Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 75 10
Sex Studio 90980
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μπαινω στον οικο που σπανια τον συνανταω ανοιχτο και μου λεει η τσατσα οτι ειναι καινουργια κοπελα, καλα λεω οκ. "Ελα κοριτσι μου" και βγαινει η Αλικα, ξανθια, ψηλη πορνομιλφ με ομορφο προσωπο, καλο σωμα για την ηλικα της. Μιας και λατρης της μιλφοκαταστασης περασα στο δωματιο για δοκιμη, σαπιο δωματιο, μπουρδελοκατασταση κανονικη, ο βαρδαρης στις παλιες εποχες του.
Τουλαχιστον ρε boss βαλε ενα πορνοφωτισμο μεσα.
Μπηκε το μωρο, ευκολη συνεννοηση στην νεα ελληνικη, δηλαδη ρωσικα, αζερικα με λιγες ελληνικες λεξεις. Τωρα δεν θα μπω σε λεπτομερειες για το πως εγινε το καθετι γιατι το βασικο χαρακτηριστικο της συναντησης ηταν οτι της ελεγα τι να κανει και το εκανε προθυμα χωρις να δυσανασχετει, οποτε η πραξη βασιστηκε στην δικη μου καθοδηγηση. Απο την αλλη δεν μου εδειξε οτι αν την αφηνα να κανει το προγραμμα της θα εδινε κατι το ιδιαιτερο, μπορει και οχι.
Το πιο βασικο ειναι οτι δεν βιαστηκε σε ολη την διαρκεια του θεματος (αργησα να χυσω) και εκανα αυτα που ηθελα με μια ομορφη μιλφ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλίκα
Blastbeat208
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
201
Likes:
4.488
Πόντοι:
15.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pasok, azazel, kassler και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουλίου, 2018
Προγραμμα στα 30ευρω?
27 Ιουλίου, 2018
Ναι μυστη, παντα τριακοντα αργυρια. Καπέλο
28 Ιουλίου, 2018
Τη συγκεκριμένη την είχα δει πριν 20 μέρες όταν ήμουν στη Θεσσαλονίκη, μπορώ να πω ότι από εμφάνιση μου έκανε κλικ, όμως ο βαριεστημένος τρόπος που σαλονάρισε μου μύρισε φόλα και έφυγα.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3