Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488367
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καλησπέρα σας,

Επίσκεψη εχθές στον οίκο που δουλεύει η Πάμελα και η Τζοβάνα.
Βλέπω την Πάμελα και λέω ας περιμένω και την Τζοβάνα. Επιλογή της δεύτερης στο απλό πρόγραμμα.
Ηρθε η κοπέλα αφού μου έδωσε λίγο χρόνο για προετοιμασία.
Αρχικές τυπικές συστάσεις και σκουφάκι κατευθείαν για να ξεκινήσουμε.
Πίπα αρκετά καλή με χέρι. Στο κυρίως πιάτο τα πράγματα όχι και τόσο καλά καθώς η κοπέλα φαινόταν ότι έκανε αγγαρεία. Παράπονο για τα πάντα ( Όχι τόσο δυνατά πονάω, Όχι χάδια στο λαιμό με ενοχλεί, Μη μου πιάνεις τα βυζιά με πονάνε)
Αφού η συμμετοχή της ήταν ελάχιστη και αφού πέρασαν 10’ χωρίς να με καταφέρει μου πρότεινε να συνεχίσει με χέρι χωρίς σκουφάκι.
Κάπου εκεί και εγώ τα παράτησα και της είπα να το αφήσουμε.
Η κυρία στην υποδοχή πρπφανώς παραπονέθηκε οτί ήμουν ήδη ένα τέταρτο με την κοπέλα και δεν μου γυρνάει τα λεφτά. Καπου εκεί εμφανίστηκε και ένας «πελάτης» που μου είπε «ευγενικά» να φύγω.
Καταλαβαίνω οτι ίσως να μην τα βρήκα με την κοπέλα αλλά θα πρέπει να καταλάβουν ότι τα 50€ αυτή την εποχή είναι πολυτέλεια που ο πελάτης θέλει να την νιώθει. Αλλιώς πάμε στην Φυλής.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζοβάνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
18
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΑΕΤΙΔΕΑΣ, kwstasxat, kostas8000 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουλίου, 2018
Πωωω ρε φίλε πίκρα αν είναι δυνατόν να σκας 50€ο και η τύπισσα να σου συμπεριφέρεται τόσο χάλια χειρότερα και από Μεταξουργείο που θα είχες δώσει10€ο.Τι να λέει που είναι μουναρα η κοπέλα ν πάει να κάτσει σε καμία βιτρίνα να κάνει την πλαστική κούκλα.Να μην περάσει ποτέ κανείς με την συγκεκριμένη αυτό χρειάζεται
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1