Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 17 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Να ευχαριστήσω τον προφέσορα τον Βασίλη Μπαρούχο και τα υπόλοιπα παιδιά για τις κριτικές τους καταρχάς.

Μετά από κάτι περίεργα κασκαντεριλίκια με κοπέλες από γνωστούς , τα οποία πάτωσαν θεαματικά , ήθελα κάτι καλό και σίγουρο .
Η Μίλα πλέον με ξανθό καρέ μαλλί που της πάει πάρα πολύ μπήκε στο δωμάτιο .
Βυζί φτιαγμένο , το οποίο όμως αρχικά πάλι μεγάλο πρέπει να ήταν , με μαλακή και ωραία στην αφή σιλικόνη .
Κορμί πολύ καλό , κώλος στενός και πεταχτός .Χείλια φτιαγμένα αλλά και αυτά έδειχναν ωραία . Γενικά το σύνολο πολύ καλό και με το λάγνο βλέμμα της να συμπληρώνει ,τούρμπιζε επικίνδυνα .
Στον αγώνα μια από τις καλύτερες πίπες που μου έχουν κάνει στο όρθιο και κατάθεση σε στόμα .Η τεχνική της ρούφηγμα και γλώσσα ,έκανε τα ποδάρια μου να τρέμουν .Προσκύνημα
Πρώτη κατάθεση 9 λεπτά αφού μπήκε στο δωμάτιο . Στα 10 ήρθε ο φρέσκος χυμός της από τη ρεσεψιόν .
Κουβεντούλα γιατί μιλάει καλά αγγλικά. Όλη την ώρα της κουβέντας ήταν πάνω μου και με χάιδευε .

Δεύτερος γύρος, 30 λεπτά κοπανιόμασταν σε στάσεις απροσδιόριστες μιάς και είναι τρελά ευλύγιστη . Μικρά διαλείμματα για νερό ,σκούπισμα ιδρώτα και ξανά στο μεροκάματο .
Αν και ζορίστηκα ,έτσι και δεν τελείωνα ακόμα εκεί θα με είχε .Όσο πέρναγε η ώρα ανέβαζε στροφές και από το γεγονός ότι σήμερα πονάνε από γάμπες μέχρι γλουτιαίοι ,
καταλαβαίνω ότι έπεσε γερό σπρώξιμο .Αντέχει και γουστάρει ,με ωραίες φωνούλες και συμμετοχή -πρωτοβουλίες στο φουλ .

Τελικά ήταν μια πολύ καλή συνάντηση με μια κοπέλα που τιμάει τα λεφτά της και που κυριώς γουστάρει το άθλημα .Ναι!
Οι φωτογραφίες όντως την αδικούν και τις το είπαν κι άλλοι .

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Herculas
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
959
Πόντοι:
5.140
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, chris1955, kwstasxat και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού