Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επισκεφθηκα προ ολιγου το συγκεκριμενο ιδρυμα για ξεχαρμανιασμαΚατσικογάμης, η υπηρεσια βγηκε κανωντας ενα μικρο χορπηδηματακι στο βηματισμο της δειχνοντας ευδιαθετη, καλαμπουρισαμε και μου παρουσιασε την κοπελα χωρις να μου αναφερει το ονομα της, ανεφερε φιλια, αγκαλιτσες, ολες τις στασεις, γενικα τα παντα πλην πρωκτικου και με ανεση χρονου. η κοπελα ειναι πολυ ψηλη, ξανθια (την εχω πετυχει και με ραστα στο παρελθον) 3αρια βυζια νταρντανα γενικοτερα και ανατολικα χαρακτηριστικα καθως και tramp stamp tattoo στη μεση. δεχτηκα πληρωσα μπηκα στο δωματιο στις 2.30 και περιμενα.....Εκει αρχισα να απορωΧμμμ; γιατι δεν ερχοταν η κοπελα ενω περναγε η ωρα και το ιδρυμα ηταν αδειο, ημουν ο μονος πελατης (παρεπιπτωντος εδω να αναφερω οτι το επισκεπτομαι χρονια αυτο το ιδρυμα και ξερω οτι εχει δυο δωματια μονο, το ενα εξ αυτων αυτο που βρισκομουν σε αναμονη)...μπηκε ενας πελατης, την ειδε και εφυγε αλλα στο δωματιο μου δεν ερχοταν....και μετα απο κανα εικοσαλεπτο ανοιγει την πορτα και πριν την κλεισει μου λεει "αντε ακομα με το εσωρουχο εισαι;;;;"(δεν ηξερα να μπω στο δωματιο και να την παιζω μονος μου να την βρεις σηκωμενη σορρυ κιολας), παω να γλυψω βυζακι "ελα βγαλτο γιατι εχω πολυ δουλεια μου λεει" (αδειο οπως προειπαμε το μαγαζι)....παει να μου φορεσει καποτα σε πεσμενη πουτσα μου λεει "κανουμε και κανα μπανακι πριν ερθουμε!!" Χμμμ;:thinkingΛύπηεκει διελευκανθησαν ολα....περαν του οτι προσεχω την περιοχη και η υπηρεσια μου ειχε κανει κοπλιμεντο για το αρωμα μου πριν μπω, απο σεβασμο και μονο στα κοριτσια παντα κανω μπανιο και παρφουμαριζομαι πριν επισκεφθω ιδρυμα, δεν ειμαι βρωμιαρης, και στην συγκεκριμενη περιπτωση μολις ειχα κανει μπανιο σπιτι μπηκα στο αμαξι και πηγα εκει.....δεν περπατησα καν να πεις οτι ιδρωσα η κατι τετοιο). μετα το ξενερωμα μου την αφησα να μου παρει μια αεροπιπα με μπολικο χερι και σταση που δεν μπορουσα να πιασω τιποτα, ξεροχυσα και με το τελειωμα μου λεει "φευγω εχω τρια δωματια και με περιμενουν" (σε μαγαζι που εχει δυο δωματια εκεινη ειχε 3 και την περιμενανε την χρυσομουνα) .....Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
δικο μου συμπερασμα, δεν αξιζει ουτε ευρω να δωσεις για μια τετοια κοπελα, ειναι εμφανισιμη αλλα η συμπεριφορα της την εκανε να καταληξει σε ντελο τριτης κατηγοριας, μεγαλη απατη, εκμεταλευονται την τσαχπινια της υπηρεσιας για να τσιμπανε 20αρικα απο αεροπιπες. ευτυχως που υπαρχει και η σελιδα αυτη και λεμε τα παραπονα μας και μαθαινονται γρηγορα οι απατες, εγω παντως και ενας που εκανε να μπει τον προλαβα στην εισοδο και του ειπα οτι ειναι φολα και χωθηκε στο διπλανο ιδρυμα και γλιτωσε το 20ρικο του.
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
30
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 DeanCorso, ISINAS, professorx και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουλίου, 2018
πωπω ρε φιλε.. λυπαμαι πολυ που σου συνεβη αυτο.. καταλαβαινω γτ δεν αντεδρασες,σου ηρθε ξαφνικο δεν περιμενες τοση αυθαδια απο μια πουτανα γυναικα και πουτανα στην ψυχη! λυπαμαι πολυ! μηπως θυμασαι ονομα? ευχαριστουμε που το μοιραστηκες μαζι μας
R
ReDreamer
29 Ιουλίου, 2018
δεν ειπες το ονομα της για να ξερουμε!
30 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν μου αναφερθηκε το ονομα απο την υπηρεσια και ετσι δεν το ξερω, και μεσα μπηκε πολυ βιαστικη και δεν την ρωτησα, ξαφνιαστηκα και εγω απο τη συμπεριφορα της. δεν πειραζει, αξιζει το εικοσαρικο αυτη η κριτικη ωστε να χασει κερδη απο οσους το διαβασουν.
(Updated: 01 Αυγούστου, 2018) 31 Ιουλίου, 2018
Το μαγαζί που κολύμπαγε μέσα στα σκατά και τις ψωλοχυμένες καπότες άρχισε να μας μιλάει για καθαριότητα.
Κάποτε μπαίναμε με αντιασφυξιογονες μάσκες μέσα. Ευτυχώς που ζω! Προσκύνημα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4