Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 19 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συγκεκριμένη συνάντηση λοιπόν ήταν καθαρά κασκαντερίστικη μιάς και είχα καιρό να ρισκάρω.. είδα τις φωτο του γραφείου και μου άρεσε η φατσούλα της μου έβγαζε καλη διάθεση και χαμόγελο.Eπικοινωνία με το γραφείο πιο γρήγορα και εύκολα δεν γίνοταν.. μέσο viber.
Το κορίτσι με το που φτάνει στην πόρτα... 1,78 χωρίς τακούνια...με τον αέρα της και το χαμογελό της στιγμιαία καταλαβαίνω ότι έχει όρεξη και διάθεση ..Το πρόσωπο της κοπέλας είναι όπως στις φώτο...γλυκό,όμορφο και έχει πολύ όμορφα χίλια και στόμα ότι πρέπει για πολλα γλωσσόφιλα.Το σώμα τις είναι λεπτο μοντελίστικο αλλά όμορφο και θηλυκά σχηματισμένο..έχει το σώμα που έχουν συνήθως οι τσέχες με την λεπτή μέση και μακριά πλάτη (σαν αεροδρόμιο) όμορφα πόδια (21χρονα) φυσικά χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας και το βυζάκι της 2άρι φυσικό με ωραίες ρογίτσες.
Τα δύο χαρακτηριστικά διάθεση και χαμόγελο υπήρχαν... μου ζήτησε μπροστά τα χρήματα όμως (ένα μειον).. μπαίνει για μπανάκι..βγαίνει και καταβροχθίζεται άμεσα απο τόν γύπα με πολλά πολλά γλωσόφιλααα τα οποία τα δίνει απλόχιλα και τα γουστάρει..μούδιασε η γλωσσα μου κάποια στιγμή...σε συνδιασμο με τα χαμογελά της και την διάθεσή της μπορώ να πώ ότι ήταν πολύ καλό GFE για τον χρόνο που ήμουν μαζί της...η πίπα της καλή χωρίς δόντι όχι όμως κάτι το φοβερό γλυφει μπάλες όσο θες και γενικά ..ακούει ότι της λές και το κάνει με δίαθεση..χωρίς να πέρνει πρωτοβουλίες.. Πολύ καθαρή και μύριζε όμορφα γενικά...στο 69 πολύ καλή... λισσασμένη θα την χαρακτήριζα... είχαμε και μια διαφορά ύψους(1.70 εγώ)..αλλά κομπλέ...Στο πήδημα στα 4 με το αεροδρόμιο-πλάτη και τα κωλομάγουλα να σε κοιτάνε...απλά τέλειο.3 συνολικές καταθέσεις πίπα-πήδημα-πίπα...
Στην τελευταία κατάθεση μάλιστα επειδή αργούσε μου έκανε εντύπωση καθόταν καρτερικά να ολοκληρωθεί χωρίς βιασύνη απο μέρους της.Γενικά ωραία πέρασα με ένα κορίτσι που δέν είναι για αγριάδες είναι καθαρά GFE και για φιλάκια...Πρώτη φορά ελλάδα... έχει ξαναδουλέψει στο παρίσι και μόλις 2-3 μέρες είναι εδώ..για μένα είναι καλή περίπτωση συνδιάζει ομορφιά,διάθεση,χαμόγελο,και είναι φιλότιμη.Όλα αυτά φυσικά για να συνεχίσουν να υπάρχουν εξαρτάται και από εμάς ( από την συμπεριφορά μας).

Καλά γαμήσια και να περνάμε καλά με υγεία πάνω από όλα...!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
220€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
billaek21
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
642
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Demonas, anatoliz και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουλίου, 2018
Χμμμ;
Ωραια τα γραφεις, εχω μια ερωτηση ομως...
Εγραψες πως τα παιρνει στο στομα και τα φτυνει, αρα πριν απο 15 λεπτα μαλλον εφτυνε τα φλοκια καποιου αλλου αγωνιστη, και εσυ χαρηκες που εδινε γλωσσοφιλα???
Χμμμ;
28 Ιουλίου, 2018
Το κορίτσι είχε αντισυπτικο για το στόμα το οποίο χρησιμοποιησε στο τελος(και προφανως το έκανε και στον προηγούμενο και ήταν πεντακάθαρο...η ερώτηση πάντως ήταν άκυρη αφού μιλάμε για εκδιδόμενες και αφού έγραψα στην κριτική μου ότι ήταν πολύ καθαρή...η απάντηση στο ερώτημα σου λοιπόν παρόλαυτα ειναι..τα απολαυσα..όχι μόνο τα χάρηκα..με βάση τα δεδομένα που είπα πιο πάνω...
28 Ιουλίου, 2018
Είμαι το listering ... με ζήτησε κάποιος ???Προσκύνημα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3