Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 52 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
καλησπερα σε ολους...οπως το ειπα μια ωρα στον παραδεισο....
τηλεφωνο στο τζενακι ευκολη συννενοηση και το ραντεβου κλειστηκε σε γνωστο ξενοδοχειο της καλλιθεας.φτανω πρωτος, ντουζακι αραγμα και χλαρωση πριν τη μαχη και να σου σκαει το μωρο στην ωρα του.
απο εμφανιση δεν χρειαζεται να πω πολλα αλλωστε οι περισσοτεροι την γνωριζετε, για οσους οχι ειναι οτι βλεπετε στις φωτο ,,εκφυλα λατινικα χαρακτηριστικα ,,υπεροχα ματια ,,κωλαρα και βυζαρες.εσκασε με μια μινι φουστα και ενα μπλουζακι που τονιζε τα παντα.εδω ειμστε λεω τουρμπο μου τον εκανες κοπελα μου!!!!
με το που μπαινει με πιανει και μ αρχιζει στα γλωσσοφιλα και γενικα αρχισαμε τα χαμουρεματα..δεν ειπαμε και πολλα καθ οτι παλιοι γνωριμοι...
μπαινει για μπανιο και σκαει με το στρινγκ και τις βυζαρες τις ,τις οποιες και απολαυσα αφου αρχισα να τις γλυφω αχορταγα ενω αυτη ''δουλευε''με τα χερακια της την κατω περιοχη...μαστορισσα...αμα πιανουν τα χερια σου...εκει λοιπον με σταματαει και αρχιζει να με γλυφει παντου καταληγοντας ...στον προορισμο οπου με περιποιηθηκε αναλογα ,,γλυψιμο παντου πιπα αποθεωτικη και δυο ματακια να με κοιτανε καυλιαρικα...αφου με τρελανε καλα καλα μου λεει¨"πως θες να με σκισεις μωρο μου????
στα 4 της λεω καυλα....και στηνει αυτον τον θεσπεσιο κωλο και ξεκιναω ενα σφυροκοπημα αλλο πραγμα.γυριζει με ξαπλωνει και μου λεει σειρα μου τωρα και καθεται πανω στο καυλι μου που ηταν ετοιμο να εκραγει και αρχιζει να ''χορευει λατιν''πανω κατω λυσσαλεα....το τελος??στις βυζαρες της .....ακολουθησε ενα φοβερο μασαζ το οποιο και με χαλαρωσε απιστευτα...
αυτα φιλοι συναγωνιστες....καλα να περναμε.....απλα μετανιωσα που δεν ειχα κανονισει τις δουλειες ωστε να κατσω καμμια ωριτσα ακομα αν και η τζενη δεν εχει τετοια θεματα ουτε ειναι με το ρολοι στο χερι..κοιταζει πρωτα να σε ικανοποιησει και τα αλλα ερχονται δευτερα γ αυτην.
...τα λεμε....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
205
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, ΤΖΕΝΗ ΛΑΤΙΝΑ, makhswrx και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Αυγούστου, 2018
Πως μπορω να της στειλω μνμ?γιατι δε μαφηνει το συστημα?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1