Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 565102
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνεχίζοντας την πορνοεπίσκεψη μου στην Αθήνα, επισκέφθηκα το εν λόγω κατάστημα.
Ομολογώ ότι μη ξέροντας που είναι δυσκολευτηκα λίγο να το βρω,καθως δεν κάνει και μπαμ απέξω. Ομολογώ ότι εντύπωσιαστηκα από το χώρο. Νομίζω ότι είναι από τα καλύτερα που έχω επισκεφθεί εντός Ελλάδας αν όχι το καλύτερο. Αν είχε και στοματικο διάλυμα εντός δωματίου, θα ήταν 10 με τόνο.
4 κοπέλες στη μεταμεσονυχτια βαρδια από τις οποίες οι δύο ήταν σε δωμάτιο. Οι υπόλοιπες δύο σαλοναριστηκαν με χαμόγελο και διάλεξα την Άννα τη Σερβα.
Μέτρια προς ψηλή κοπέλα,μικρή σε ηλικία, λεπτή αλλά και με λίγες καμπύλες, δυαρι βυζι πανέμορφο, ωραίος κωλος, μαύρα ίσια μακρυά μαλλιά, χρώμα ματιών δε μπόρεσα να καταλάβω μέσα στο σκοτάδι, μεγάλο τατουάζ ψηλά στο μπουτι και ένα ωραίο Α στο δεξί κωλομερι. Συνεννόηση στα αγγλικά και το χαμόγελο δε λείπει από τα χείλη της.

Πήρα το απλό πρόγραμμα των 50€. Προκαταρκτικα με αγκαλιές και φιλιά από την Άννα στο στήθος και στο λαιμό μου, και εγώ στα βυζακια της. Πέρασμα προφυλακτικου και ικανοποιητικη πιπα την οποία όμως σταμάτησα για να μην έχω προωρο τέλος. Δύο στάσεις με τελείωμα στα 4, χουφτωνοντας την κωλαρα της και ακούγοντας τις (προφανώς) ψεύτικες κραυγουλες της.
Με λίγα λόγια αξιοπρεπεις υπηρεσίες για στούντιο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα Σέρβα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
256
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Studio Deluxe, kwstasxat, Dirty69 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού