Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 72 10
Μασατζίδικα 104759
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Λάνα την ξέρω χρόνια
Ειναι μια αριστοκρατικη μιλφαρα απο την Λευκορωσια,Πριν αρκετα χρονια δουλευε στο Μονης Προδρομου
Για ενα μεγαλο διαστημα ειχε χαθει αλλα τωρα εργαζεται εδω στο καταστημα που διευθυνει η Λιζα
Ειναι ξανθια με ωραιο προσωπο, αδυνατη, και με κορμι με σωστες αναλογιες, τυπικο κορμι σλαβας.
Σχετικα ψιλη. Ειναι μια ομορφη αροστοκρατικη γυναικα που σιγουρα θα προσεξεις στο δρομο.
Την επελεξα στο μεγαλο προγραμμα γιατι θυμομουν οτι εκανε καλο μασαζ.
Περασα στο δωματιο , εκανα το μπανιο μου στη ντουζιερα και επελεξα να μου κανει μασαζ στο φουσκωτο στρωμα.
Η Λανα κατα την αφικη της με θυμηθηκε και ας εχεουν περασει αρκετα χρονια απο τοτε που την ειχα επισκεφθει τελευταια φορα
ΠΟλυ ευχαριστη παρουσια στο δωματιο. Ομιλητικη και πολυ ζεστος ανθρωπος.
Μου εκανε πανω απο μιση ωρα πολυ καλο μασαζ σε ολο το σωμα. Σωστο μασαζ επαγγελματικο που με χαλαρωσε παρα πολυ
Στη συνεχεια αφαιρεσα ολα τα ρουχα και τα εσωρουχα της και για ενα δεκαλεπτο με απογειωσε με ενα body to body φοεβερο αισθησιακο μασαζ πανω στο στρωμα.
Απιστευτη ηδονη!
με τα πολλα ηρθαν και τα υπολοιπα... Αγκαλιες φιλαι με μετρο στην αρχη που αργοτερα εγιναν παθιασμενα, φοβερο στοματικο και σεξ με πολυ ενταση και παθος.
Μια ωρα γεματη χαλαρωση, και ηδονη.
Περασα τελεια και σιγουρα θα την επιλεξω παλι την Λανα!
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Λάνα
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
36.267
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, Οξαποδω, whois και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού