018
Μετα απο ενάμιση μηνα ξαναπηρα τη καιτουλα που όπως φοβομουν τελος τα γλωσσοφιλα που έδινε απλοχερα τη πρωτη φορα
Κατα τα άλλα το ιδιο, ,καλη συμετοχη διαθεση στησηματα
Πιπα σχετικα καλη για την ηλικια της με περασμα απο τα μπαλακια
Προφανως την αποσυντονισα γλυφωντας το μουνακι της και ενοιωσα καποια στιγμη τα δοντακια της
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1