Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 57 10
Call-Girls 133482
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνία ενδεικτική. Η δεύτερη συνάντηση με τη Λίλα, κανονίστηκε εύκολα μέσω του γραφείου.
Το πιπινάκι χτύπησε την πόρτα με 10λεπτη καθυστέρηση. Ήρθε με τα τακουνάκια του και ένα ξεκωλέ κοντό τζιν σορτσάκι και άρχισε αμέσως τα σκόρτσα και τα τσαλιμάκια του να ζητήσει συγνώμη για την καθυστέρηση. Αυτή τη φορά λιγάκι ψιλοχαλάστηκα, πρώτον γιατί είχε ένα ελαφρύ τουπέ του στυλ “εγώ είμαι ο καραμούναρος που δέχτηκα να σε πηδήξω και καμία άλλη” και δεύτερον μου φάνηκε λίγο ατημέλητη - λίγο το πρόχειρο ντύσιμο, λίγο κάτι βλεφαρίδες ξεκολημένες… Όταν χρεώνει κάποια 150 ευρώ την ώρα, οφείλει να είναι και άψογη… Τέλος πάντων, μικρό λέω είναι, μπορεί να μην πρόλαβε να σενιαριστεί από το προηγούμενο ραντεβού - έχει και ένα κώλο κόλαση - αποφάσισα και δεν είπα τίποτα. Η συνέχεια από μέρους της, ήρθε με ευχάριστη διάθεση και όρεξη για πούτσο. Κάναμε τσιγαράκι και βουρ για μπάνιο.

Βγήκε με την πετσετούλα του και ορμησε απάνω μου ξεκινώντας το μπαλαμούτι με γλωσσόφιλα και χουφτώματα. Ξετυλίγοντας το πακετάκι μένω στα χέρια με ένα απίθανο νεανικό λεπτό κορμάκι με τέλειο κώλο. Πρόσωπο καθημερινό μεν, όμορφο δε. Πεντακάθαρη και μοσχομυριστή με ωραίο δερματάκι. Μοναδικό ψεγάδι ίσως το στήθος της που ενώ είναι στο μέγεθος που μου αρέσει δεν στήνεται στο ύψος της ηλικίας του. Με δύο λέξεις είναι πολύ όμορφη!

Μετά από λίγη ώρα χαμουρέματος άρπαξε τον πούτσο στο στόμα και ξεκίνησε το τσιμπούκωμα. Αυτή τη φορά αποφάσισα να μην της πω τίποτα ώστε να δώ μόνη της πως θα χειριστεί το καβλί. Η πίπα της είναι καλή σε γενικές γραμμές αλλά απέχει πολύ από την επαγγελματική. Αρκετό χέρι, λίγο καραμέλωμα και όχι βαθιά. Γενικά στο ρούφηγμα θέλει καθοδήγηση. Γυρίσαμε σε 69 όπου άρχισε και το μικρό να τη βρίσκει, να γίνεται ζουμερό και ανεβάζει στροφές και κάβλα! Μετά από αρκετά γλυψίματα κωλοχουφτώματα και μουνοδαχτυλιάσματα μου στήνεται στα τέσσερα, αλλά αποφάσισα να συγκρατηθώ και τη γύρισα σε ιεαραποστολικό γαμώντας το (ομολογουμένως περίεργο - ψιλοστενούτσικο και πολύ βαθύ) μουνάκι της, πότε ήρεμα και πότε δυνατά μέχρι που δεν άντεξα και την έχυσα στο πρόσωπο, όπου τα πήρε όλα αδιαμαρτήρητα.
Έφυγε για πλήσιμο και ντουζάκι και επέστρεψε φρεσκότατη. Καναμε και το τσιγαράκι μας μιλώντας για διάφορες μαλακίες περί ανέμων και υδάτων. Εντάξει δεν είναι η Μαρία Κιουρί, αλλά σίγουρα δεν είναι και σερβάντα που κάθεται και δεν μπορεί να αρθρώσει λέξη.
Φεύγω και εγώ για ντουζάκι και με το που βγαίνω έξω τη βλέπω στημένη στα τέσσερα να παρακαλάει για πούτσο. Τη γυρίζω και την αρχίζω στο γλυφομούνι και αφού μούλιασε για τα καλά ξεκίνησε και εκείνη την πίπα. Μου τον ξαναέκανε κάγκελο και αυτή τη φορά τη γύρισα στα τέσσερα όπου ξεκίνησα να ξαναγαμάω το μουνάκι της! Μετά από διάφορες εναλλαγές την ξαναστήνω για να της γαμήσω και τον κώλο, που μου είχε μείνει αποθημένο απο την προηγούμενη φορά. Μετά από φτυσίματα και αρκετό σάλιο τον πήρε όλο σιγά σιγά με ήρεμες κραυγές και αρκετό ζόρι. Μου ζήτησε σιγά σιγά στην αρχή και έτσι έγινε και ξεκίνησε ο ανασκολοπισμός της Λίλας με ωραία βογκητά από μέρους της σε κάθε κοπάνημα. Όσο περνούσε όμως η ώρα και ανέβαζα στροφές και ρυθμούς εκεί ελαφρώς μου φάνηκε πως κώλωσε. Απλά λίγο ο τρόπος που έβαζε τον κώλο της, λίγο το χαμήλωμα στο στήσιμό της και λίγο το ότι ήταν συνέχεια κολημένη πάνω μου ώστε να μην βγαίνει τελείως έξω για να μην μπορώ να τη γαμάω πιο δυνατά, έδειχνε πως ήταν κουρασμένη ή ότι δεν αντέχει ή οτι δεν γουστάρει ή δεν ξέρω εγώ τι άλλο. Προς τιμήν της παντως δεν είπε τίποτα ακόμα και στο τέλος όπου γαμούσα γρήγορα και δυνατά τον κώλο της για να έρθει το δεύτερο χύσιμο μέσα του.

Άλλο ένα τσιγαράκι και κουβεντούλα μέχρι να ντυθεί, να μαζέψει το πανέμορφο μικρό κωλαράκι της και να φύγει από το δωμάτιο.
Σαφώς πέρασα πολύ καλά, σαφώς αξίζει τα λεφτά της, μου έμεινε όμως μια περίεργη γεύση από όλο το ραντεβού…
Μάλλον χρειάζεται και τρίτη συνάντηση για να σχηματίσω γνώμη…

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
250€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
PSAXTIRI
Ανώτατος
Εγγραφή:
22 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
3.936
Πόντοι:
17.145
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, NICK TRIVE, chris1955 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουλίου, 2018
Δεν μπορώ να καταλάβω... το κορίτσι δεν αφήνει δάκτυλα...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1