Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Παιρνω τηλεφωνο το γραφειο και ρωταω αν είναι διαθεσιμες οι κολομβιανες. Μου απαντανε ναι και μου ρωτανε ποια θελω. Τους απανταω καντε μου "εκπληξη". Φτανω στο ξενοδοχειο σε 30' και μου στλνουν μηνυμα η Sara είναι στο ταδε δωματιο. Παω και ανοιγει την πορτα και βλεπω μια κλασσικη Λατινα, φβερο μαυρισμα, sexy εσωρουχα και απιστευτο σωμα. Λεω καλα παει η εκπληξη μεχρι τωρα Ναι!Προσκύνημα. Πρωτο αρνητικο: ζηταει τα λεφτα στην αρχη. Δευτερο αρνητικο δεν φιλαει με γλωσσα. Παω για μπανιο και βγαινω και η κοπελα είναι full ζωντανια, κεφι και μιλαει πολυ καλα αγγλικα. Εχει σιλικονατο στηθος αλλα πολυ καλη δουλεια εγινε, λεπτο σωμα μοντελου, δεν εχει το κλασσικο λατινικο κωλο βαβαια. Η κοπελα ειναι σιγουρα πιο ομορφη από τις φωτογραφιες της. Ειδικα οι φωτος με τα κοκκινα την αδικουν πολυ (να διαγραφουν). Εχει φοβερη συμπεριφορα. Στο σεξ τωρα, κανει καλη πιπα και deepthroat, δακτυλο ελεγε οχι αλλα ενα δακτυλο μου αφησε να βαλω μονο μπροστα. Στο γλυφωμουνι το απολαμβανει. Τριτο αρνητικο: βαζει τζελ. Παμε στο σεξ, κανουμε πρωτη σταση, φωναζει από πονο. Παω να αλλαξω σταση και τωρα το ΑΥΤΟΓΚΟΛ Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! Αιμα στο μουνι, στο προφυλακτικο, στο κωλο της. Τρελλαινομαι και λεω πω γκαντεμια και αυτη να μου λεει οχι δεν είναι περιοδο! Την λεω σταματαω και θα παρω τηλεφωνο το γραφειο. Παιρνει τηλεφωνο αυτη, κατι τους ειπε σε ανοιχτη ακροαση και λενε να χρεωθω 30'. Παιρνω τηλεφωνο εγω αμεσως τους λεω τι εγινε και ειπαν συγγνωμη και επιστροφη χρηματων. Παλι καλα! Η κοπελα ζητουσε συνεχεια συγγνωμη και μου προτεινε να παρω την φιλη της. Την ετσι οπως είμαι τωρα δεν σηκωνεται με τιποτα! Το γραφειο μπορω να πω οτι ηταν αψογο, μου πηραν τηλεφωνο και μετα και μου ζητησαν συγγνωμη και οτι η κοπελα ζητησε συγγνωμη. Εγω σας λεω οτι ισως θα την ξανασυναντουσα γιατι οταν είναι ομορφη, καλη συμπεριφορα και απολαμβανει το σεξ. Ενα μεγαλο κριμα Κεφάλι σε τοίχο!ΘυμόςΘυμόςΛύπηΛύπη Εννοοιται δεν τελειωσα, μου επεσε αμεσως αλλα δεν ειχα επιλογη στην εκσπερματωση: ΠΟΥΘΕΝΑΚεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 28, 2018
Διάρκεια
30 λεπτά
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
1.009
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 John.Greek, pannap, Professoras και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού