Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325819
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η Αναστασια ειναι μια κοπελα απο Ουκρανια γυρω στα 22 ξανθια με καποια πιασιματα και αφου την ειχα δει και παλιοτερα κανοντας τσαρκες αποφασισα να την δοκιμασω παιρνοντας προγραμμα με γλυψιμο.Μετα απο την αναμονη στο δωματιο λεγοντας μου η τσατσα οτι 8α περιμενω κανα τεταρτο κανοντας και ενα ντουζακι ερχεται η Αναστασια ευδιαθετη και χαμογελαστη Μεγάλο χαμόγελο χαιρετιομαστε και αφου βγαζει το μινι φορεμα δεν φορουσε κιλοτακι Γλώσσα και το top σαν σουτιεν ερχεται απο πανω μου στα γονατα και χαιδευομαστε με μπαλαμουτι εκατεροθεν>χουφτωμα απο μενα στα βυζια της που δεν ειναι και μεγαλα αλλα μικρα θα ελεγα ομως ικανοποιουν την αισθηση του χουφτωματος φυσικα την κωλαρα της που ειναι και πεταχτο και μεγαλο που δεν χορταινα να της πιανω σφιχτα τα κολομερια.Μετα εσκυψε και αρχισε να με φιλαει και να με φλυφει στο στηθος λαιμο και λιγο στην κοιλια.Μετα εβαλε κρεμα στο στηθος της και τριβονταν στον πουτσο μου που φυσικα ειχε ηδη γινει σαν πυραυλος απο την καυλα.Ηταν κατι που δεν περιμενα και μου αρεσε αρκετα αυτο το ισπανικο Γλώσσα παρολο που η κοπελα δεν διαθετει και τις βυζαρες.Ηθελα να τα γλυψω και εγω οπου σταθηκε στα γονατα και ηρθα φατσα με τα βυζια τηςπου της τα χουφτωνα γλυφοντας τα.Εσκυψε ξανα και μου εγλυψε λιγο τα αρχιδια και τον πουτσο πριν ακομα βαλει καποτα για την πιπα οπου και το εκανε τσιμπουκονοντας με με μανια και ρουφοντας αρκετα καλα.Στο γλυφομουνι τωρα εδωσα ρεσιταλ οπου την εγλειφα και ρουφουσα την κλειτοριδα της και τα μουνοχειλα (βαζοντας τα χερια της στο κεφαλι μου και με πιεζε ελαφρα)για αρκετη ωρα και η Αναστασια ειχε καυλωσει τοσο πολυ που επαιζε με το χερι το μουνι της βογγοντας.Συνεχιζα να την γλειφω οπου και αυτη το απολαμβανε αδιαμαρτυριτα και αφου σταματησα και επειδη γουσταρω τετοιες γυναικες που εχουν μεν πιασιματα ειναι μπαμπατσικες αλλα οχι και στα ορια φακλανας(η Αναστασια ειναι ψηλη με ενα νορμαλ σωμα με μικρο στηθος και απο την μεση και κατω εχει λιγο μεγαλη περιφερια με πεταχτο κωλο αλλα με λιγο γεματα μπουτια να το πω ετσι) της ειπα να ξαπλωσει μπρουμητα και την χουφτωνα απ την πλατη μεχρι και στα ποδια τηε ιδιαιτερα φυσικα στην κωλαρα της που ειναι και το ατου της για μενα Ναι!φιλοντας ρουφηχτα τα κωλομερια.Της ειπα για το σεξ να το κανουμε απ τα πλαγια αλλα δεν την βολεψε και μου ειπε να ξαπλωσω και ηρθε αυτη απο πανω που ταρακουνιονταν σχεδον χοροπηδουσε πανω κατωΚατσικογάμης. Μετα απο λιγο εχυσα φουλ ικανοποιημενος απο την ηδονη και ειμασταν ακομη ξαπλωμενοι.φιληθηκαμε στα μαγουλα ετσι με την Αναστασια απο πανω που ηταν και αυτη με ενα χαμογελο ικανοποιησης και μαλλον της ηδονης που της προσφερα Ματάκι αφου μου ειπε στα Αγγλικα πως περασε πολυ καλα.Αγκαλιαστηκαμε και φιληθηκαμε ξανα πριν φυγει απ το δωματιο που για μενα ηταν απο τις πολυ καλες περιπτωσεις σε συνευρεση με κοπελα σε studio.Κατα πασα πιθανοτατα θα ξαναπροτιμηθει.Εγινε στανταρακι μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 27, 2018
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Υπηρεσίες
oblivion31
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
2.883
Πόντοι:
446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsilibourditsas, ilarionas, Galinickos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού