Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 17 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αρχικά είχα συνεννοηθεί με το γραφείο, μέσω viber, για την Aleksa αλλά λίγη ώρα μετά το κλείσιμο του ραντεβού με ενημέρωσαν ότι η κοπέλα είχε φύγει εκτάκτως το προηγούμενο βράδυ.Απογοητεύτηκα λίγο γιατί ήθελα πολύ να πηδήξω την Aleksa, αλλά έτσι κι αλλιώς για μέρες είχα το δίλημμα αν θα έπαιρνα εκείνη ή την Mila, συνεπώς αυτή η εξέλιξη της τελευταίας στιγμής με έστρεψε κατευθείαν στη δεύτερη. Ουδέν κακόν αμιγές καλού, που λένε.

Πήγα στο ξενοδοχείο λίγο νωρίτερα ώστε να έχω τον χρόνο μου να χαλαρώσω, να κάνω το μπανάκι μου και να καπνίσω κανένα τσιγάρο, εν ολίγοις να νιώσω άνετα μέσα στον χώρο που περίμενα την κοπέλα. Τη συμφωνημένη ώρα, χωρίς την παραμικρή καθυστέρηση, χτυπάει η πόρτα, ανοίγω και αντικρίζω τη θεά! Όμορφο πρόσωπο, το μαλλί της, όπως γράφτηκε και σε προηγούμενη κριτική, είναι ξανθό καρέ και για κάποιον απροσδιόριστο λόγο μου θυμίζει τη Μέριλιν Μονρόε. Μ' ένα αέρινο λευκό φορεματάκι, ψιλοτάκουνα πέδιλα και σέξυ χαμόγελο μπαίνει στο δωμάτιο. Συστήνομαι και αρχίζω να τη φιλάω και να τη χαϊδεύω, ανταποκρίνεται με νάζι και ηδυπάθεια, ενώ με χαϊδεύει κι αυτή κάτω απ' την πετσέτα, σκληραίνοντας το εργαλείο. Ξεκινάει να γδύνεται και απομακρύνομαι ελάχιστα ώστε να απολαύσω το θέαμα: μόλις βγήκε το φόρεμα τα είδα όλα! Ξεπετάγονται δυο υπέροχες βυζάρες, ολοστρόγγυλες, περήφανα στητές, τέλειες, η λεπτή της μεσούλα και μια κωλάρα βγαλμένη απ' τα πιο τρελά μου όνειρα. Βλέποντάς την έτσι, πάνω στα πέδιλα που μετέτρεπαν τα πόδια και τον κώλο της σε ένα ποίημα σάρκας, να φοράει μόνο ένα μικρούλι μαύρο στριγνκ, δεν αντέχω άλλο κι αρχίζω να χουφτώνω, να φιλάω και να γλύφω τα πάντα. Αυτή τρίβεται πάνω μου σαν γατούλα και με μια αστραπιαία κίνηση μου πιάνει τον πούτσο που είχε γίνει πέτρα, γυρνάει, γονατίζει κι αρχίζει μια πίπα σεμιναριακού επιπέδου. Σαλιώνει, μπουκώνει, τον παίρνει όλον μέσα κι έχω αρχίσει να βλέπω αστεράκια. Την σταματάω για να μη χύσω και μ' ένα έκφυλο βλέμμα δείχνει ότι καταλαβαίνει πόσο εύκολα θα μπορούσε να με τελειώσει αν το ήθελε. Σέβεται, όμως, το γεγονός ότι θέλω και να τη γαμήσω λίγο πρώτα. Μου περνάει, λοιπόν, το προφυλακτικό και ξαπλώνει στο κρεβάτι με τα πόδια διάπλατα ανοιχτά (είναι πραγματικά πολύ ευλύγιστη), για να τον πάρει μέσα της. Δεν κατάφερα να αντέξω πάνω από πέντε λεπτά στην κλασική στάση -είναι τέτοιος ο τρόπος που λικνίζεται, τόσο επιδέξιες οι κινήσεις που κάνει, τόσο παθιασμένο το αγκάλιασμά της που το να αφήσω το σπέρμα να αναβλύσει χωρίς να το πιέζω, μοιάζει η μόνη συνετή επιλογή. Με το που τελειώνω, κατεβαίνω στο μουνάκι της και το γλείφω με αχόρταγη λαγνεία. Μοιάζει να το ευχαριστιέται ιδιαίτερα. Πάλλεται, σείεται, μου γραπώνει τα μαλλιά, ενώ παράλληλα τρίβει τις ρώγες της, κουνιέται πάνω κάτω ώστε να επιτύχει το αποτέλεσμα ηδονής που θέλει, πιέζει τα μουνόχειλά της στο στόμα μου -με δυο λόγια, είναι μια γυναίκα που ξέρει να διεκδικεί και να αποκτά την απόλαυση που δικαιούται, κι αυτό πάντα το εκτιμώ.

Μπαίνω για μπανάκι και βγαίνω με όρεξη για τον δεύτερο γύρο που ξέρω ότι θα κρατήσει περισσότερο. Αυτή με περιμένει στο κρεβάτι χαμογελαστή, με το θεσπέσιο κορμί της αναπεπταμένο στα σεντόνια. Μου τον κάνει ξανά τούρμπο με μια ακόμα καταπληκτική πεολειχία σε στάση 69 (κι ενώ εγώ δαγκώνω τα ολοστρόγγυλα κωλομάγουλά της) κι έπειτα ξεκινάει ο πανικός. Γαμήσι υψηλών ταχυτήτων σε διάφορες στάσεις, με αποκορύφωμα ένα εκπληκτικό doggie όπου κοπανιέται με λύσσα πάνω στο καβλί μου, λες και θέλει να το σπάσει. Εγώ όρθιος μπροστά στο κρεβάτι, αυτή γονατιστή επάνω, αρχικά, κι έπειτα να κατεβάζει τα πόδια της κάτω στο πάτωμα για να μπορεί να δώσει παραπάνω ένταση. Από εκεί και μετά όλα βρίσκονται στη μνήμη μου χαοτικά, ακατάστατα. Την σφυροκοπάω σε ιεραποστολικό κι έχει ανεβάσει τα πόδια της στους ώμους μου, έπειτα τα τεντώνει όσο περισσότερο γίνεται κι από τις δυο κατευθύνσεις, το μουνί της στην απόλυτη διαστολή, κι εγώ να εύχομαι να είχα και δεύτερο πούτσο για να της τον χώσω εκεί μέσα και να τη διπλογαμήσω. Τη φέρνω από πάνω μου, αρχικά ανεβοκατεβαίνει βίαια κι έπειτα σφηνώνεται στη βάση και με περιστροφικές κινήσεις δοκιμάζει τα όρια αντοχών του καβλιού μου ενώ μαλάζω αυτά τα ονειρεμένα στήθη και τα ρουφάω λαίμαργα, θέλω να πνιγώ μέσα τους. Στα ενδιάμεσα κι όποτε ο πούτσος πάει να χαλαρώσει, τον παίζει επιδέξια και δίνει κάτι άγριες πίπες που τον ατσαλώνουν αμέσως. Τελικά η δεύτερη κατάθεση έγινε πάνω στις θεϊκές βυζάρες της, ενώ μου τον έπαιζε και μου έδινε υγρά, βαθιά γλωσσόφιλα τα οποία απαιτώ πάντα εκείνη τη στιγμή, ώστε να χύσω ευτυχισμένος.

Δεν έχω λόγια φίλοι μου για τη Mila. Το σύστημα με περιορίζει (δεν ξέρω γιατί) στη βαθμολογία, με ένα 7 ως όριο εκεί που λέει "διάθεση στο σεξ/συμμετοχή", αλλά θα έβαζα 10 αν μπορούσα. Οι σχετικά χαμηλή βαθμολογία στις κατηγορίες "γενική συμπεριφορά" και "επικοινωνία" έχει να κάνει με το ότι δεν μιλούσε πολύ στα ενδιάμεσα απ' το σεξ, σαν να μην είχε και τόσο όρεξη για κουβέντα. Ασήμαντη λεπτομέρεια για μένα, απλώς το αναφέρω γι' αυτούς που δίνουν προσοχή σε κάτι τέτοια. Προσωπικά δεν πηγαίνω μ' αυτά τα κορίτσια για να πιάσω φιλίες (αν και δεν χαλάει να είναι κοινωνικές, για παράδειγμα η Yanna που είχα πάρει πέρσι πάλι από Glamour, ήταν ένα εξαιρετικά ευχάριστο παιδί, πολύ πρόσχαρο και γλυκό, και πέρα απ' το τέλειο σεξ που κάναμε, θα την θυμάμαι και για τον χαρακτήρα της). Η Mila είναι μια θεά του σεξ γιατί κάνει μπαμ ότι γουστάρει να γαμιέται, λατρεύει τον πούτσο και τα υπόλοιπα είναι σαν να της περνούν αδιάφορα. Είναι εκεί για να πηδηχτεί άγρια και να σε τρελάνει, κι αν γι' αυτό πληρώνεις, το παίρνεις και με το παραπάνω. Παθιάρα, ναζιάρα, πρόστυχη, λάγνα, ένας σεξουαλικός πάνθηρας που ζητά να σε κατασπαράξει και με όλη σου την καρδιά του το επιτρέπεις (απ' όλες τις κοπέλες που έχω δοκιμάσει απ' το συγκεκριμένο γραφείο, μόνο η Brianna την ξεπερνάει). Σε αντίθεση με κάτι άπειρα κοριτσάκια που θεωρούν ότι η ομορφιά τους από μόνη της αρκεί (και δεν μιλάω μόνο για αυτές που το κάνουν επαγγελματικά αλλά και για τις άλλες εκεί έξω, που πιστεύουν ότι επειδή έχουν ένα στητό κωλαράκι, δυο καλοσχηματισμένα βυζάκια και μια συμπαθητική φατσούλα, τους ανήκει ο κόσμος κι έχουν δικαίωμα να εξουσιάζουν τον αντρικό πληθυσμό με την οπή ανάμεσα στα πόδια τους που δεν ξέρουν και τι να την κάνουν), η Mila καταλαβαίνει ότι το σεξ είναι τέχνη, και για να την ασκείς σωστά αυτή την τέχνη, χρειάζεται ταλέντο και επαγγελματισμός. Τα διαθέτει όλα, σε πλεόνασμα και είναι και μουνάρα. Τι άλλο να ζητήσει κανείς;

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
222
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 james034, mobydickj, THV και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουλίου, 2018
Φίλε καλησπέρα και ευχαριστούμε για την κριτική...όταν λες ανοιξε τα πόδια διαπλατα και είναι πολύ ευλύγιστη εννοείς σπαγγάτο φαση ?...ρωτάω γιατί είμαι σπαγγατόκαυλος ... ευχαριστώ προκαταβολικά Κουλ
28 Ιουλίου, 2018
Εύγε φίλε πολύ καλή περιγραφή, μήπως έχεις υπόψιν σου αν κάνει anal, διότι αν δίνει κουλούρι θα είναι η super-girl!!!
29 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν κάνει anal, αυτό είναι μόνο για τον γκόμενο όπως μου είπε! Λύπη
29 Ιουλίου, 2018
Όντως εξαιρετική κριτική. Αυτό που ήθελα να ρωτήσω είναι για το στήθος της. Είναι αυτό που βλέπουμε στις φωτό και αν είναι φυσικό; Επίσης, γιατί 110 και όχι 120 που γράφει στο προφίλ της;
29 Ιουλίου, 2018
Καλησπέρα παιδιά, να είστε καλά (και να γαμάτε καλά), σας ευχαριστώ. Coachdr, ναι, σχεδόν σε φάση σπαγγάτο τα ανοίγει όταν την έχεις ανάσκελα, φαίνεται ότι έχει κάνει κάτι σε χορό, πολύ γυμναστική σίγουρα (δεν μου το είπε, το υποθέτω). Anal, δεν κάνει δυστυχώς. Αλλά μιλάμε για τούρμπο μάγκες. Χθες πονούσαν όλοι μου οι μύες, ειδικά οι κοιλιακοί, και δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου. Με διέλυσε η γκόμενα, με την πιο θετική έννοια της λέξης. Είναι τρομερό θηλυκό, μια λάγνα αγριόγατα.
29 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ, Ivan. Το στήθος της είναι ακόμα καλύτερο απ'αυτό που βλέπεις στις φωτό, και παρά το γεγονός ότι δεν είναι φυσικό, δεν αφήνει καμιά ενοχλητική αίσθηση "πλαστικούρας" η σιλικόνη, έχει γίνει εξαιρετική δουλειά. Όπως έγραψε και κάποιος άλλος συναγωνιστής, εύκολα καταλαβαίνεις ότι και πριν την αυξητική, μεγάλο ήταν. Μαλακό, ζουμερό, περήφανα στητό, χαίρεσαι να το μαλάζεις και να το ρουφάς. Μιλάμε για την πεμπτουσία του βυζιού, για τους ιδανικούς μαστούς, όπως τους ύμνησε ο Εμπειρίκος. Μόνο που τα κοιτούσα να πάλλονται όταν ήταν από πάνω μου, ένιωθα να συγκινούμαι. Γλώσσα

110 διότι έκλεισα το ραντεβού μέσω viber και έχει 10% έκπτωση.
29 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το στήθος της δεν είναι φυσικό αλλά είναι πολύ μαλακό στην αφή,αυτό που βλέπεις στις φωτό. 110 είναι λόγω έκπτωσης άμα κλείσεις ραντεβού με viber. Είναι αχόρταγη για τσιμπούκι και γουστάρει πολύ το σεξ!Κατσικογάμης
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7