Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 11 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η συνάντηση έλαβε χώρα τον Πρίαμο στο Παγκράτι μεταμεσονύκτιες ώρες.... Για χαλάρωση Κατσικογάμηςκαι ύπνο... Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα και η κοπέλα ήρθε χωρίς καθυστέρηση φορώντας αυτά που είχα ζητήσει! Ναι! Μίνι στενό φόρεμα, ψηλοτάκουνα και ζαρτιέρες!! Είχε πολύ ανεβασμένη διάθεση και ήταν μες στην καύλα. Για εμφάνιση έχουν γραφτεί πολλά. ΘΑ πώ μόνο ότι οι φωτογραφίες είναι ακριβέστατες. Οι συστάσεις ξεκίνησαν με ένα βαθύ γλωσσόφιλο και μιας που ήταν πεντακάθαρη δεν την άφησα να πάει για μπάνιο αλλά περάσαμε στον αγώνα με μένα στην άκρη του κρεβατιού και τη μουνάρα στα γόνατα να παίρνει τσιμπούκι με ιδιαίτερη μαεστρία και όρεξη... Προσκύνημα αφού μου έδειξε πόσο μεγάλο ταλέντο στα χείλη διαθέτει, την έστεισα στα όρθια μπροστά στον καθρέφτη, της σκήκωσα το φόρεμα, της κατέβασα το μαύρο δαντελένιο στριγκάκι Έρωτας και την πήρα άγρια με δυνατά χουφτώματα-μπατσάκια στην κωλάρα της (που είναι έργο τέχνης). Η συμμετοχή πολύ αληθοφανής, μεπροστυχόλογα και κραυγούλες. Έχυσα μέσα στο προφυλακτικό στο υγρό μουνάκι της. Μπανάκι και μικρή διακοπή μέχρι να ξανασεικωθεί. Στο σόσιαλ η κοπέλα αξίζει όσο και στο σεξ. Είναι σωστό τρελοκομείο με την καλή έννοια. Ακομπλεξάριστη, πολύ φιλική σκέτη καύλα! Όσο μιλούσαμε με χάιδευε με το ποδαράκι της και όπως καταλαβαίνεται δεν άργησε να γίνει το κακό.... Αφου μου έδειξε για ακόμη μια φορά πόσο τς αρέσει ο πούτσος μου στο λάρυγγά της, την πήρα αρχικά χαλαρά ιεραποστολικά και μετά ανέβασα στροφές στα 4 με την μουνάρα να γουστάρει άγριο ξέσκισμα... Κωλαράκι δεν πήρα για να έχω κίνητρο να την πάρω και δεύτερη φορά και να δοκιμάσω τη σούφρα της στα όρθιαΚατσικογάμης Καλά γαμήσια σε όλουςΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.975
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, dmtrsxxx, Ettore και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιουλίου, 2018
Ωραίος, σύντομος και περιεκτικός. Τύπε, το πρόσωπο "άγριο" όπως ακούγεται;
20 Οκτωβρίου, 2018
Ποια κοπέλα γνωστή είναι? Μπορεί κάποιος να στείλει pm?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2