Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Όντας νέο μέλος ( πολύ παλιό όμως στην πιάτσα του αγοραίου έρωτα), αποφάσισα να γράψω την παρθενική μου κριτική για το συγκεκριμένο κοράσιο, την ξακουστή και χιλιοειπωμένη Βερόνικα.

Κάνοντας αρκετά χιλιόμετρα, αφού έχω διαβάσει κριτικές προηγούμενων συναγωνιστών, κατέληξα στη συγκεκριμένη κοπέλα.

Αυτό που με κέρδισε προσωπικά ήταν αυτή η καύλα που έβγαζε καθώς με κοίταξε στο σαλόνι με αυτά τα πορνογυαλιά, φορούσε ένα άσπρο κορμάκι και είχε βαμμένα χάλκινα μαλλιά.

Η υπηρεσία ανακοίνωσε φουλ πρόγραμμα και χωρίς πολλά πολλά έδωσα το 20ρικο και μπήκα στο δωμάτιο το μεγάλο, δίπλα από την είσοδο του οίκου. Αρκετά καθαρό με μια ελαφριά μυρωδιά ιδρωτοποδαρίλας, με σχετικά καθαρό σεντόνι χωρίς στάμπες από σπέρμα ή οτιδήποτε άλλο.

Με το που μπήκε το κορίτσι με άρπαξε από το πουκάμισο και αφού άρχισε να το ξεκουμπώνει με πλάκωσε και στα γλωσσόφιλα. Κάγκελο φυσικά, την σηκωσα, της άνοιξα τα πόδια και πήγαμε στο κρεβάτι. Στήθηκε στα τέσσερα άρχισε ακάπωτη πίπα κι εγώ είχα θέα την κωλάρα της. Εκεί λοιπόν ξενέρωσα με κάτι, καθώς της χάιδευα το μουνι και την κωλοτρυπίδα διαπίστωσα κάτι σαν ελιές να πω, αιμορροΐδες να πω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
El_Buitre
Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
73
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 flynow, Ημεδαπος , spor48

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουλίου, 2018
λες να ταν κονδυλωματα? παλι καλα που μας το πες ,να μην παμε
27 Ιουλίου, 2018
Προσοχή με τη Βικτώρια, γιατί κουβαλάει διάφορα... Αυτό που περιγράφεις μάλλον είναι κονδυλώματα σε πολύ προχωρημένο στάδιο. Πριν κανά 4 μηνο περίπου είχα κολήσει μύκητες από τη συγκεκριμένη και από τότε, αν και με καυλώνει πολύ, μακρυά και αγαπημένοι...
27 Ιουλίου, 2018
Ο τύπος σταμάτησε απότομα το γράψιμο της κριτικής του, όταν του ήρθε η εικόνα μπορεί να έκανε και εμετό ...
Όμως υπάρχουν άτομα στο Μπού που θα πάνε σφαίρα-τρέχοντας να τα γλύψουν και να τα πιπιλίσουν και ας είναι ότι ναναι ....Money Mouth ονόματα δεν λέω Μεγάλο χαμόγελο
28 Ιουλίου, 2018
Ξαφνικός θάνατος μύρισε..με το που είπε αιμορροΐδες ο μυστης εξαφανιστηκε η γραφή.Μιράκολο μιράκολο.
28 Ιουλίου, 2018
Τελικά φτιαχτή κριτική ε??
Τους πήρε όλη την δουλειά και αντί να φέρουν καμιά ισάξια ή καλύτερη πουτάνα οι γείτονες κάθονται και ποστάρουν τέτοιες κριτικές...
28 Ιουλίου, 2018
Παιδιά συγγνώμη για την κριτική, δεν έχω καταλάβει γιατί κόπηκε τόσο απότομα, πάντως η αλήθεια είναι ότι το θέαμα δεν ήταν το ιδανικότερο, κρίμα γιατί η κοπέλα το χει.
Εμετό δεν έκανα όμως ένα ξενέρωμα το έφαγα.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6