Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 33 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη στη δεσποινις Μιλενα καθως την ειχα δει να κυκλοφορει στην περιοχη και
με ειχε καυλωσει.
Η Μιλενα ειναι μια νεαρη ιεροδουλη γυρω στα 24 ετων περιπου με μακρυ ισο ξανθο μαλλι.
Το προσωπο της ειναι ομορφο και σεξι, ειναι μετριου αναστηματος και το κορμι της εχει
τα πιασιματακια του, τα δε μπουτια της εχουν οψη φλοιου πορτοκαλιου και το στηθος ειναι
2αρι ελαφρα πεσμενο.
Το προγραμμα της ειναι απλο.
Εισοδος της κορασιδας στο δωματιο οπου μετα απο λιγο σοσιαλ ανεβηκε απο πανω μου γυμνη και αρχισε να με φιλα
αισθησιακα στο λαιμο κατεβαινοντας προς το στηθος μου και μετα παλι προς τα πανω.
Τα γλειψιματα της στο λαιμο μου ηταν καυλωτικα και με εκαναν τουρμπο.
Εσκισε την καποτα να μου την περασει στο πεος,της προτεινα ακαποτη πιπα οπου αρνηθηκε.
Μου περασε σκουφο και μου αρχισε μια πολυ καλη πιπα βαθια ενω τον ρατουσε και μεσα στο στομα της.
Μου εφτυνε τον πουτσο ενω αφηνε και τα σαλια της να τρεχουν πανω στην καποτα.
Πολυ καυλωτικο σκηνικο οπου θα αναστησει την οποια πεθαμενη πουτσα. Βεβαια αν εκανε και πιπα ανευ σκουφου
θα ηταν τελεια.
Στησιμο της κορασιδας στα τεσσερα οπου μπηκα στη μουνα της και αρχισα να την γαμω δυνατα με την Μιλενα
να με προκαλει να την γαμησω δυνατα και φωναζει σκισε με !
Η αισθηση στο μουνι της σε αυτη τη σταση ηταν χαλαρη.
Γυρισμα της Μιλενας σε κανονικη σταση οπου εβαλα τα χερια μου κατω απο τους ωμους της και αρχισα να την γαμω δυνατα.
Η κορασιδα ειχε αρκετα καλη συμμετοχη και αντεχε δυνατο γαμησι. Μιλουσε συνεχως την ωρα που την γαμουσα λεγοντας μου
-ετσι γαμησε με δυνατα.
Την ωρα που της ειπα οτι θα χυσω μου ελεγε -ολα μεσα στη μουναρα μου χυστα ολα μεσα τα θελω !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 26, 2018
Όνομα κοπέλας
Μιλένα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
58.932
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Junax, amjik και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουλίου, 2018
Συμπερασματικά η Μιλένα ειναι μια εμφανισημη κορασίδα που έχει όρεξη στο δωμάτιο και αρκετα καλή συμμετοχή.
Δεν εδειξε σημάδια βιασύνης και ο γραβατακιας τσάτσος δεν ενόχλησε.
Να την δοκιμάσετε ! Να την δοκιμάσετε!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1