Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 114 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
H Kαίτη είναι καινούρια κοπέλα Ρωσόφωνη,μόλις 5 ημέρες στο μαγαζί και στην δουλειά σύμφωνα με την υπηρεσία.Πρόκειται για πιπίνι,λεπτή,με μαλλιά καστανά στο ύψος των ώμων της,συμπαθητικής εμφανίσεως.Ανακοινώνεται κανονικό πρόγραμμα αλλά κατόπιν συνεννόησης και αναλόγως τον πελάτη κάνει και ελεύθερο στοματικό.
Πέρασα στο δωμάτιο και περίμενα το πιπίνι να τελειώσει με το δωμάτιο που είχε.Τόσο στο σαλόνι όσο και στο δωμάτιο οι κινήσεις της κοπέλας προδίδανε ότι είχε τρακ μιας και είναι καινούρια στην δουλειά αυτή.Όταν ήρθε σε μένα,της μίλησα λίγο στα Αγγλικά να σπάσει ο πάγος αλλά δεν γνωρίζει την γλώσσα και φυσικά ούτε μιλάει και Ελληνικά.
Ξεκινήσαμε στα όρθια με χάδια και αγκαλιές,γενικά η κοπέλα είναι για πιο τρυφερές καταστάσεις.Στα φιλιά στο στόμα δεν ήταν δεκτική,φιλιά στο σώμα της και πιασίματα στο μουνάκι της δεχόταν όχι όμως δάκτυλο.
Ξαπλώσαμε στο κρεββάτι και συνεχίσαμε τα προκαταρκτικά ξαπλωμένοι.Της έδειξα να με γλύφει σε λαιμό και αυτιά για να με ανεβάσει και έπιασε το νόημα.Γενικά επειδή είναι ακόμα καινούρια και δεν ξέρει θέλει καθοδήγηση οπότε εγώ ήμουν ο δασκαλός της και αυτή η πρόθυμη μαθήτρια.
Στην επόμενη φάση η Καίτη πήγε να βάλει το προφυλακτικό της έδειξα όμως να συνεχίσει την πίπα χωρίς αυτό.Καθάρησε το πέος με μωρομάντηλο κάθισε δίπλα μου και το πήρε στο στόμα της.Το τσιμπούκι της ήταν καλό με περιθώρια βελτίωσης.Αρχικά χρησιμοποιούσε χέρι και κατόπιν της έδειξα να μην χρησιμοποιεί.Έπιασε αμέσως το νόημα και συνέχισε χωρίς χέρι.Στην θέση αυτή ξεκίνησα να παλινδρομώ απαλά μέσα στην στοματική της κοιλότητα για να βελτιώσω την αίσθηση απο το τσιμπούκι.Όταν της έδειξα να περιποιηθεί τους όρχεις η απάντηση της ήταν ένα μονολεκτικό No οπότε δεν παρέχει ορχεολειχία.
Στην στάση του 69 απόλαυσα το μουνάκι της, το οποίο ήταν καθαρό,στενό και χωρίς δυσάρεστες οσμές ενώ η Καίτη συνέχιζε το τσιμπούκι της.Αφού την απόλαυσα αρκετά η Καίτη πέρασε προφυλακτικό για να περάσουμε στην επόμενη στάση.
Φυσικά ξεκινήσαμε με την Καίτη απο πάνω μου η οποία έδινε χαλαρό ρυθμό για να μην πονάει μιας και ήταν στενή.Της είπα να έρθει κοντά μου.Με αγκάλιασε σφιχτά και ξεκίνησα να την γαμάω απαλά ενώ αυτή με έγλυφε σε λαιμό και αυτιά όπως τη έδειξα.Αν έδινε και φιλιά στο στόμα θα ήταν το ιδανικό.
Στην στάση του πισοκωλητού είχε στηθεί κάνωντας κούρμπα,της διόρθωσα την θέση και ξεκίνησα να την γαμάω απαλά.Επειδή όμως κάπως δυσκολευότανε την άλλαξα θέση σε ιεραποστολικο.
Στο ιεραποστολικό ήταν συνεργάσιμη,την πήρα αρχικώς σε στενή επαφή κάνωντας της τρυφερά έρωτα ενώ η κοπέλα με έγλυφε και αναστεναζε απαλά.Κατόπιν την πήρα γονατιστός για να βλέπω την παλινδρόμηση μέσα στο στενό της μουνάκι.
Για το φινάλε αφαίρεσα το πλαστικό και η κοπέλα μου έδειξε να τελειώσω στην κοιλιακή της χώρα.Χάιδευα το μουνάκι της ολοκληρωνόντας πάνω στο κορμάκι της μικρής.Μία επιτυχημένη συνεύρεση είχε ολοκληρωθεί.
Συνοψίζοντας η Καίτη είναι πιπίνι,καινούρια όντως στην δουλειά θέλει καθοδήγηση για να αποδόσει τα μέγιστα,ασφαλώς και η συμεπριφορά παίζει πολύ ουσιαστικό ρόλο.Η όλη εμπειρία είναι gfe και σαφώς amateur.Είναι ευγενική,πρόθυμη να μάθει και να ευχαριστήσει τον πελάτη.Για την κατηγορία της πιστεύω ότι είναι μία σωστή επιλογή καθώς χαρακτηρίζεται vfm.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Καίτη
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ZeroTolerance και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουλίου, 2018
Ωραίο πιπίνι, αξιογαμεύσιμο...
Εν τω μεταξύ, ακόμα να ανεβάσουν την κριτική μου.
29 Ιουλίου, 2018
Το «εν κατακλείδι», Ματάκι Προφέσορα, το «εν κατακλείδι»!....Καπέλο
Κύριε Προφέσορα, επιτελείτε έργον! Εξετάζετε εσείς, σωζόμαστε εμείς!
Μ
Μααλάκας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2