Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 104 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
εχοντας διαβασει αρκετες κριτικες για την ναντια ενιωσα την περιεργεια να την συναντησω τηλεφωνο με την κυρια και μετα από 1 ωρα ραντεβού στον χωρο της στο γκαζι ομορφος και προσεγμενος χωρος αφου πληρωσα το αντιτιμο περασα στο δωματιο εκανα το μπανιο μου και περιμενα την ναντια το δωματιο ειχε όλα τα απαραίτητα πετσετες παντοφλες αφρόλουτρα η υπηρεσια μου προσφερε ένα μπουκαλακι νερο δροσερο μετα από λιγο εμφανίζεται η ναντια με μαυρο φορεμα κοντο οπου σε κολαζαν οι μπουταρες της και το υπεροχο στηθος της ηλικια γυρω στα 50 πολύ ανετη και ευχαριστη εβγαλε το φορεμα και αρχισαμε τις ερωτικες περιπτύξεις εξαιρετικη πιπα με αρκετο φτυσιμο ο πρωτος γυρος εληξε με ένα υπεροχο τελειωμα στο στομα της αφου καναμε μπανιο αρχισαμε κουβεντα για διαφορα θεματα είναι πολύ ενημερωμενη σε πολλα από αυτά μετα από λιγη ωρα αρχιζει με μια πιπα πολύ αργη και βασανιστικη με το ζορι κρατηθηκα να μην τελειωσω στηνετε στα τέσσερα για να απολαυσω την υπεροχη κολαρα της αρκετα δουλεμενη αλλα καλη αισθηση αρχιζω να την γαμαω και εκεινη φωναζε δυνατα αφου τελειωσα καθισαμε συζητήσαμε για λιγο εκανα το μπανιο μου και εφυγα συμπερασματικα για την ναντια είναι ένα ευχαριστο milf με πολύ καλες υπηρεσίες και πεντακαθαρη για οσους γουσταρουν milfares αξιζει

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
591
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, chris moraitis, spyvar και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουλίου, 2018
Τι χώρο έχει η Ναντια; δουλεύει και σε στουντιο;
29 Ιουλίου, 2018
εχει δικο της χωρο στο γκαζι
29 Ιουλίου, 2018
ε όχι και ψευτικες φωτο,η ιδια η Ναντια ειναιΝαι!
15 Σεπτεμβρίου, 2018
Το τηλέφωνο της εν λόγο κυρίας μπορούμε να το έχουμε;
18 Μαΐου, 2019
Τηλέφωνο της Νάντιας ρε λεβέντες,που θα μπορουσαμε να το βρούμε; φαίνεται καλό το μιλφάκι...Γλώσσα
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5