Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η Κορίνα είναι από Ρουμανία κατά δήλωση της, με μαλλιά ξανθά πάνω απο τους ώμους,σώμα κανονικό με κυτταρίτιδα.Μέτριας εμφανίσεως.Ο λόγος που πέρασα είναι ότι ανακοινώνει ελεύθερο στοματικό.Η επιλογή αποδείχθηκε ότι ήταν εσφαλμένη.
Μιλάει Ελληνικά σε καλό βαθμό αν και σπαστά και στο δωμάτιο που την πρόσεξα καλύτερα μου φάνηκε γνωστή.Σίγουρα έχει ξαναδουλέψει σε Φυλής και Μεταξουργείο αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ με ποιο όνομα και σε ποια μαγαζιά.
Για να μην μακρυγορήσω παρέκαμψε άμεσα οποιαδήποτε προκαταρκτικά λέγοντας μου να ξαπλώσω.Ξάπλωσε δίπλα μου και πήρε το μόριο μου στο στόμα της.Αυτό που με ξενέρωσε απόλυτα είναι ότι ήταν όλο μή και μη καθόλη την διάρκεια της συνεύρεσης.Δεν ήθελε να την πιάνεις στο μουνί,αντιδρούσε όταν την έπιανες στο στήθος,δεν ήθελε να τις πιάνεις τα μαλλιά.Της είπα να μην είναι υπερβολική μου είπε ΟΚ αλλά απαλά,το έκανα απαλά αλλά συνέχιζε να είναι ιδιαίτερα αμυντική και επιφυλακτική.Έτσι δεν γίνεται δουλειά.
Το μόνο θετικό ήταν το τσιμπούκι της που ήταν ελεύθερο αλλά ακόμα και εκεί με όλη αυτήν την αρνητικότητα που εξέπεμπε κατάφερε να είμαι χαλαρός.Σημειώστε ότι ήταν και η πρώτη συνεύρεση και ήμουν φορτωμένος αρκετά.Το τσιμπούκι της ήταν άχρωμο και χωρίς τεχνική αλλά σε αυτό δεν έκλεβε.
Της πρότεινα 69 αλλά ήταν καθολικά αρνητική.Μου είπε την απαγορευμένη τριάδα όχι 69,οχί φιλιά,όχι πιασίματα,νόρμαλ σεξ.Το παιχνίδι είχε χαθεί.
Απο εκεί και πέρα πέρασε καπότα στο χαλαρό μόριο μου και μου έκανε νόημα να περάσουμε σε πισοκωλητό,στην στάση δηλαδή που βολεύει αυτή.Της είπα να ανέβειο απο πάνω μου.Επέμενε αρκετά αλλά τελικά ανέβηκε απο πάνω μου ξεφυσώντας.'Αλλο ένα αρνητικό στοιχείο της συνεύρεσης η δυσαρέσκεια της ως προς τις στάσεις.
Στην στάση αυτή της έγλυψα λίγο τα στήθη όσο με άφησε μιας και δεν επεδίωκε τις στενές επαφές ώντας φόλα.Στην στάση αυτή ξεκίνησα να την γαμάω και αυτή έβγαζε ψεύτικα βογγητά.Διαπίστωσα όμως ότι επειδή ήμουν χαλαρός δεν είχα στην ουσία εισχωρήσει μέσα της.Αυτή απλά έπαιζε θέατρο.
Την αλλάζω σε πισοκωλητό.Αυτή έβαλε μαξιλαράκια από κάτω της και στήθηκε καλά βλεποντας την δουλεμένη της κωλοτρυπίδα και το μουνί της,Πλην όμως επειδή ήταν γενικά πνεύμα αντιλογίας η ζημιά είχε γίνει.Την γάμησα για λίγο μιας και δεν μπορούσα να μπω μέσα της.Υποψιάζομαι βέβαια ότι και αυτή πρέπει να σφιγγότανε για να μην μπορώ να μπω μέσα της επίτηδες.
Τελικά της προτείνω να την χύσω στο σώμα της και μου έδειξε την κοιλιά της.Ομολογώ ότι δεν το περίμενα να δεχθεί αλλά σύντομα όμως κατάγ=φερε να με ξενερώσει και σε αυτό.Πιο συγκεκριμένα όσο ήταν ξαπλωμένη επέλεξα να έρθω στο πλάι της για να μπορώ να πιάνω και τίποτα αλλά αυτή δεν ήθελε έτσι.Μάλιστα μόνη της γύρισε ευθεία σε εμένα έτσι ώστε εγώ να βρίσκομαι ανάμεσα στα πόδια της και σηκωμένη όχι ξαπλωμένη.Γενικά έκανε οτιδήποτε περνούσε απο τό χέρι της να με ξενερώσει μέχρι και την τελευταία στιγμή και το κατάφερε.Χρόνο όμως δεν έθιξε αν και φορούσε ρολόι στο χέρι να σημειώσω.Τελικά αφού με ξενέρωσε της είπα να σηκωθεί να φύγει.Στην πρώτη μου προσταγή έμεινε. Της το είπα και δεύτερη φορά και σηκώθηκε να ετοιμαστεί συνεχίζοντας να επιρρίπτει την ευθύνη σε εμένα.
Η αλήθεια βέβαια είναι ότι το σεξ που παρέχει είναι αρκετά τυποποιημένο χωρίς να προσφέρει κάτι που θα ευχαριστήσει τον πελάτη όπως αγκαλιές,χάδια,πιασίματα,φιλιά,γλυψίματα κλπ.
Θα έπρεπε να το είχα καταλάβει μιας και το σαλόνι όταν μπήκα ήταν άδειο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κορίνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουλίου, 2018
Ελ Προφεσορ κ πολυ υπομονετικος ησουν αγαπητέ, μαυρο κατράμι στη κοπελα, δεν μου πέφτει λόγος αλλα πλεον η τακτικη που ακολουθώ είναι απλή, διώξιμο εξαρχής στα τρία φαουλ "μη και μη,καποτα σε πεσμενο πουλι,βαριεστημαρα" αν έχει κ 1 στα 3 απο αυτά τότε εχει φύγει ασυζητητί.
28 Ιουλίου, 2018
Τα γνωστά.Μόνον ανίκανο δεν σε είπε η καργιόλα.Αναρτήσατέ την στα καθ΄ύλην αρμόδια νήματα.
Μ
Μααλάκας
29 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σωστός ο Spectro7.
Μ
Μααλάκας
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3