Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 174 10
Call-Girls 228491
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Άντζελα λοιπόν!
Ειλικρινά δεν θυμάμαι από πότε την έχω στο πρόγραμμα.. Σίγουρα πολύ καιρό πριν.. ήταν ξανθιά και αρκετά αδύνατη..
Λίγο κάποιες μέτριες φωτό, λίγο κάποια κακά σχόλια, πάντα το άφηνα..
Τον τελευταίο καιρό γράφτηκαν αρκετές καλές κριτικές, το κορίτσι ανανεώθηκε αλλάζοντας το μαλλί ενώ το σώμα φάνηκε σε αρκετά καλή κατάσταση.. όχι πάρα πολύ αδύνατη όπως παλιά..
Σκέφτηκα ότι ήρθε η ώρα να δοκιμάσω! Ρώτησα κάποιες λεπτομέρειες μέσω pm κάποια άτομα που την συνάντησαν πρόσφατα και τα οποία ευχαριστώ για την βοήθεια! Γλώσσα

Η συνάντηση κανονίστηκε εύκολα για κέντρο.. Το κορίτσι στην ώρα του χτύπησε την πόρτα..
Όταν άνοιξα ξαφνιάστηκα γιατί με τα τακούνια ήταν ιδιαίτερα ψηλή.. έχω συνηθίσει τα κοντοπούτανα Μεγάλο χαμόγελο
Το πρόσωπο δεν έκρυβε εκπλήξεις.. άλλωστε το δείχνει ξεκάθαρα σε φωτό.. Ξέρεις τι θα συναντήσεις..
Δεν είναι άσχημη..μια χαρά είναι βασικά! Απλά η Άντζελα είναι γυναίκα! Δεν είναι κοριτσάκι με πολύ φρέσκο προσωπάκι! Όλα αυτά περί ορέξεως βέβαια.. είναι εντελώς υποκειμενικά.. υπάρχουν φωτό άλλωστε..
Πάρα πολύ ωραία ντυμένη, καλοκαιρινή με το σορτσάκι της και full περιποιημένη..
Δυο κουβέντες να σπάσει ο πάγος, ντουζ, παραγγελία και τα σχετικά..
Απίστευτες βυζάρες το μωρό.. δεν τις χορταίνεις! Από τα πολύ δυνατά σημεία πάνω της!
Μια χαρά το σώμα γενικά.. ιδανικές αναλογίες.. παλιά ήταν υπερβολικά skinny.. τώρα είναι οκ.. μακάρι να είχε και λίγο ζουμερό κώλο.. νομίζω το μόνο σημείο που υστερεί λίγο.. αλλά έτσι και αλλιώς πατσίζει αφήνοντας σε να της τον σκίσεις Ματάκι
Ελαφρύ χαμούρεμα χωρίς γλωσσόφιλα καθώς δεν ζήτησα γιατί δεν ήταν GFE η φάση.. γλύψιμο εκ μέρους μου για να μουσκέψει το κορίτσι και ορεξάτη να μου το ανταποδώσει..
Της ανέφερα πως σε μια ψηφοφορία εδώ στο site πριν κανά 2 χρόνια, είχε βγει πρώτη με μεγάλη διαφορά σαν καλύτερη ανεξάρτητη στο στοματικό-τελειωτικό..
Ε αυτό ήταν.. άρχισε να με τσιμπουκώνει με μανία Σπασίκλας χαχα
Έχασα το φως μου.. δεν θυμάμαι και πολλά! Μια θυμάμαι να της τον βαράω στην γλώσσα, μια να μου τον σαλιώνει full, μια να της τον σπρώχνω όλον μέσα, μια να τον παίζω και να μου γλύφει τα @@.. ειλικρινά δεν ξέρω.. όλα αυτά γινόντουσαν non stop σε πορνοσταρικό επίπεδο εκ μέρους της.. δεν έχω λόγια..
Σε κάποια φάση βάλαμε προφυλακτικό και μου στήθηκε στα 4 και κινήθηκα εγώ στους ρυθμούς που ήθελα.. Η Άντζελα είχε πάντως απίστευτη όρεξη για σεξ.. φαινόταν διψασμένη.. Τελικά αφοσιώθηκα στην μπροστά τρύπα και δεν την πήρα από πίσω..
Όταν ένιωσα το τέλος να πλησιάζει, έβγαλα το προφυλακτικό και η Άντζελα δεν έχασε την ευκαιρία.. Ξανά πίπα απίστευτα ορεξάτη προσφέροντας μου άλλη μια σκηνή βγαλμένη από πορνό.. το τέλος μας βρήκε να την έχω χύσει στο στόμα και ελαφρώς στο πρόσωπο, και καθώς την τον χτυπάω στο πρόσωπο να μου τον αρπάζει ξανά στο στόμα ώστε να τον καθαρίσει πλήρως και να μην πάει κάποια σταγόνα χαμένη Κουλ Όλα αυτά χωρίς να υπάρχει σημάδι βιασύνης να τρέξει στο μπάνιο..
Έτσι έληξε ο πρώτος γύρος..
Μετά ντουζ, καφέ, σόσιαλ..
Πρέπει να την χειριστείς λίγο σε αυτόν τον τομέα για να μην υπάρξει αμηχανία στο ραντεβού.. η Άντζελα δεν γνωρίζει τέλεια Ελληνικά.. Οπότε δυσκολεύεται λιγάκι να εκφραστεί μερικές φορές και χρειάζεται χρόνο.. Ίσως και να νιώθει λίγο περίεργα με αυτό..
Μιλήσαμε όμως αρκετά και είναι πολύ εντάξει άτομο..
Ενώ είμασταν ξαπλωμένοι κοιτάζω την ώρα και βλέπω ότι είχε σχεδόν τελειώσει ο χρόνος μας! Σοκ! Πως περνάει έτσι η γαμημένη..
Με ρωτάει θα συνεχίσουμε? Της λέω τι να κάνουμε? Δεν έχουμε χρόνο.
Μου λέει αφού άργησαν οι καφέδες και μιλήσαμε και λίγο παραπάνω δεν πειράζει.. θα κάτσω λίγο ακόμα! Χαμόγελο
Φοβερό αυτό γιατί δεν ήταν υποχρεωμένη να το κάνει Προσκύνημα
(Να πω εδώ ότι κάποια άλλη κοπέλα σε ακριβώς αντίστοιχη φάση, μου είπε κοιτάζοντας το ρολόι της ότι τέλειωσε ο χρόνος μας αλλά αν θέλω μπορεί να κάτσει άλλο ένα μισάωρο με τα αντίστοιχα χρήματα φυσικά).
Αποφάσισα στον έξτρα χρόνο που μου έδωσε η Άντζελα να αφήσω το σεξ και το πρωκτικό που δεν της έκανα τελικά και να απολαύσω ξανά το στοματικό της!
Ξαπλωμένος ανάσκελα χαλαρά, ξεκίνησε πάλι ένα τρομερό στοματικό δίνοντας πόνο με τον δικό της ρυθμό! Είχε σκοπό να με τελειώσει και εγώ δεν είχα σκοπό να κρατηθώ.
Έσπρωχνε μέσα, σάλιωνε τα πάντα και συνέχιζε ασταμάτητα.. δεν την ενδιέφερε καν που είχε περάσει η ώρα..
Σε κάποια φάση της είπα να ακολουθήσει ένα στάνταρ ρυθμό ταχύτητας και το τέλος φυσικά ήρθε και πάλι πανηγυρικά στο στόμα της χωρίς να τρέξει στο μπάνιο.. πήρε ότι μπορούσε να πάρει και συμφωνήσαμε και οι 2 γελώντας ότι έχει μεγάλο ταλέντο στην πίπα!
Το τέλος ήρθε με εμένα αρκετά άδειο πλέον να έχω απολαύσει ένα από τα καλύτερα τσιμπούκια της ζωής μου (μια μαλακισμένη πρώην μου Γαμήσου βέβαια συνεχίζει να κατέχει τον τίτλο, καθώς στο παρελθόν με πίπωσε 70 λεπτά συνεχόμενα -με το ρολόι παρακαλώ- ύστερα από χαμένο στοίχημα, σε μια πραγματικά αξέχαστη στιγμή), χωρίς να έχω κάνει τρομερό σεξ αλλά να μην με νοιάζει καθόλου.. Αλλωστε μπορώ να το διορθώσω αυτό την επόμενη φορά..
Συμπερασματικά η Άντζελα είναι μια ωραία γυναίκα με αρκετά καλό σώμα και σε πολύ καλή κατάσταση αυτή την περίοδο σε σχέση με το παρελθόν.. Λίγο προσοχή χρειάζεται στο πως θα την χειριστείς για να νιώσει άνετα και να περάσετε ακόμα καλύτερα.. Full PSE με στοματικό από άλλο πλανήτη και τρελό VFM με το anal αν και δεν έτυχε να το δοκιμάσω..
Νομίζω αξίζει τουλάχιστον μια συνάντηση και μετά ανάλογα πως θα ταιριάξει ο καθένας βλέπει αν θα την επαναλάβει!
Thanks for reading! Ματάκι

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Antidote
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
6.296
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Perier45, chris1955, alfreewind και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουλίου, 2018
Για πες κανα σκηνικο καυλεα! Τι στοιχημα παιχτηκε με την πρωην και σε πλακωσε στα τσιμπουκια????
29 Ιουλίου, 2018
Τηλέφωνο φιλε μου σε pm?
30 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χαχα εντελώς off topic!
Απλά όταν σε μία σχέση υπάρχουν 2 άτομα αρκετά ισχυρογνώμονα, θα έρθει μια στιγμή που σε κάποια διαφωνία θα υπάρχει μόνο μια σωστή απάντηση.. Όταν λοιπόν και οι δύο θεωρούν πως έχουν δίκιο, είναι πολύ εύκολο να μπει κάποιο στοίχημα.. με απαντήσεις του στυλ..βάζω στοίχημα ό,τι θες!
Έτσι έγινε λοιπόν!Μεγάλο χαμόγελο
30 Ιουλίου, 2018
Η Αντζελάρα είναι ότι καλύτερο υπάρχει στο 80αρι
μετά υπάρχει το χάος.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4