Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Alena είναι αυτό ακριβώς που φαίνεται στις φωτογραφίες. Ώραιο προσωπακι, κοντουλα σχετικά με ωραίο σώμα, ωραία βυζακια και κωλο (με λίγο γεμάτα μπουτακια, πράγμα που δε με χαλάει).
Προτείνεται για πιπινολατρες. Είναι σαν γαμας το σεξι πιπινακι που έχεις βάλει στο μάτι αλλά έχοντας πατήσει τα - αντα, νιώθεις πλέον μεγάλος βλέποντας την.

Στα της συνάντησης τώρα αν και δεν πήγε πολύ καλά, δε θα ρίξω το φταιξιμο στην Alena αλλά σε μένα. Ξέρω πότε φταίει μια κορασιδα και πότε εγώ. Και στη συγκεκριμένη περίπτωση, μετά από μια εξουθενωτικη μέρα που κράτησε μέχρι πολύ αργά και με μεταμεσονυχτιο ραντεβού και το ένα μπαλάκι είναι αρκετά καλό. Αν μπορούσα από το συστημα θα έβαζα μεγάλυτερη βαθμολογία στο διάθεση για σεξ.

Προς τιμη της η κοπέλα, προσπάθησε κυριολεκτικά μέχρι τελευταίο λεπτο να επιτύχει ανορθωση για 2η φορά αλλά κάτι τέτοιο ήταν πολύ δύσκολο και απαιτούσε περισσότερη ώρα, από τη μια που είχα στη διάθεσή μου.
Πολύ καλό φιλί και άφθονο, πράγμα που είναι από τα πρώτα που ψαχνω για ένα πετυχημένο ραντεβού.
Πολύ δεκτικη στο γλυφομουνι. Υγραινεται πάρα πολύ και δε χρειάζεται να χρησιμοποιησει το τζελ που αφήνει μόλις μπαίνει στο κόμοδινο.
Μέτρια πιπα που δε με ξετρέλανε. Για την ακρίβεια πολύ ακρίβεια πολύ ρηχη στην αρχή, καλούτσικη στη συνέχεια. Προσπάθησε και να την αποφυγει λέγοντας μου μετά τα φιλιά "condom, sex"?
Πολύ καλό μασάζ στο ημιχρονο με δική της πρωτοβουλία.
Πολύ καθαρή, έκανε μπάνιο μόλις ήρθε και γενικώς μυριζε πολύ ωραία.
Μέτρια επικοινωνία αφού δε γνωρίζει καλά αγγλικά, αλλά έτσι κι άλλιως δε τη θες για κουβέντα.
Γενικώς ένα ραντεβού με μια ωραία παρουσία, που μάλλον θα έπρεπε να επαναλάβω (αν και δεν το κάνω ποτέ) ώστε να απολαύσω πλήρως τις υπηρεσίες της σε μια πιο χαλαρή μέρα για μένα.

Υ.Γ. Αν μπορείτε από το γραφείο να ενημερώνετε τις κοπέλες για την προσφορά των - 10 ευρώ μέσω viber.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
256
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, kwstasxat, makhswrx και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού